Labdarúgás: a KTE állította meg a Szeged 2011 felkészülési menetelését

2013. január 30., szerda

Az edzőmérkőzéseken eddig 100 százalékos Szeged 2011 ezúttal az NB I-es KTE otthonába látogatott, s egy jó iramú meccsen izgalmas végjátékkal egygólos győzelmet szerzett a hazai gárda.

A két csapat 2x30 és 1x40 percet játszott egymással. Az első 60 percben egy-egy veszélyesebb akción kívül nemigen kellett tornázniuk a kapusoknak. A gólig egészen a 75. percig kellett várni, mikor

Salami

iramodhatott meg, s lőhetett

Belecan

kapujába; 1-0. A támadó ezzel beállította a végeredményt.

Felkészülési labdarúgó-mérkőzés:

KTE – Szeged 2011 1-0 (0-0, 0-0)

KTE:

Borszéki - Mogyorósi, Vaskó, Póti, Forró, Hullám, Szavics, Balázs Zs., Joszeliani, Diaz, Rajczi.

Cserék:

Koszó, Mboussi, Varga, Mohl, Vukaszovics, Patvaros, Macauley, Bertus, Nagy P., Salami, Pekár.

Horváth Ferenc.

Szeged 2011:

Trepák – Farkas M., Petrók, B. Kapics, Dedics, Kéri, Markovics, Ulvicki, Kis, Timm, Jovánczai.

Cserék:

Belecan, Farkas Z., Borbély, Laczkó, Radnai, Tóth, Gomesz, Gémes B., Geiger, Varga, Stipancevic.

Gálhidi György.

Salami (75’) Gálhidi György:

"A felkészülés miatt még mindig kissé nehézkesebben mozognak az izmok. Az első 60 percben egészen jól zártunk hátul és felfelé játékban, a támadásépítésben sem voltak komoly fennakadások. Most a végjátéknál akadtak problémáink."