Kézilabda: nem várt KSZSE-vereség Szarvason + FOTÓK

2011. december 7., szerda
Váratlan vereséget szenvedett a KSZSE-Algyő-Tisza Volán NB II-es női kézilabdacsapata Szarvason -bírói segédlettel... Szarvason soha nem tapasztalt játékvezetéssel találta szembe magát a szegedi csapat, kiegyenlített első félidő után rengeteg kiállítással és büntetőkkel sújtották a bírók a szegedieket. A sokkal gyengébb játékerőt képviselő szarvasiak ily módon elért győzelme a kézilabdasport jelen törekvéseivel ellentétes irányba mutat. A junior mérkőzésen már az első játékrészben 20-nál jártak Almásiék, a végén elsöprő fölénnyel győztek, a hazaiak 10-ig sem jutottak.

Női kézilabda NB II Délkeleti csoport 11. forduló:

Szarvasi NKC - K. Szeged SE-Algyő-Tisza Volán 22-15 (9-9) Szarvas, 150 néző. Vezette: Bujdosó, Horváth. KSZSE: ALMÁSI D. - Horváth 4, POCSAI 3, HOMOKI 3, Szabó, Forgó, Puhalák 3. Csere: Szalma (kapus), Grandjean 1, Czifra, TÖRÖK 1, Gombos, Sebestyén, Német. Hétméteres: 10/8, ill. 2/2. Kiállítás: 8 perc, ill. 14 perc. Marosán György: "Fiatal csapatunk nem bírta el a külső körülmények terhét."

Junior mérkőzésen:

Szarvasi NKC - K. Szeged SE-Algyő-Tisza Volán 8-45 (5-20) KSZSE: MÉSZÁROS - BERNÁTSKY 5, Horváth 4, GIRICZ 6, SEBESTÉNY 5, NÉMET 7, GOMBOS 4. Csere: Almási (kapus), SPETH 6, Répás 2, KIS 6, Puhalák. Hétméteres: 3/2, ill. 7/6. Kiállítás: 10 perc, ill. 0 perc. Marosán György: "Örülök, hogy a máskor kevesebb játéklehetőséghez jutó játékosok bizonyítani tudtak ma."