Kézilabda: Újszegeden nyert rangadót a KSZSE + FOTÓK

Kézilabda: Újszegeden nyert rangadót  a KSZSE + FOTÓK

2011. november 29., kedd
Az újszegedi sportcsarnokban fogadta KSZSE a tabellán előtte álló Vecsés csapatát a női kézilabda NB II Délkeleti csoportjában és összeszedett játékkal győzött, így a második helyre lépett előre. Az ősz egyik legfontosabb mérkőzésén, a bizonyítási vágytól égve léptek pályára a szegedi lányok. A megnyugtató különbség a második félidő elejétől kezdett kialakulni, a jó védekezéshez kapcsolódó kapusteljesítménynek és a kreatív támadójátéknak köszönhetően.

Női kézilabda NB II Délkeleti csoport 10. forduló:

K. Szeged SE-Algyő-Tisza Volán - Vecsés Kombi Express 32-22 (15-12) Szeged, újszegedi sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Őry, Sajti KSZSE: SZALMA D. - Horváth 3, Czifra 1, Szabó 1, HOMOKI 9, FORGÓ 4, PUHALÁK 4. Csere: ALMÁSI (kapus), Miklós, TÖRÖK 4, Grandjean, POCSAI 6, Sebestyén, Gombos. Edző: Bartók Csaba. Hétméteres: 2/1, ill. 6/5. Kiállítás: 10 perc, ill. 4 perc. Bartók Csaba: "Rangadón sikerült kissé túlzott különbséggel győzni fegyelmezett, jó játékkal."Junior mérkőzésen:K. Szeged SE-Algyő-Tisza Volán - Vecsés Kombi Express 29-26 (15-12)KSZSE: Almási - KIS 3, HORVÁTH 12, Sebestyén 1, Puhalák 4, Répás 1, Gombos 1. Csere: Mészáros (kapus), Homoki, Szántó 1, Forgó, SPETH 2, Szabó 1, BERNÁTSKY 3. Edző: Bartók Csaba. Hétméteres: 2/2, ill. 5/4. Kiállítás: 14 perc, ill. 4 perc. Bartók Csaba: "Alacsony színvonalú mérkőzésen megszereztük a kötelező 2 pontot."