Tenisz: vereség a lettektől a Davis Kupában

2012. április 8., vasárnap

Balázs Attila és Fucsovics Márton is kikapott vasárnap, ezzel a magyarok 3-2-es vereséget szenvedtek a lettektől, a tenisz Davis Kupa Euro-afrikai Zóna II. csoportjának második fordulójában, Nyíregyházán.

Andis Juskával

szemben. A magyar játékosnak az első játszmában szettlabdája volt, a másodikban pedig adogathatott az egyenlítésért. Juska a harmadik, egyben utolsó felvonásban 2-2-es állásnál brékelt, ezzel el is dőlt a meccs és egyben a DK-találkozó sorsa.

Férfi tenisz Davis Kupa, Euro-afrikai Zóna, II. csoport, 2. forduló:

Magyarország - Lettország 2-3

Fucsovics Márton - Andis Juska 6-7 (8-10), 6-7 (2-7), 4-6 Balázs Attila - Ernests Gulbis 4-6, 3-6, 3-6

Szombaton játszották:

Bardóczky Kornél, Balázs Attila - Ernests Gulbis, Andis Juska 7-6 (7-5), 3-6, 4-6, 2-6

Pénteken játszották:

Fucsovics Márton - Ernests Gulbis 6-7 (7-9), 6-3, 6-4, 4-6, 6-3 Kellner Ádám - Deniss Pavlovs 6-3, 6-7 (2-7), 6-3, 6-2