Kézilabda: papírforma KSZSE-diadal a jászok ellen + FOTÓK

2011. november 17., csütörtök
Tizenkét gólos győzelmet aratott a KSZSE NB II-es női kézilabdacsapata a hétvégi fordulóban. Almási Dóráék esélyt sem hagytak a jászberényieknek.Bartók Csaba elfoglaltsága miatt a kispadon Marosán György foglalt helyet, aki a közelmúlttól segíti a KSZSE munkáját. Két fiatal csapat találkozóján magabiztos szegedi győzelem született. A junior mérkőzés komoly találkozónak indult, de végül az is örömjáték lett.

Női kézilabda NB II Délkeleti csoport, 8. forduló:

K. Szeged SE-Algyő-Tisza Volán - Jászberényi TFDSE 31-19 (14-11) Algyő, 80 néző Vezette: Antal, Mihók. KSZSE: ALMÁSI D. - Horváth 1, POCSAI 3, SZABÓ 2, HOMOKI 10, FORGÓ 4, Puhalák 3. Csere: Mészáros (kapus), Miklós 1, TÖRÖK 5, Grandjean, Tótváradi S. 1, Hódi N. 1, Dubovszky. Megbízott edző: Marosán György. Hétméteres: 8/6, ill. 3/3. Kiállítás: 10 perc, ill. 18 perc. Marosán György: "A tüzet amit a második félidőben néhány játékosunk szemében láttam, állandósulni tud és ha ezt a többiek is átveszik, akkor elérjük kitűzött céljainkat. Mai mérkőzéssel jeleztük, nem szálltunk ki a feljutásért zajló harcból."

Junior mérkőzésen:

K. Szeged SE-Algyő-Tisza Volán - Jászberényi TFDSE 40-22 (19-8)KSZSE: ALMÁSI - Bernátsky, HOMOKI 7, Balog, TÓTVÁRADI 9, FORGÓ 3, PUHALÁK 12. Csere: Mészáros (kapus), GOMBOS 5, Répás 3, Kis 1, Horváth. Megbízott edző: Marosán György. Hétméteres: 9/8, ill. 6/5. Kiállítás: 10 perc, ill. 10 perc. Marosán György: "Megfelelő egységet alkottak a rutinos és a fiatal játékosok. A feszes,agresszív védekezés alapozta meg a sikert."