Labdarúgás: eddigi legnagyobb pofonját kapta a Tanárképző + FOTÓK, VIDEÓ

2013. október 5., szombat
tanarkepzo_bordany_mj 009

Megsemmisítő, 0-15-ös vereségbe szaladt bele az USC Tanárképző csapata a Bordány ellen a Csongrád megyei II. osztály 8. fordulójában.

A találkozó előtt nulla pontjával utolsó Tanárképző az éllovas Mindszent után loholó Bordányt fogadta, a kérdés csak az volt, magukra találnak-e Miskolczi József tanítványai annyira, hogy megszorongassák a tabella második helyezettjét. Ez végül nem sikerült, a vendégek sorra alakították ki helyzeteiket, amelyeket nagy arányban értékesíteni is tudtak, ráadásul az USC az első félidő végétől emberhátrányban is futballozott. Az osztálykülönbség talán nem a megfelelő kifejezés a látottakra, Kószó Tamáséknál sokkal komolyabb problémák vannak, a vége 0-15 lett. A vendégeknél Kovács Sándor négy, Szabó Zsolt három gólig jutott a találkozón.

Labdarúgó megyei II. osztály 8. forduló:

USC Tanárképző Szeged - Bordány SK 0-15 (0-8)

Szeged, Kisstadion, 25 néző. Vezeti: Hideg Bence (Erdélyi Tamás, Gáleg Norbert Krisztián)

Tanárképző:

Papp - Vizsnyiczai O., Tóth, Gyömrei, Holló, Kószó, Dósa, Lung, Kiss, Vizsnyiczai Zs., Bodzán.

Miskolczi József.

Bordány:

Reguli - Mészáros (Masír a szünetben), Dobó, Nógrádi, Kovács, Veres G., Retek (Veres Z. 54'), Kozma (Zádori Do. 54'), Sólya (Bán 72'), Zádori Dá., Szabó.

Játékos-edző:

Retek Flórián.

Kovács (9', 19', 25', 54'), Kozma (15', 42'), Retek (18'), Szabó (34', 67', 81'), Zádori Dá.(45+2' - tizenegyesből), Veres G. (53'), Nógrádi (57'), Zádori Do. (83'), Veres Z. (90').

Dósa (17'), Tóth (30').

Piros lap:

Kószó (45+1'). Miskolczi József:

"Sajnálom az eredményt, amióta labdarúgással foglalkozom, nem volt még ilyen kudarcban részem."

Retek Flórián:

"Sportszerű ellenfél ellen sikerült magabiztos győzelmet aratnunk, a gólarányunkon is sikerült kozmetikáznunk. Ezzel az eddig eltelt fordulókban akadtak gondjaink, úgyhogy ez a mai meccs mindenképpen jót tesz az önbizalmunknak a következő, Zsombó elleni mérkőzés előtt."

