Írjon nekünk

Sport

Atlétika: jól futottak a szegediek + FOTÓK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Múlt héten rendezték a Felső Tisza parti stadionban a Diákolimpia Megyei Mezeifutó-bajnokságot, amelyen szép szegedi győzelmek születtek.

“A korábbi havazás, majd a gyors olvadás alaposan feláztatta a futókör egyes részeit, ami kissé megnehezítette versenyzők teljesítményét. A városi versenyről továbbjutottak közül három leány és két fiú tudott ismét győzni korcsoportjában. Ugyanez vonatkozik a csapatokra csak fordított arányban, ami jó jel az április 18-án megrendezendő országos döntő előtt” – közölte a SZEGEDma.hu-val Menyhárt Zoltán atlétaedző. Mint a Titán TC trénere hozzátette, a nagydöntőre egyéniben az első négy, míg a csapatoknál az első két helyezett utazhat el. Az eredmények kapcsán az edző az esélyekkel kapcsolatban megjegyezte: az ötödik korcsoportban győztes Dugonics András Piarista Gimnázium fiú csapata egy jól összehangolt csapatmunkával akár a dobogóra is állhat a gödöllői reptéren.

Eredmények:

LEÁNY III. korcsoport (2000-2001) 35fő) egyéni 1 – 6. helyezés 1650m:
1. RÉPÁSSY HANNA 2001 6’40,3 SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK. ÁLT. ISK.
2. DÖMÖSI PETRA 2001 6’41,0 SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK. ÁLT. ISK.
3. BONECZ BOGLÁRKA 2000 6’44,2 KAROLINA ÁLTALÁNOS ISKOLA
4. CZIROK MÓNIKA 2000 6’57,7 BORDÁNY
5. CSERNÁK ENIKŐ 2000 6’58,1 CSONGRÁD
6. BÉKÉSI DIÁNA 2000 6’59,2 KISTELEKI ÁLTALÁNOS ISKOLA

LEÁNY III. korcsoport (7 csapat) 35fő:
1. SZTE JUHÁSZ GYULA GYAK. ÁLT. ISK. SZEGED 37
/Répássy Hanna 2001, Dömösi Petra 2001, Halasi Blanka 2001, Király Blanka 2001/
Testnevelő: Kaszab Zsuzsanna Felkészítő: Menyhárt Zoltán

2. KAROLINA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED 43
/Bonecz Boglárka 2000, Vilmos Etelka 2000, Szarvas Betti 2000, Tisóczki Melinda 2000/
Testnevelő: Gellénné Kunos Margit

3. LISZT FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 61
4. KISTELEKI ÁLTALÁNOS ISKOLA KISTELEK 75
5. MÓRA FERENC ÁMK. MÓRAHALOM 80
6. NÉMETH LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA 91
7. KÁLVIN TÉRI REF. ÁLTALÁNOS ISKOLA MAKÓ 94

FIÚ III. korcsoport (2000-2001) 42fő) egyéni 1 – 6. helyezés 2000m:
1. SIPOS ZOLTÁN 2001 7’21,7 KERTVÁROSI KAT. ÁLTALÁNOS ISKOLA
2. NAGY ÁBRIS 2000 7’31,2 SZTE SÁGVÁRI ENDRE GYAK. ÁLT. ISK.
3. SZABÓ GERGŐ 2001 7’32,7 TABÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
4. HORVÁTH RICHÁRD 2001 7’46,7 KÁLVIN TÉRI REF. ÁLTALÁNOS ISKOLA
5. KARNOK MARCELL 2000 7’52,0 TISZA-PARTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6. JUCHA CSANÁD 2000 7’54,5 KERTVÁROSI KAT. ÁLTALÁNOS ISKOLA

FIÚ III. korcsoport (8 csapat) 42fő:
1. TISZA-PARTI ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED 45
/Karnok Marcell 2000, Győri Bertalan 2000, Gellért Benedek 2000, Paulik Tibor 2000/
Testnevelő: Kismarczi Zsolt

2. KERTVÁROSI KAT. ÁLTALÁNOS ISK. HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 52
/Sipos Zoltán 2001, Jucha Csanád 2000, Meszlényi Martin 2000, Tóth Martin 2000/
Testnevelő: Bokor János

3. KISTELEKI ÁLTALÁNOS ISKOLA KISTELEK 58
4. KAROLINA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED 69
5. MÓRA FERENC ÁMK. MÓRAHALOM 70
6. LISZT FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 111
7. KÁLVIN TÉRI REF. ÁLTALÁNOS ISKOLA MAKÓ 118
8. NAGYBOLDOGASSZONY KAT. ÁLT. ISK. CSONGRÁD 126

