Fallabda: Csókási Gabriella országos bajnok

2013. február 10., vasárnap

A Tisza Squash SE fiatal fallabdázó tehetsége, Csókási Gabriella országos bajnoki címet nyert február elején.

A budaörsi On Line Squash Klubban rendezett Országos Utánpótlás Bajnokságon 9 korcsoportban 65 fiatal mérette meg magát. Közöttük a Tisza Squash SE tehetséges versenyzője az U19-es korosztályban szerezte meg a végső győzelmet.

Csókási Gabriella

a SZEGEDma.hu-nak elmondta, bár a decemberi svájci junior open verseny nem sikerült jól, azonban már javában készül a február 23-i budapesti felnőtt ob-ra, ahol célja az 1. hely megszerzése.