Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

labdarugas_gol03_iaZárulnak a hétvégi fordulók a bajnokságokban. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálják NB II-től megye III-ig gólszerzőkkel, és a tabellákat is böngészgethetik.

A vasárnap első mérkőzését a megye II-ben 4-1-re nyerte az USC Tanárképző a Sándorfalva II. ellen. Az NB III-ban délután újabb vereséget szenvedett el a már kiesett Makó.

A megye élvonalában az éllovas Algyő a kiesés elől menekülő Nagymágocs otthonában nyert, míg a Sándorfalva és az Ásotthalom nem bírtak egymással a rangadón. A Tápé bordányi sikerével óriásit lépett az aranyérem felé, az FK 1899 Szeged dorozsmai diadalával pedig immár matematikailag is bennmaradó.

A linkekkel ellátott mérkőzésekről külön tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II Keleti csoport 27. fordulójában:

Orosháza FC – Vasas 4-1 (2-0). Gól: Tóth D. (3), Bernát P., illetve Cseke B.
Budapest Honvéd-MFA – Nyíregyháza Spartacus FC 0-3 (0-1). Gól: S. Remes (öngól), Bárányos Zs., Bajzát P.
Putnok VSE – Mezőkövesd Zsóry SE 2-3 (2-1). Gól: Illés R., D. Pavlov, illetve Bognár I. (2), Petneházi M.
DVSC-DEAC – Békéscsabai Előre 1912 SE 1-1 (0-0). Gól: Engel A., illetve A. Randelovic
A Dunakanyar-Vác – Szolnoki MÁV FC mérkőzés a Vác kizárása miatt elmaradt, a Szolnoké a 3 pont (3-0).

Újpest FC II. – Szeged 2011 2-1 (1-0). Gól: Zamostny B. (2), illetve S. Markovic
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kazincbarcika 1-1 (1-1). Gól: Demjén G., illetve Vólent R.
Restart-Ceglédi VSE – Ferencvárosi TC II. 1-1 (0-0). Gól: V. Szkunc, illetve Koncz Zs. (öngól)

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Mezőkövesd-Zsóry28174755322355
2.Vasas28154945331249
3.Békéscsabai Előre281310550381249
4.Balmazújváros28137848361246
5.Nyíregyháza28134113933643
6.Szolnoki MÁV FC28126105041942
7.Szeged 20112811894137441
8.Ferencvárosi TC II.28115124545038
9.Bp. Honvéd-MFA28115124849-138
10.Újpest FC II.28115124345-238
11.Restart-Cegléd2810994745237(-2)
12.Putnok VSE2898114346-335
13.Orosháza FC28103154654-833
14.Kazincbarcika2886143752-1530
15.DVSC-DEAC2876154155-1427
16.Dunakanyar-Vác0

A 28. forduló műsora: Május 25. (szombat) 18.00: Kazincbarcika – Orosháza, Szeged 2011 – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Szolnoki MÁV FC – Putnok VSE, Vasas-DVSC-DEAC, Ferencvárosi TC II. – Újpest FC II. Május 26. (vasárnap) 18.00: Mezőkövesd Zsóry SE – Restart-Ceglédi VSE, Békéscsabai Előre 1912 – Budapest Honvéd-MFA. A Nyíregyháza Spartacus FC a Vác visszalépése miatt automatikusan 3 pontot (3-0) zsebel be.

Az NB III Alföld csoport 24. fordulójában:

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Tisza Volán SC Szeged 1-1 (1-1). Gól: C-L. Cigan, illetve Kazi L.
Mórahalom VSE – Monori SE 2-4 (0-2). Gól: J. Ngalle, ifj. Csák Z., illetve Selei A. (2), Lengyel R., Benke B.
Tököl VSK – Dunaharaszti MTK 1-1 (0-0). Gól: Paluska N., illetve Németh G.
Soroksár SC – Hódmezővásárhelyi FC 4-0 (3-0). Gól: Márkus T. (2), Kocsis F., Nyilas E.
Nagykőrösi Kinizsi TL FC – Vecsési FC 1-2 (0-1). Gól: Schrancz B., illetve Kollár D., Hungler G.

FC Dabas – Makó FC 3-1 (0-1). Gól: Takács K., Tóth M., Danyis A., illetve Schreiber L.
Üllő SE – Kecskeméti TE II. 0-1 (0-0). Gól: Gréczi G.