LEÁNY IV. korcsoport (1998-1999) 37fő) egyéni 1–6. helyezés 2000m:
1. DARABOS ALIZ 1999 8’14,0 KISTELEKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2. DIALLO ALINA 1999 8’14,2 ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
3. TAKÁCS ELIZA 1998 8’14,5 SZTE SÁGVÁRI ENDRE GYAK. ÁLT. ISK.
4. NAGY KAROLINA 1999 8’37,8 MADÁCH IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA
5. KONKOLY VIRÁG 1998 8’43,6 SZTE SÁGVÁRI ENDRE GYAK. ÁLT. ISK.
6. SÁNDOR LAURA 1998 8’45,6 KISTELEKI ÁLTALÁNOS ISKOLA

LEÁNY IV. korcsoport (7 csapat) 37fő:
1. ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED 30
/Diallo Alina 1999, Bernátsky Dorottya 1999, Horváth Luca 1999, Bodai Bernadett 1999/
Testnevelő: Héger Judit Felkészítő: Menyhárt Zoltán

2. KISTELEKI ÁLTALÁNOS ISKOLA KISTELEK 41
/Darabos Aliz 1999, Sándor Laura 1998, Sándor Petra 1998, Kiss Fanni Éva 1998/
Testnevelő: Onozó István

3. SZTE SÁGVÁRI ENDRE GYAK. ÁLT. ISK. SZEGED 58
4. KERTVÁROSI KAT. ÁLTALÁNOS ISKOLA HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 63
5. LISZT FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 72
6. MAKÓI KAT. ÁLTALÁNOS ISKOLA MAKÓ 95
7. FORRÁSKÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA FORRÁSKÚT 116

LEÁNY V. korcsoport (1996-1997) 21 fő) egyéni 1 – 6. helyezés 2000m:
1. SZABÓ LUCA 1996 7’58,1 EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM
2. BALOGH ANNABELLA 1997 8’05,4 DEÁK FERENC GIMNÁZIUM
3. SZŰCS NOÉMI 1997 8’14,3 BETHEN G. REF. GIMNÁZIUM
4. KOCSIS ANNA 1996 8’24,2 RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
5. FEKETE HANGA 1997 8’28,5 RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
6. KIRÁLY EDIT 1996 8’32,9 KAROLINA GIMNÁZIUM

LEÁNY V. korcsoport (3 csapat) 21fő:
1. BETHEN G. REF. GIMNÁZIUM HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 29
/Szűcs Noémi 1997, Gugolya Bianka 1997, Bán Vivien 1996, Molnár Krisztina 1996/
Testnevelő: Polányi Géza

2. KAROLINA GIMNÁZIUM SZEGED 39
/Király Edit 1996, Polyák Eszter 1997, Kiss Kinga 1997, Lévai Janka 1997/
Testnevelő: Gellénné Kunos Margit

3. DEÁK FERENC GIMNÁZIUM SZEGED 56

LEÁNY VI. korcsoport (1994-1995) 12fő) egyéni 1–6. helyezés 2000m:
1. WIRTH ESZTER 1995 8’30,3 DEÁK FERENCGIMNÁZIUM
2. KRUMESZ REGINA 1995 8’48,4 HISZK EÖTVÖS JÓZSEF
3. IVICZ RÉKA 1995 9’02,9 BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM
4. BERTUS KITTI 1995 9’04,9 BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM
5. VARGA ANETT 1995 9’06,6 HISZK EÖTVÖS JÓZSEF
6. BARTYIK HENRIETTA 1994 9’08,8 HISZK EÖTVÖS JÓZSEF

LEÁNY VI. korcsoport (2 csapat) 12fő:
1. HISZK EÖTVÖS JÓZSEF HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 22
/Krumesz Regina 1995, Varga Anett 1995, Bartyik Henrietta 1994, Róta Dominika 1994/
Testnevelő: Ihász Ildikó

2. BATSÁNYI JÁNOS GIMNÁZIUM CSONGRÁD 25
/Ivicz Réka 1995, Bertus Kitti 1995, Kormányos Judit 1995, Kormányos Anna 1995/
Testnevelő: Borda Zsolt

FIÚ IV. korcsoport (1998-1999) 44fő) egyéni 1–6. helyezés 3000m:
1. NÉGYÖKRŰ ERIK 1998 10’52,8 DOMASZÉKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2. HALLÓSY LEVENTE 1999 10’53,9 GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
3. RÉPÁSSY BOTOND 1998 10’57,0 DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN.
4. LÉVAI LÁSZLÓ 1998 11’03,0 KERTVÁROSI KAT. ÁLTALÁNOS ISKOLA
5. CSÁNYI DÁVID 1998 11’26,4 SZTE SÁGVÁRI ENDRE GYAK. ÁLT. ISK
6. FEKETE GÁBOR 1998 11’27,6 SZTE SÁGVÁRI ENDRE GYAK. ÁLT. ISK

