Paralimpia: Ráczkó Gitta tizedik, Farkas László kiesett

2012. szeptember 2., vasárnap

Az úszó Ráczkó Gitta tizedikként végzett vasárnap 200 m vegyesen a londoni paralimpián. Hétfőn viszont van egy döntősünk asztaliteniszben.

A 4x50 m-es vegyesváltóval 1996-ban aranyérmes versenyző előfutamában ötödik, összesítésben pedig a tizedik lett, így nem jutott a fináléba. Az evezős

Lengyel Mónika

hatodik helyen ért célba a B döntőben, azaz összesítésben a 12. helyen zárt. A versenynap harmadik magyarja, a kerekesszékes teniszező

Pálos Péter

a magyar küldöttség második aranyérméért küzd hétfőn délelőtt a londoni paralimpián. A 11-es kategóriában, az enyhén értelmi fogyatékosok között érdekelt, háromszoros világ- és Európa-bajnok játékos a döntőben a dél-koreai

Csúri Ferenc

pedig 50 gyorson indul. A szerdai nyitóünnepségen a magyar küldöttséget vezető atléta ikerpár,

Biacsi Ilona

Bernadett

eredetileg hétfőre kiírt 1500 m-es előfutamát a visszalépések miatt törölték, így a testvérpár csak a szerdai döntőben lesz érdekelt.