Vízilabda: a hajrában kapott ki a Lakó-csapat a BVSC-től + FOTÓK

2013. február 16., szombat

A harmadik negyed kivételével végig szoros meccset vívott a tavaszi bajnokin folytatás első mérkőzésén a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem OB I-es női vízilabdacsapata a BVSC ellen.

Az első félidőben remekül tartotta magát a hazai csapat a vendég vasutasok ellen, akik aztán a harmadik negyedben összekapták magukat, s ezt az előnyt már nem tudták ledolgozni

Lakó Gábor

tanítványai, jóllehet szorossá tették a végjátékot, s két és fél perccel a vége előtt még ki is egyenlítettek. A két évvel ezelőtt a szegedi gyermekcsapattal országos bajnoki címet nyert, mindössze 15 éves BVSC-s

Ritz Anna

vitte a prímet a vendégeknél, aki négy gólt szerzett.

Női vízilabda OB I 8. forduló:

Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem - BVSC-Zugló 10-11 (1-2, 3-3, 2-5, 4-1)

Szeged, SZUE, 50 néző. Vezette: Horváth Cs., Füzesi.

Tóth E. - Lengyel Dom. 1, Dalmády Sz. 1, MIKLÓS 2, TÓTH P. 3, Dalmády P. 1, Lengyel Dor. 2.

JANKOVICS, Árkosy, Lengyel A. Vezetőedző: Lakó Gábor.

A BVSC gólszerzői:

Ritz 4, Csabai 3, Ráski 2, Kele 1, Szmodics 1. Lakó Gábor:

"Végig szoros meccset vívtunk a BVSC-vel, sajnos a harmadik negyedben kicsit állva hagytak minket, de huszáros hajrával visszajöttünk, ám a pontszerzés mégsem jött össze. Ezzel a vereséggel a négy közé jutásról lassan le kell mondjunk."