FIÚ IV. korcsoport (8 csapat) 44fő:
1. SZTE SÁGVÁRI E. GYAK. ÁLT. ISK. SZEGED 27
/Csányi Dávid 1998, Fekete Gábor 1998, Rádi Martin 1998, Pálka Dávid 1999/
Testnevelő: Konkoly Béla

2. KERTVÁROSI KAT. ÁLTALÁNOS ISK. HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 60
/Lévai László 1998, Polák Gergő 1998, Szeri Tamás 1998, Bozó Álmos 1998/
Testnevelő: Bokor János

3. MAKÓ ALMÁS u. ÁLTALÁNOS ISKOLA MAKÓ 63
4. KISTELEKI ÁLTALÁNOS ISKOLA KISTELEK 79
5. VÖRÖSMARTY MIHÁLY ÁLT. ISKOLA SZEGED 87
6. HORVÁTH MIHÁLY GIMNÁZIUM SZENTES 131
7. FONTOS SÁNDOR ÁLT. ISKOLA ÜLLÉS 142
8. NAGYBOLDOGASSZONY KAT. ÁLT. ISK. CSONGRÁD 126

FIÚ V. korcsoport (1996-1997) 23fő) egyéni 1–6. helyezés 3650m:
1. KOPASZ DONÁT 1997 13’36,5 DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN.
2. KOPASZ BÁLINT 1997 13’50,7 DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN.
3. GELLÉN TAMÁS 1996 13’56,9 DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN.
4. GERA NÁNDOR 1996 14’03,7 RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
5. NÉMETH RICHÁRD 1997 14’05,6 DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN.
6. HETÉNYI PÉTER 1996 14’09,0 BETHEN G. REF. GIMNÁZIUM

FIÚ V. korcsoport (4 csapat) 23fő:
1. DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN. SZEGED 11
/Kopasz Donát 1997, Kopasz Bálint 1997, Gellén Tamás 1996, Németh Richárd 1997/
Testnevelő: Szabó Erzsébet

2. RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM SZEGED 42
/Gera Nándor 1996, Novoszáth Tamás 1997, Csordás Péter 1996, Szirbik Bencze 1996/
Testnevelő: Fekete Frigyes

3. BETHEN G. REF. GIMNÁZIUM HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 39
4. BEDŐ ALBERT ERDÉSZETI SZAKKÖZÉP ÁSOTTHALOM 75

FIÚ VI. korcsoport (1994-1995) 21fő) egyéni 1–6. helyezés 4000m:
1. KELEMEN BENCZE 1995 14’30,9 RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
2. SIMON PÉTER 1994 14’42,3 MAKÓI OKTATÁSI INTÉZMÉNY
3. PAPP ATTILA 1995 14’53,5 SZEGEDI MŰSZAKI KÖZÉPISKOLA
4. OLGYAY GYÖRGY 1994 15’09,1 DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN.
5. VAJDA BALÁZS 1994 15’32,0 RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM
6. STEFÁN MÁTÉ 1995 16’06,3 DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN.

FIÚ VI. korcsoport (4 csapat) 21fő:
1. DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMN. SZEGED 28
/Olgyay György 1994, Stefán Máté 1995, Palásti A Csaba 1995, Oltványi László 1995/
Testnevelő: Szabó Erzsébet
2. RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM SZEGED 28
/Kelemen Bencze 1995, Vajda Balázs 1994, Kakuszi Ádám 1995, Gera Ádám 1994/
Testnevelő: Fekete Frigyes

3. BEDŐ ALBERT ERDÉSZETI SZAKKÖZÉP ÁSOTTHALOM 75
4. HORVÁTH MIHÁLY GIMNÁZIUM SZENTES 131

Hírzóna

Családi futónapot rendeznek Szentesen

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Az SZTE mezőgazdasági karának jóvoltából.

Tovább olvasom

Sport

Győzelemmel avatta új pályáját az FK Szeged – videó

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

A vezetőedző szerint helyreállt a csapat önbizalma.

Tovább olvasom

Sport

Mikler Roland 10 védésével bekerült a BL-forduló válogatottjába

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Ha ő kapja a legtöbb szavazatot, a forduló játékosa lehet. Link a cikkben!

Tovább olvasom

Aktuál