Kézilabda: KSZSE-diadal a megyei rangadón + FOTÓK

2011. november 1., kedd
A KSZSE nyerte a megyei rangadót a női kézilabda NB II-ben az Etelka soron. A találkozó hagyományosan nagy csatát hozott, mindkét csapat kettőzött erővel küzdött a győzelemért. A fiatal szegedi csapat megérdemelten, meggyőző játékkal tartotta itthon a két pontot. A juniorok meccsén ugyancsak fölényes hazai győzelem született.

Női kézilabda NB II Dél-keleti csoport, 6. forduló:

Kézilabda Szeged SE-Algyő-Tisza Volán - Marosmenti NKSE 26-20 (14-11) Szeged, Etelka sori csarnok. 100 néző. Vezette: Fogl, Mészáros KSZSE: SZALMA D. - CZIFRA, SZALMA N. 5, Szabó, Tótváradi S. 1, HOMOKI 8, PUHALÁK 8. Csere: ALMÁSI (kapus), Forgó, POCSAI 3, Miklós 1, Török, Grandjean, Sebestény. Edző: Bartók Csaba. MNKSE: Dani (kapus), SÁRKÁNY 4, Kovács 3, ERDEI 8/5, KÜRTI 2, Kozserán B. 3, Matyi. Csere: Kozserán K., Cseh (kapusok), Szebehelyi, Lovistyék, Práger, Pintér. Edző: Baunok Bernadett Hétméteres: 1/1, ill. 5/5. Kiállítás: 8 perc, ill. 6 perc. Bartók Csaba: "Kiváló védekezésünk és jó kapusteljesítményünk vezetett diadalra a megyei rivális ellen. Amennyiben a küzdeni tudásunkat ezen a szinten tudjuk tartani, akkor sok szép eredmény vár a csapatra!" Baunok Bernadett: "Játékosaim tisztességgel, becsülettel küzdöttek, de nem játszottunk igazán jól, ezért nem érdemeltünk győzelmet. Ezen a mérkőzésen ha minden sikerül akkor sem nyerhettünk volna, a játékvezetőket nem minősíteném, mert nem szeretnék eltiltást kapni."

Junior mérkőzés:

Kézilabda Szeged SE-Algyő-Tisza Volán - Marosmenti NKSE 34-26 (13-12)KSZSE: MÉSZÁROS - Bernátsky, NÉMET 3, Sebestény 5, TÓTVÁRADI S. 3, PUHALÁK 11, GOMBOS 4. Csere: TÓTH (kapus), Deák, Répás 2, Giricz 1, Speth 1, KIS 4. Edző: Bartók Csaba. Hétméteres: 6/5, ill. 4/3. Kiállítás: 4 perc, ill. 8 perc. Bartók Csaba: "A végeredmény nem tükrözi a meccs hevességét, nagyot küzdöttek a lányok és ezzel továbbra is százszázalékosak."