Labdarúgás: Algyőn sem állt meg a Tisza Volán + FOTÓK, VIDEÓ

2013. november 16., szombat
algyo_tiszavolan_mj 31

Algyőn sem történt meglepetés, a Tisza Volán az első félidőben eldöntötte a találkozót, s kapott gól nélkül gyűjtötte be a három pontot.

Labdarúgó megyei I. osztály 14. forduló:

Algyő SK - Tisza Volán SC Szeged 0-4 (0-3)

Algyő, 100 néző. Vezette: Dobai János (Vereska Mátyás, Kószó Csaba)

Algyő:

Szűcs M. - Koza, Gyimesi, Gonda A., Daróczi, Takács R., Laczkó, Mohácsi (Kiss B. 81'), Pataki (Garamvölgyi 79'), Orosházi (Hegedűs 46'), Kohajda (Hadár 70').

Takács Zoltán.

Tisza Volán:

Dongó - Kormányos, Vida, Szabó A. (Hacker 63'), Grünvald, Dargó, Puskás (Mucsi 85'), Kulacsik (Szilágyi 67'), Beretka, Buzási (Tóth A. 70'), Faragó (Kazi 83').

Tóth Ákos.

Vida (19'), Beretka (25'), Kulacsik (28'), Faragó (55')

Laczkó (34'), Mohácsi (54'), Takács R. (67') ill. Szabó A. (50'), Puskás (67'). Takács Zoltán:

"Gratulálok az ellenfélnek!"

Tóth Ákos:

"Verőfényes napsütésben, nyugati körülmények között nyertük meg újabb mérkőzésünket, s külön örülök, hogy összeállt a csapatjátékunk."

Tekintse meg a SZEGEDma TV videóját és fotógalériánkat!