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Soroksár SC24137439192046
2.Dunaharaszti MTK24129336251145
3.Monori SE24135647301744
4.Várfürdő-Gyulai TFC24126647232442
5.Tököl VSK24126638261242
6.FC Dabas24114946341237
7.Mórahalom VSE24104104036434
8.Nagykőrösi Kinizsi248883840-232
9.Tisza Volán Szeged2484112830-229
10.Kecskeméti TE II.2484123540-528
11.Üllő SE2483133553-1827
12.Vecsési FC2475124054-1426
13.Makó FC24410103046-1622
14.Hódmezővásárhely2424181356-4310

A 25. forduló műsora: Május 25. (szombat) 16.00: Makó FC – Tököl VSK. 17.00: Tisza Volán SC Szeged – Mórahalom VSE, Monori SE – FC Dabas. Május 26. (vasárnap) 13.00: Kecskeméti TE II. – Vecsési FC. 17.00: Hódmezővásárhelyi FC – Nagykőrösi Kinizsi TL FC, Dunaharaszti MTK – Soroksár SC, Üllő SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC.

A Szertár Sportbolt megyei I. osztály 27. fordulójában:

Csanádpalota – Ujszegedi TC 1-0 (1-0). Gól: F-F. Pavel (ifi 6-0)
Csongrád – Hódmezővásárhelyi FC II. 5-2 (3-0). Gól: Nagy Á. és Birk M. (2-2), Bertók G., illetve Király D., Jesenszki Gy. (ifi 7-0)
Mindszent – Szegedi VSE 1-3 (1-0). Gól: Brizik-Bodrogi T., illetve Kiss B. (2), Busa B. (ifi 0-3)

Röszke – Kistelek 0-2 (0-0). Gól: Rostás B., Kiss T. (ifi 4-10)
Sándorfalva – Ásotthalom 1-1 (0-1). Gól: Bitó R., illetve Török A. (ifi 3-0)
Kiskundorozsma – FK 1899 Szeged 1-2 (0-1). Gól: Huszár J., illetve Dóra J., Lajkó Á. (ifi 9-0)
Bordány – Tápé 1-7 (0-4). Gól: Szabó Zs., illetve K. Tóth Gy. (2), Dlusztus I., Brinszky A., Németh L., Pöszmet T., Tóth L. (ifi 1-7)
Nagymágocs – Algyő 0-2 (0-2). Gól: Hegedűs T., Pataki S. (ifi 3-5)

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Algyő28194563234061
2.Tápé27192661332859
3.Csanádpalota28184671363558
4.Ásotthalom28175666343256
5.Kiskundorozsma28165774344053
6.Csongrád28164874443052
7.Sándorfalva28164863333052
8.Szegedi VSE28134115652443
9.FK 1899 Szeged28104144651-534
10.Kistelek2894154358-1531
11.Nagymágocs2877143069-3928
12.HFC II.2875163463-2926
13.Ujszegedi TC2759123556-2124
14.Mindszent2865173969-3023
15.Bordány2871202965-3622
16.Röszke2833221982-6312

Az U19-es bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Sándorfalva272304119259469
2.Ásotthalom27210678304863
3.Kiskundorozsma272034103287563
4.SZEOL-SZVSE272025114318362
5.Kistelek272016112417161
6.Csongrád261331084463842
7.Algyő261301383612239
8.Tápé26130136156539
9.Nagymágocs261221279671238
10.HFC II.281121591622935
11.Csanádpalota2693143989-5030
12.Mindszent2793155183-3229
13.FK 1899 Szeged26611945104-5919
14.Röszke26322147143-9611
15.Bordány25322030138-10811
16.Ujszegedi TC25222115147-1328

A 28. forduló műsora: Május 25. (szombat) 17.00: Tápé – Csongrád, Algyő – Sándorfalva, Hódmezővásárhelyi FC II. – Nagymágocs, Ujszegedi TC – Röszke. 19.00: FK 1899 Szeged – Csanádpalota. Május 26. (vasárnap) 17.00: Kistelek – Bordány, Ásotthalom – Mindszent, Szegedi VSE – Kiskundorozsma.

