Futsal: továbbra is nyeretlen az SZTE EHÖK SE

2012. október 3., szerda

Elszenvedte harmadik vereségét is az SZTE EHÖK SE NB II-es férfi futsalcsapata hétfő este. Ezúttal a tavalyi nagy rivális gyöngyösiek vitték el a három pontot Algyőről.

A

Hökkentő.hu beszámolója

szerint

Berndt Dániel

gyors góljával indult a találkozó, melyet

Marosi János

egyenlített ki az első játékrész derekán, majd a félidő hajrájában, akárcsak az első találatnál, ismét remekül működött a

Kalános János

, Berndt összjáték, s ismét utóbbi talált be a vendég hevesiek kapujába. Marosi válasza sem késett sokat, így 2-2-vel fordultak a felek. A második félidő elején átvette a vezetést a Gyöngyös, majd rövidesen növelte előnyét, amire az egyetemista csapat

Kulisits Imre

kapus lehozatalával és a létszámfölényes, 5 a 4 elleni játékkal próbált válaszolni. Sajnos egy labdavesztés után ebből is a vendégek jöttek ki jobban,

Tarnai Dánielnek

nem volt nehéz dolga az üres kapuval. Tarnai ráadásul egy percre rá négygólosra módosította a különbséget, amiből az utolsó percben már csak faragni tudott Kalános, kialakítva a 3-6-os végeredményt. Az SZTE EHÖK SE tehát továbbra is pont nélkül áll az NB III Keleti csoportjában, s következő alkalommal, péntek este 20.30-tól a fővárosban sem lesz könnyű dolguk a szegedi egyetemistáknak az éllovas Vasas-Kalafa otthonában. Az eredetileg szerda estére kiírt magyarkupa-mérkőzését épp az e heti zsúfolt program miatt halasztotta jövő szerdára (október 10.) a csapat, ekkor majd a Gödöllői Bikák Vasassal fuzionált NB I-es alakulatát fogadják

Cserenkó Szabolcs

tanítványai.

Férfi futsal NB II Keleti csoport 3. forduló:

SZTE EHÖK SE - Energia SC Gyöngyös 3-6 (2-2)

Algyő, Fehér Ignác Tornacsarnok, 50 néző. Vezette: Lovas, Kócsó, Borbás.

SZTE EHÖK SE:

Kulistis - Várnagy, Herczeg, Kalános, Berndt.

Hegedűs, Ferenczi, Kozma, Vékes, Miklós, Váczi, Nagy (kapus).

Cserenkó Szabolcs.

Gyöngyös:

Halasi - Vass, Marosi, Kabai, Czéh, Csere: Berkes, Kathi, Kajos, Cserkuti, Tarnai

Berkes László.

Berndt (2', 15'), Kalános (40') ill. Marosi (12', 17'), Kabai (23'), Kajos (28'), Tarnai (36', 37').

Várnagy (20') ill. Kajos (15'). Cserenkó Szabolcs:

"Fiatal, lendületes és jó futsalt játszó Gyöngyöst fogadtunk. Jól kezdtük a mérkőzést, de a második félidőre elfáradtunk. Sajnos az új játékosok még nem tudtak beépülni a csapatba, ezen dolgozunk tovább keményen. Gratulálok a vendégeknek!"

Berkes László:

"Remek mérkőzést játszottunk a szimpatikus és sportszerű Szeged ellen. Gyorsan vezetést szereztek a hazaiak. Változtatnunk kellett a taktikán, és úgy gondolom, hogy ez jól sikerült, és szép játékkal sikerült nyernünk."

Siketek SK - DEAC Armada Futsal Klub 1-9 (1-5) Újpesti FC - Bábolna Natural Meat TFC 5-16 (0-7) Pioneers Viharsarki FC - Monor SE 5-0 (1-0) Kincsem Lovaspark Nagykáta - Rákosmenti FC 4-2 (2-1) Diósgyőri Futsal Club - UTE 14-4 (5-1) Salgótarjáni VSE - Vasas-Kalafa SE 0-4 (0-3)