Hátország: a Kiszombort is megverte a SZEOL-SZVSE-ifi

2012. május 1., kedd

Hágelmann Endre tanítványai egy buta kiállítás ellenére is biztosan fektették két vállra látogatóikat.

A rekkenő hőségben, szombat délben lejátszott mérkőzésen a hazai csapat a 15. percben már két góllal vezetett, és eldöntötte a mérkőzést. A 13. percben

Bakai P.

passzolt a sérüléséből vissza térő

Rózsa D.

elé, aki szép mozdulattal emelt a kapus fölött a kapuba; 1-0. Két perccel később Bakai P. cselezgetett a jobb oldalon, pontos beadására ismét Rózsa D. érkezett; 2-0. A vasárnapi gyulai mérkőzésre is gondolva energiatakarékosan fociztak a szegediek, csak a győzelem megszerzése volt a lényeg, ami sokkal nagyobb arányú is lehetett volna ha belövik a nyolc százszázalékos gólhelyzetük felét. A kiszombori csapat lelkesen, sportszerűen küzdött az ellenféllel és a hirtelen meleggel, kapufáig ők is eljutottak, de a szegedi győzelem nem forgott veszélyben. Az 59. percben született meg a harmadik találat, ekkor a félidőben beállt

Bagi T.

kapott indítást középen, kilépett a védők között, és a kapu közepébe passzolt a kifutó

Az U19-es megyei I. osztályú bajnokság 25. fordulójában:

SZEOL-Szegedi VSE - Kiszombor KSK 3-0 (2-0).

Szeged, SZVSE-stadion, vezette: Cseh G. (kitűnően).

Csanádi D. - Németh R. (Horváth Cs.), Báló M. (Baka M.), Nagy Á. (Kozma Gy.), Kertész B. - Bakai P. (Varga R./, Horváth-Harmat G., Törköly T. (Bagi T.), Dávid R. - Rózsa D., Kiss Á. Edző: Hágelmann Endre.

Kiszombor:

Keresztúri M. - Pásztor M., Tézsla Á., Csanádi Cs., Szivási S. - Finta T., Szilasi M., Kocsis R., Balogh I. - Horváth L., Zatykó L. Edző: Pásztor Miklós.

Rózsa D. 2, Bagi T.

Kiállítva:

Horváth Cs.

Jók:

Baka M., Kiss Á., Horváth-Harmat G., Kertész B., Rózsa D., illetve Keresztúri M., Pásztor M., Szilasi M. Hágelmann Endre:

"Szimpatikus ellenfelet sikerült legyőzni. A sok kihagyott gólhelyzetet sajnálom, a fegyelmezetlenségünk megint kiállítást okozott, nem értem ezeket a butaságokat! Ilyen melegben 30 percet hátrányban fociztunk, a vétlen játékosok szenvedtek Horváth Csaba butasága miatt!"