A Szertár Sportbolt megyei II. osztály 27. fordulójában:

Székkutas – Rosmarin Zrt. Mártély 10-0 (5-0). Gól: Balogh L. (3), Borsodi Sz. (2), Kovács A., Szabó L., Török R., Sipos A., Kaszás M. (ifi 4-2)
Szentesi Kinizsi – Zsombó 4-0. Gól: Mihály R. (2), Szarvas Zs., Széll N. (ifi 6-3)
Tömörkény – Csengele 3-1 (1-1). Gól: Túri B. (2), Sallai Sz., illetve Koncz R. (ifi halasztva)

USC Tanárképző – Sándorfalva II. 4-1 (2-1). Gól: Kószó T. (2), Papp Z., Börcsök Á., illetve Táborosi A. (ifi Deszk – Sándorfalva II. 12-2)
Fábiánsebestyén – Tiszasziget 2-2 (0-1). Gól: Horváth A. (2), illetve Varga Z., Tóth A. (ifi 2-3)
Szőreg – Gyálarét 3-0 (3-0). Gól: Fehér E., Maslac M., Markó T.
Üllés – Makó II. 0-1 (0-0). Gól: Köteles I. (ifi 1-1)
Balástya – Csanytelek 5-1 (4-0). Gól: Bacher D. (3), Kapa M. (2), illetve Forgó T. (ifi 3-2)

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Szentesi Kinizsi27222394157968
2.Makó II.27174663283555
3.Székkutas27157576433352
4.Tiszasziget27156678304851
5.Üllés27137763372646
6.Szőreg27137762422046
7.Csengele27128764461844
8.Zsombó27123125547839
9.Rosmarin Mártély27115115457-338
10.Tömörkény27115114145-438
11.Gyálarét27111154063-2334
12.Sándorfalva II.27110166572-733
13.Csanytelek2783164659-1327
14.Fábiánsebestyén2662183564-2920
15.USC Tanárképző2642201764-4714
16.Balástya27302419159-1409

Az U19-es bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Csengele24183397207757
2.Makó II.231733100257554
3.Szentesi Kinizsi22162483325150
4.Tiszasziget24153693454848
5.Székkutas25134896583843
6.Üllés24115868452341
7.Csanytelek25124968343440
8.Sándorfalva II.25103127088-1833
9.Tömörkény22102103448-1432
10.Balástya25103124782-3529(-4)
11.Deszk2581165287-3525
12.Rosmarin Mártély2264126794-2722
13.Fábiánsebestyén2362155494-4020
14.Zsombó24312057139-8210
15.Szőreg23302026121-959

A 28. forduló műsora: Május 25. (szombat) 17.00: Makó II. – Szentesi Kinizsi, Sándorfalva II. – Balástya, Zsombó – Szőreg, Gyálarét – USC Tanárképző, Rosmarin Zrt. Mártély – Fábiánsebestyén, Tiszasziget – Tömörkény. Május 26. (vasárnap) 17.00: Csanytelek – Székkutas, Csengele – Üllés.
Május 22. (szerda) 18.00: Fábiánsebestyén – USC Tanárképző (a 21. fordulóból halasztva).

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Homokháti csoport 23. fordulójában:

Zákányszék – Röszke II. 1-2 (0-1). Gól: Mityók K., illetve Fodor T., Hoffmann Zs.
Bordány II. – Szentmihály 3-5 (1-4). Gól: Molnár B., Zádori D., Czékus J., illetve Nagypál Z. (2), Ács S., Baján Z., Császár M. (öngól)
Balotaszállás – Zsombó II. 9-0 (6-0). Gól: Schveitzer M. (3), Csernák R. és Lajkó Z. (2), Rasztik Z., Temesvári A.
IKV Alsóváros – Forráskút 2-1 (2-1). Gól: Farkas M., Polyák P., illetve Kormányos Cs.

Ruzsa II. – Kiskundorozsma II. 0-9 (0-5). Gól: Mészáros A. (3), Füleki G. (2), Cseh T., Gyuris M., Ottlik S., Molnár F.
Mórahalom II. – Öttömös 5-0 (4-0). Gól: Tombácz G. (2), Szekeres A., Varga Zs., Papdi T..
Pusztamérges – Domaszék 3-2 (0-0). Gól: Kispál I. (2), Preszner R., illetve Klötzl B., Deli Zs.

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Mórahalom II.23173372393354
2.Balotaszállás23152678384047
3.Röszke II.23145458292947
4.Kiskundorozsma II.23144564303446
5.Szentmihály23123862501239
6.Öttömös22106633211236
7.IKV Alsóváros2293104360-1730
8.Zsombó II.2393114361-1830
9.Forráskút2391133141-1028
10.Zákányszék2275103739-226
11.Ruzsa2365123159-2823
12.Pusztamérges2357113353-2022
13.Domaszék2350184169-2815
14.Bordány II.2333172254-3212

A 24. forduló műsora: Május 25. (szombat) 15.00: Szentmihály – Pusztamérges. 17.00: Kiskundorozsma II. – IKV Alsóváros, Röszke II. – Ruzsa. Május 26. (vasárnap) 17.00: Zsombó II. – Bordány II., Domaszék – Zákányszék, Mórahalom II. – Forráskút, Öttömös – Balotaszállás.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Termál csoport 23. fordulójában:

