Kézilabda: ismét Nyári Kupa Dorozsmán

2012. május 31., csütörtök

Június 9-én, szombaton rendezik meg az idei, immár hagyománnyá vált dorozsmai Nyári Kupa meghívásos férfi kézilabdatornát az Orczy-iskola tornacsarnokában.

A meghívásos tornán a tervek szerint a dorozsmai férficsapat, az SZKFC, az Onion City Makó, a HKE és a Kiskunfélegyháza csapatai vesznek részt. A program jövő szombaton 8.20-kor kezdődik. A mérkőzések játékideje futóórával mért 2x20 perc, a félidők közötti és a mérkőzések közötti szünet 5 perc, ez az idő áll rendelkezésre a bemelegítés során is. Eredményhirdetés 17 óra magasságában várható. A körmérkőzéses rendszerű tornán a helyezéseket az elért pontok és gólkülönbség alapján döntik el. A kupán a Magyar Kézilabda Szövetség Versenyszabályai érvényesek.