Labdarúgás: ruzsai ötös Alsóvároson

2012. április 22., vasárnap

Már az első félidőben döntésre vitték a dolgot a vendéget, a szegedi alakulat csak a szünetet követően tudott érdemi ellenállást kifejteni.

A lassan és körülményesen, rengeteg hibával játszó hazaiak ellen a gyorsabb, erőteljesebb és robbanékonyabb Ruzsa bő fél óra alatt négy góllal terhelte meg

Szécsi Z.

hálóját. Szünet után némileg rendezte sorait az Alsóváros, de csak kiegyenlítetté tudta tenni a mérkőzés ezen félidejét.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 23. fordulójában:

Víziközmű-Alsóváros SE - Ruzsa KSE 2-5 (1-4).

Szeged, Szabadság tér, 100 néző, vezette: Cseh Géza.

Víziközmű-Alsóváros SE:

Szécsi - Daróczi (Szabó T. 65'), Martonosi T. (Hüvös L. 55'), Kéri, Török J. - Szántai (Pipicz 70'), Müller, Farkas M., Csúcs Á. (Polyák 46') - Csordás J., Nagypál (Török M. 58'). Edző: Kiss Ferenc.

Ruzsa KSE:

Papp Sz. - Fodor, Papp J., Veress, Rózsa (Fődi 87'), Jakus T., Jáger Cs. (Simon, 75'), Bata, Tóth (Krisztin 55'), Jakus G. (Galvácsi 65'), Masa (Nagy Zs. 81').

Farkas M., Török M., illetve Jáger Cs. 3, Kéri B. (öngól), Jakus G.

Török J., Müller, ill. Fodor, Veress, Jakus T., Masa

Kiállítva:

Papp Sz.

Krónika:

11. perc:

A kapu elé felívelt labdára a bizonytalanul kimozduló Szécsi kapust megelőző Jáger Cs. közelről helyezett a hálóba; 0-1

17. perc:

Jakus G. jobb oldalról kapu elé lőtt labdáját Kéri az öt és feles környékéről a saját kapuja jobb oldalába küldte; 0-2

27. perc:

Az egymásra váró hazai védők közül kilépő Jáger Cs. 14 méterről lőtt a hálóba; 0-3

36. perc:

Jáger Cs. jobb oldali beadását Jakus G. a büntetőpont tájékáról helyezte a hazai kapu közepébe; 0-4

43. perc:

A ruzsai kapu előtti zűrvart kihasználva Farkas M. közelről lőtt a léc alá; 1-4

51. perc:

Jáger Cs. iramodott el a bal oldalon, és a kiinduló kapus mellett lőtt a kapuba; 1-5

60. perc:

Farkas M. 16 méteres középre tartó erőteljes lövését még hárítja a vendégek kapusa, a kijövő labdát Török M. 10 méterről küldte a hálóba; 2-5

75. perc:

Előrevágott labdára Polyák rajtolt rá, és a kifutó ruzsai portás a büntetőterületen kívül ütötte el: a játékvezető piros lapot adott a vendégek játékosának. A 18 méteres szabadrúgást Farkas M. kevéssel lőtte a kapu jobb oldala mellé.