Balástya II. – Dóc 2-2 (1-1). Gól: Nagymihály M., Böröcz S., illetve Gulyás J., Elekes G.
Ópusztaszer – Csongrád II. 1-8
Kistelek II. – Szatymaz 0-0
Baks – Fábiánsebestyén II. 5-1 (3-1). Gól: Szőke Cs. (2), Varga A., Bürgés F., Rostás Cs., illetve Kasza T.
Algyő II. – Derekegyház 8-0 (5-0). Gól: Zsurka S. (3), Salamon N., Révész R., Blesity R., Kuti S., Daróczi G.

Hódmezővásárhelyi FC III. – Csongrád III. 2-5 (0-3). Gól: Gábor S., Papp Cs., illetve Papp Z., Palásti A., Somodi V. Tanács P., Ormándi J. (bajnokságon kívül)
Szegvár – Pusztaszer 4-1

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Algyő II.21172294177753
2.Baks21164186216552
3.Csongrád II.21133561322942
4.Szegvár21122763382538
5.HFC III.2094759461331
6.Ópusztaszer209384647-130
7.Kistelek II.2176858391927
8.Fábiánsebestyén II.197574643326
9.Szatymaz2174104744325
10.Derekegyház2172123676-4023
11.Pusztaszer2143141964-4515
12.Dóc2032152560-3511
13.Balástya II.19041520133-1134

A 24. forduló műsora: Május 25. (szombat) 17.00: Dóc – Hódmezővásárhelyi FC III., Pusztaszer – Kistelek II., Szatymaz – Baks. Május 26. (vasárnap) 15.00: Csongrád III. – Szegvár (bajnokságon kívül). 17.00: Csongrád II. – Balástya II., Fábiánsebestyén II. – Algyő II., Derekegyház – Ópusztaszer.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 23. fordulójában:

Móravárosi Kinizsi – Maroslele 7-0 (1-0). Gól: Petrusán B. és Laczi Z. (3-3), Magyar B.
Makó III. – Baktó-Petőfitelep 3-0 (2-0). Gól: Németh L. (2), Szabó L.
Deszk – Pázsit-UTC II. 2-1 (2-0). Gól: Móra T., Gallai G., illetve Jurschik T.
Kübekháza – Földeák 1-3 (0-1). Gól: Gombos P., illetve Becsei S., Béres R., Kurai Zs.
Apátfalva – Pitvaros 4-3 (1-2). Gól: Barát T. (4), illetve Gróf N. (2), Tóth S.

Újszentiván – Tápé II. 6-0
Csanádpalota II.-Ambrózfalva – Ferencszállás 15-2 (9-1). Gól: Kapitány G. (5), B. Vlad (4), Sepsik I. (3), Kéri L. (2), Bársony L., illetve Selmeczi-Tóth N., Csanádi Cs.

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Makó III.23193177146360
2.Földeák23191386325458
3.Deszk231715107297852
4.Móravárosi Kinizsi23151765452046
5.Pázsit-UTC II.23132866323441
6.Apátfalva2312385556-139
7.Baktó-Petőfitelep231111168452334
8.Cspalota II.-Ambrózfalva231021172472532
9.Pitvaros2382134662-1626
10.Újszentiván2382134796-4926
11.Tápé II.2380154865-1724
12.Kübekháza2363143568-3321
13.Maroslele2331191696-8010
14.Ferencszállás23102226127-1013

A 24. forduló műsora: Május 26. (vasárnap) 10.00: Pázsit-UTC II. – Apátfalva. 17.00: Ferencszállás – Kübekháza, Maroslele – Deszk, Pitvaros – Újszentiván, Tápé II. – Makó III., Földeák – Móravárosi Kinizsi, Baktó-Petőfitelep – Csanádpalota II.-Ambrózfalva.

Közélet

Minimális különbséggel nyert a Veszprém a csúcsrangadón

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

A MOL-Pick Szeged csak a vereségért lehet szomorú, az utóbbi évek legjobb veszprémi rangadóján.

Tovább olvasom

Sport

Katonai pályára lépett a világbajnok szegedi kajakos

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Birkás Balázs a Magyar Honvédség önkéntes területi tartalékosának jelentkezett.

Tovább olvasom

Sport

Jégkalandra várják a szegedieket a műjégpályán

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

December 15-én, vasárnap.

Tovább olvasom

Aktuál