Futsal: hiába vezetett, kikapott az SZTE EHÖK SE a listavezetőtől

2012. december 24., hétfő

Vereséggel zárta az évet az SZTE EHÖK SE NB II-es férfi futsalcsapata, miután vezetésről kapott ki a listavezető Rákosmenti otthonában.

A hazai Rákosmenti két legfőbb riválisa egymással játszott, így a fővárosiak abban a tudatban léptek pályára, hogy győzelmük esetén tovább növelhetik az előnyüket az élen. Ehhez képest az SZTE EHÖK SE szerzett vezetést az elején

Várnagy Milán

góljával, a válasz csak a szünet előtt érkezett hazai részről. Fordulás után gyors gólváltás után - szegedi részről

Vékes Martin

szerzett gólt - következett, majd a hazaiak magukra találtak

Schrancz Balázs

vezérletével, és fokozatosan megnyugtató előnyre tettek szert, a félidő derekán már 5-2 volt az állás a javukra. A hajrához

Cserenkó Szabolcs

átváltott 5 a 4 elleni játékra,

Kalános János

kétszer villant is, de a hazai részről megszületett hatodik találat végül az RFC biztos győzelmét jelentette, mely így a vártnál talán kissé nehezebben, de meglépett az üldözőitől. Gombos Viktoréknak most egy hónap szünet következik, a bajnoki küzdelmek január 14-én folytatódnak. Ekkor este 19.30-tól Algyőn a Monor egységét fogadják az egyetemisták.

Férfi futsal NB II Keleti csoport 14. forduló:

Rákosmenti FC - SZTE EHÖK SE 6-4 (1-1)

Budapest, Újlak utcai Általános Iskola, 100 néző. Vezette: Kovács G., Rábel, Harmath.

RFC:

Kis - Schrancz, Horváth N., Bihari, Pap.

Szabó Zs., Palotás, Mészáros, Horváth Sz., Soóky, Tóth N., Kalina.

Sólyom László.

SZTE EHÖK SE:

Gombos - Feernczi, Várnagy, Berndt, Kiss B.

Herczeg, Kalános, Türk, Major, Hegedűs, Bacher, Vékes.

Cserenkó Szabolcs.

Szabó Zs. (18', 30'), Schrancz (20', 21'), Mészáros (28'), Bihari (38'), ill. Várnagy (6'), Vékes (21'), Kalános (35', 38').

Szabó Zs. (10'), Bihari (21'), Horváth N. (27'), ill. Kalános (10'), Várnagy (18'), Herczeg (37').

Diósgyőri Futsal Club - Energia SC Gyöngyös 6-6 (2-2) Vasas-Kalafa SE - UTE 15-5 (6-1) Monor SE - Salgótarjáni VSE 6-4 (3-3) Újpesti FC - Siketek SK 17-3 (7-0) Bábolna Natural Meat TFC - Kincsem Lovaspark-Nagykáta 6-6 (5-2) DEAC Armada Futsal Klub - Pioneers Viharsarki FC 5-2 (0-2)