Női futball: 13 szegedi gól a Maros mentén + TABELLA

2013. november 13., szerda
szentmihly_csengele_mj-012

Nem borult a papírforma a megyei női keresztpályás bajnokság legutóbbi fordulójában. Négy meccsen 29 gól esett, ebből 13-at a SZAK vállalt magára.

Gólzáporostól meglepően gólszegényig terjed a legutóbbi megyei női keresztpályás bajnoki forduló mérkőzéseinek palettája. A játéknap első meccsén az eddig mindössze egyetlen találatot jegyző, ám de 60-at kapó Makó újabb 13 gombóccal "gazdagodott" hazai környezetben - tegyük hozzá, a SZAK ellen nem is volt esélyük.

Kiss Szandra

mesterhármasának góljai keretbe foglalták a meccset, 5 perccel kezdés után és 5 perccel a vége előtt lőtte az első és az utolsót, közben a második félidő elején is betalált. Rajta kívül hárman is dupláztak a Boszorkányoktól (0-13). Duplákból nem volt hiány Csengelén sem -

amint arról élőben is beszámoltunk

-, ahol a szentmihályi lányok a hajrában két gólt is szereztek - ám előtte már négyet kaptak, kettőt-kettőt félidőnként, előbb

Seprenyi Dóra

tudott válaszolni, így a Vasutasok három ponttal roboghattak haza a Bombázók elől (1-2). Mórahalmon a házigazda

Ilia Ildikó

vezérletével nem hagyott esélyt a vendég HFC-nek, s 6-1-es diadalával stabilan őrzi dobogós pozícióját a SZAK és a SZVSE mögött. Most hétvégén zárul az őszi idénye a megyei női bajnokságnak. Az utolsó kör SZAK - Mórahalom, HFC - Kiskundorozsma és Makó - Szentmihály összecsapásokat hoz. A SZVSE - Csengele derbit már október 20-án lejátszották, ám hivatalos végeredmény még azóta sem született, lévén 8-0-s hazai, félidei vezetést követően a szünet után