Kosárlabda: a Hepp-kupa négyesdöntőjében az ABCOM-Szeged + FOTÓK

2011. november 30., szerda
Fölényes győzelmet aratott a BSE ellen, és ezzel bejutott a női kosárlabda Hepp-kupa négyesdöntőjébe. A hazaiak győzelme egyetlen percig sem volt kétséges, magabiztosan hozták a negyedeket, a csapat legrutinosabb, élvonalat és nemzetközi mezőnyt is megjárt játékosai, mint Fürész Emőke, Lengyel Dalma vagy Kováts Anna teljesítménye messze fölé kerekedett az NB I/A-s ellenfél legjobbjainak is, így a szegedi lányok sima 36 pontos győzelmet arattak. A tavalyelőtti győztes, elmúlt szezonban pedig bronzérmet szerzett Szeged győzelmével bejutott a a kiírás négyesdöntőjébe.

Női kosárlabda Hepp-kupa, negyeddöntő:

ABCOM-Szeged KE – BSE-FCSM 87-51 (22-10, 22-16, 26-10, 17-15) Szeged, újszegedi sportcsarnok, 50 néző. Vezette: Varga Z., Vadász Cs. ABCOM-Szeged: LENGYEL 23/9, Pungor 11, Rajnai 7, KOVÁTS 16/3, Tóth 1. Csere: FÜRÉSZ 14, Ódry 6, Varga 3, Zsíros 2, Barabás 2, Mészáros 2. Vezetőedző: Mészárosné Kovács Andrea. BSE: Schramko 2, Karlocai 6/3, Szabó 7, Mihaczi 5, Bodnár 6. Csere: Vukov 3/3, Zsilinszky, Varga 16, Gundel-Takács 4, Szóráth 2, Kováts, Rakolczai. Vezetőedző: Puskás Artúr. Mészárosné Kovács Andrea: "Mindenki nagyon jól teljesített, elégedett vagyok mindenkivel. Már a második félidőben egyértelmű volt, hogy sima győzelmet fogunk aratni, így mindenkinek lehetőséget adhattam a bizonyításra. Örülök a remek egyéni teljesítményeknek, de annak is, hogy egyre jobban össze szoknak a lányok."