91'
Pár másodperc csak a ráadás, Szűcs kirúgása után lefújja a spori a meccset.
90'
Két kék-fekete szöglet lesz a szabadrúgásból, ezek is eredménytelenek, fölé száll a labda végül.
89'
Egy jobbról beadott labdánál Kazit gázolják el, szabadrúgás az alapvonaltól.
88'
Túlcifrázott Volán-attak, több sarkazás után Grünvald mögé érkezik a labda.
86'
Tóth Attilától induló akciót Beretka visz fel, majd átkeveredik a laszti a jobb oldalra, ahol 18 méterről kiszorítva Kormányos lő, Szűcs nagyot véd szögletre.
85'
Puskás Csabát Mucsi Máté váltja a Volánnál.
83'
Tóth Attila cselez befelé a bal oldalon, szélről, 20 méterről laposan lő, sípcsonton találja a kapust.
81'
Faragó helyett Kazi László jön a vendégeknél.
81'
Mohácsit váltja Kiss bence a hazaiaknál.
80'
Daróczi teker be egy szabadot jobbról 25-ről, Dongó könnyedén lehúzza.
79'
Garamvölgyi Bence váltja Patakit a hazaiknál.
78'
Faragó lapos lövését fogja Szűcs Marcell.
75'
Laczkó szabadrúgását Dongó könnyedén lehúzza a jobb felsőnél.
74'
Két Volán szöglet, az utóbbit kifejelik a zöldek. Az ellentámadás hazai szabadrúgásba torkollik, 27 méterről középről.
72'
Beretka fut keresztbe a hazai 16-os előtt, aztán Lackóban akad el a labdával. Aztán újabb roham, Faragó tör ki, egyedül megy el, Szűcs mellett most nem tudja eltenni.
70'
Tóth Attila érkezik Buzási helyett a Volánnál.
70'
Hadár váltja Kohajdát a hazaiaknál.
67'
Takács Roland kap sárgát a félpályán elkövetett szabálytalanságért. Takács mester a kispadon nem hagyja szó nélkül.
67'
Kulacsikot Szilágyi váltja a Volánnál.
64'
Kohajda esik nagyot a hazai 16-os jobb sarkánál, nincs lap. Válogatott szidalmak az alapvonal mögül, bizony még egy nagyon edzett futballpálya-látogató is elpirulna némelyiktől...
63'
Hacker érkezik a Volánnál Szabó Attila helyett.
61'
Aztán amikor szöglet helyett kirúgás jön nem sokkal később, akkor a kispad is csatlakozik.
60'
Volános hazaadást reklamálnak a hazai drukkerek, aztán inkább nem idézzük, mik hangzanak még el a kapu mögött.
58'
Szabó Attila szabálytalansága után reklamál sárgát a hazai kispad, elmarad. Ha lett volna, akkor viszont piros.
57'
Gyors Volán-helyzet, Beretka középen mögé kapja, tovább balra Grünvaldnak, aki keresztbe lő mellé.
55'
GÓÓÓL! 0-4! Gyors Volán kontra, Faragó középen elgurít a bal alsóra Szűcs mellett, 0-4!
53'
Algyői szöglet után a 16-oson belül pattogó labda Hegedűs elé kerül, aki 8 méterről irgalmatlanul fölé vágja.
51'
Újabb hazai szabadrúgás után a 16-oson belül ütközik egy kék és egy zöld mezes, Mohácsi jól van, a Volánost ápolni kell, de mire a gyúró odaér, addigra már mindenki rendben van
50'
Szabó Attila sárgul a saját középpályáján elkövetett szabálytalanság miatt. A szabadrúgás jól száll be, Hegedűs küzd érte, majd estében lő, Dongó leszedi a levegőből, a drukkerek büntetőt reklamálnak.
49'
Puskás 24 méteres szabadrúgása a jobbösszekötő helyéről elszáll a hosszú felső felett.
48'
Kohajda ütközik algyői szabadrúgás után a kifelé futó Kulacsikkal, aki nagyot ordítva esik el. Rövid ápolás.
46'
A hazaiak kezdik a második félidőt. Hegedűs máris helyzetben, Kohajda lábáról csúszik le egy 35 méteres kapuralövés, ami inkább passz, de Dongó kivetődve szedi fel az újonnan beállt hazai támadó elől.
46'
Az Algyőnél biztosan bejön csereként Hegedűs Orosházi helyett.
SZÜNET!
45+1'
A spori lefújja az első félidőt.
44'
Daróczi, Laczkó és Takács Zoltán is elégedetlen egy két algyői teljesítménnyel a hazaiak bal oldalán. Támad a Volán, középen Buzási elől lábbal tisztáz éppencsak a kifutó Szűcs kapus.
39'
Leült az iram, meddő fölény a Volánnál, az algyői attakok meg nem tudnak kibontakozni, alig jutnak túl a félpályán, és a játékosok sem értik meg egymást.
34'
Laczkó János kap lapot a félpályán elkövetett szabálytalanságért. A szabadrúgásból Volán-helyzet, a 16-oson belül pattogó labdát estében Faragó sodorja kapura, Szűcs fogja dadogva.
33'
Kissé lenyugodott a pályaszéli hangulat, úgy tűnik elkönyvelte a vereséget a szurkolótábor, Takács Zoltán sem reklamál már olyan elánnal. Nyugodtan zajlik a meccs.
28'
GÓÓÓL! 0-3!Kulacsik elől a bal oldalon, nagy passzot kap, balról egyedül mehet, kivár, majd elteszi az eleső Szűcs Marcell mellett, 0-3! Takács mester reklamál a partjelzőnél, szerinte les volt.
25'
GÓÓÓL! 0-2! Gyors Volán-akció a bal oldalon, középen kissé mögé kapja Beretka a passzt, de még el tudja húzni, s a kifutó Szűcs mellett elrúgja a felpattanó lasztit, a jobb alsóba, 0-2!
23'
A gól óta nyom az Algyő, a Volán-tréfélen zajlik a játék, kevés eredménnyel.
19'
GÓÓÓL! 0-1! Az újabb szöglet hátba találja Daróczit, a lecsorgót ismétli egy Volános, középen benn Vida Gergely belesarkal, és így kerül a kapuba! Vezet a Volán, 0-1!
18'
Puskás sokadik szögletét Szűcs Marcell öklözi újabb kornerre a túloldalon.
16'
Újabb algyői les, most Kohajdának jár a feddés.
15'
Beretka átlépi, Puskás remekül rátekeri, bődületes kapufa! Aztán begyűjti akipattanót, az ismétlés 25-ről fölé száll.
14'
Kohajda kapja a taktikai utasításokat: "gergő! Ne hulljál, mint a falevél! Maradjál talpon!" Aztán a Volán 22 méterre a hazai kaputól kap szabadot, ezt sem hagyják szó nélkül a szurkolók.
13'
Faultot reklamál a hazai mester, Dobai játékvezető nyugalomra inti. Vida kap egy nagy somagot, előnyszabály, majd két Volán-szöglet, a másodikba Szabó Attila nem tud jól belestukkolni.
10'
Kohajdát intik le lesen.
8'
Puskás nagy szöglete száll szép ívben, emelkedik Dargó, mellé fejel a bal kapufának.
6'
Daróczi László jobbról beívelt szabadrúgása hatástalan, Takács mester nagyon elégedetlen. Azután egy kezezést, majd lest kérnek a sporin számon a hazaiak.
4'
Máris kapják az osztást a sípmester és zászlósai, miután egy bedobás megítélésével nem ért egyet a hazai szurkolótábor. Kulacsik terül el a középpálya bal oldlan, Beretka beívelését kifejelik
1'
A Volán kezdi a meccset. Rögtön Patakit szorítják ki, elesik, kiesik a pályáról, a spori nem fúj. Beszorult a levegő, rendbe hozzák, reklamálásra a partjelző közli, nem volt szabálytalanság.
13.00: Bevonulnak a csapatok, a Volán a megszokott kék-fekete-fekete-fekete kombót öltötte fel. 12.55: A házigazdák zöld-fehér-zöld kombinációban összeállított szerelésben fognak játszani, a Volán pedig most vonult ismét öltözőbe a bemelegítés végeztével, hamarosan az ők dresszkódjuk is kiderül. 12.50: A háttérben kalapács és betonkeverő hangja, újabb öltözővel bővül az algyői komplexum. A szegedieknél végül mégis játszik a héten edzéseken megsérül Dongó Dénes kapus és Vida Gergely, legerősebb összeállításában léphet tehát pályára az elmúlt négy meccsen 37 gólt rúgó, 0-t kapó Volán. 12.45: Sok szeretettel köszöntjük Olvasóinkat és a monitor előtt szurkolókat Algyőről! Verőfényes novemberi napsütésben melegít a hazai gárda és a vendég Volán. Kezdés: 13 óra! Beharangozónk itt olvasható!