90'
Hideg sporttárs hosszabbítás nélkül véget vet a mérkőzésnek. Tanárképző - Bordány 0-15!
90'
GÓÓÓL! Egy szöglet után nem tudtak felszabadítani a hazai védők, Veres Zoltán is betalált közvetlen közelről. 0-15!
83'
GÓÓÓL! Zádori Dominik is betalált, egy lepattanó lövést követően már csak az üres kapuba kellett passzolnia. 0-14!
81'
GÓÓÓL! Szabó Zsolt előzte meg egy hosszú felívelésnél Papp kapust és 16 méterről a kapuba fejelt. 0-13!
80'
"Rúgj már bele egy normálisat!" - instruálja kapusát Miskolczi tanár úr. Papp kirúgásai valóban nem a legacélosabbak a mai napon.
76'
Szabó Zsolt járt közel negyedik találatához, a keresztlécen csattant a 16-osról, félfordulatból megeresztett emelése.
73'
Az emberhátrányban futballozó hazaiak kezdenek elkészülni az erejükkel, míg a vendégek a pálya minden szegletéből igyekeznek gólt elérni. Kicsit leült az iram.
72'
Sólya Gábor ma már nem lőhet gólt, Bán Gergő cseréli.
67'
GÓÓÓL! Szabó Zsolt fejelt a hálóba egy szögletet követően. 0-12! Ez már gombócból is sok...
66'
Veres Gábor lőtt kapufát, miután kilépett a védők közül a büntetőterületen belül.
60'
Tóth Mihály lőtt hazai részről 20 méterről! Lapos volt, gyenge is, meg mellé is ment, de már eljutott a kapuig a Tanárképző!
57'
GÓÓÓL! Nógrádi Zsolt 30 méterről a felső kapufa segítségével talál be szabadból. 0-11!
54'
GÓÓÓL! Kovács Sándor egy bal oldali beívelés után fejjel volt eredményes. 0-10!
54'
Kettős csere a vendégeknél, Retek és Kozma le, Veres Zoltán és Zádori Dominik be.
53'
GÓÓÓL! Veres Gábor bombáz 30 méterről Papp kapujába. 0-9!
50'
Becsületgóljukért hajtanak Miskolczi József tanítványai, a létszámhátrány ellenére továbbra is két csatárral a pályán a Tanárképző.
46'
Mészáros Norbertet Masír Tamás váltotta a második félidőre a bordányiaknál.
46'
Folytatódik a játék, egyetlen változás a pályán.
45+2'
A bíró lefújja az első félidőt, sokat elmond, hogy néhány kivétellel már most elmentek haza a szurkolók.
45+2'
Zádori Dávid a jobb alsóba vágta a tizit. 0-8!
45+1'
Kószó kapta meg jogos pirosát.
45+1'
Szabó és Mészáros hülyítették meg a teljes hazai védelmet, végül utóbbi lőhetett az üres kapura 11 méterről, a gólvonalon álló Kószó Tamás kézzel hárított. Tizenegyes!
44'
Kutya a pályán! Egy labradornak megtetszett a labda. Neki több kedve van még a játékhoz, mint a hazaiaknak, akik egymással pörölnek a gólok után.
42'
GÓÓÓL! Kozma ismét betalált a labdát egy beívelés után kezéből kiejtő Papp mellett. 0-7!
41'
Dósa lépett keményen a bordányi Dobó sarkára hátulról, szerencséje, hogy nem kapta meg második sárgáját.
38'
Kovács három hazai védőt is lecselezett az alapvonalnál, a jobb szélen, az ötös vonalától lepasszolt labdáját azonban lefülelték a fehér mezesek. Mindenesetre gyönyörű egyéni akció volt.
34'
GÓÓÓL! Veres Gábor cselezgetett a hazaiak tizenhatosának bal sarkánál, gondolt egyet, beadott, a hosszú oldalon érkező Szabó pedig csukafejessel talált a hálóba. Miskolczi mester vezetésével lest reklamálnak a tanérképzősök, de Hideg spori nem kegyelmez. 0-6!
30'
Tóth Mihály kapott sárgát hazai részről utánrúgásért.
28'
Futószalagon érkeznek a piros-kék mezesek helyzetei, most a cséká, Dobó László lőtt 20 méterről, Papp a levegőben úszva mentett szögletre.
25'
GÓÓÓL! Kovács, Kovács és Kovács! Mesterhármast ért el a bordányi csatár. Ezúttal közelről passzolt a hálóba. 0-5!
23'
Retek Flórián aligha panaszkodik majd a helyzetkihasználásra, míg a Tanárképző a félpályát is alig tudja átlépni. Nagyot kell fordulnia a világnak, hogy itt változzon a helyzet.
19'
GÓÓÓL! Már megint Kovács! Nagyon megy az alacsony súlypontú játékosnak, aki most fejjel vette be Papp kapuját egy bal oldali beívelést követően. 0-4!
18'
GÓÓÓL! Retek Flórián is bemutatkozik a közönségnek, 18 méterről lőtte ki a bal felsőt. 0-3!
17'
Dósa Kálmán nehezen dolgozza fel csapata nehéz helyzetét, durván lépett oda az őt megelőző védőnek, sárgát kap érte.
15'
GÓÓÓL! Egy elképesztő potya után már kettővel megy a Bordány! Egy nagyon hosszú felívelés Papp kapus kezei és lábai (!) között pattant tovább a kapu felé, a játékszerre rontó Kozma Zoltánnak már csak az üres kapuba kellett passzolnia. 0-2!
11'
Támadásban a vendégek továbbra is, Retek Flórián szögletét Szabó Zsolt fejelte kapu fölé közvetlen közelről.
9'
GÓÓÓL! Megint Kovács lépett ki, ezúttal kissé jobbra sodródva, Tóth Mihály azonban nem érte már utol, így a vendégek támadója nyugodtan passzolhatott a kapuba Papp mellett. 0-1!
8'
A játék képe alapján annyi már most is látszik, nagyon nem lesz egyszerű dolga a cserelehetőségek nélkül felálló hazaiaknak. Miskolczi tanár úr törheti a fejét egy alternatív taktikán.
5'
A bordányi Kovács Sándor kapott jó ütemű mélységi kiugratást, nem tudta azonban átvenni a háta mögül érkező játékszert, így Papp kapus elérte azt még időben.
1'
Ezennel kezdetét vette a találkozó, hajrá egyik, ne hagyd magad másik!
10.55: Üdvözöljük kedves olvasóinkat, mi már a helyszínen vagyunk, akárcsak a piros-kék mezes Bordány, és a fehér szerelésben játszó hazai együttes. Már csak Hideg Bence hiányzik, illetve az, hogy egy enyhe szellő elfújja a pálya felől a füstöt - no, nem görögtűz, csak valaki meggyújtotta a száraz leveleket a környéken. Közvetítésünk 11 órakor indul, miután Hideg Bence sporttárs sípjába fújt!