Kézilabda: sima KSZSE-győzelem a Dabas ellen + FOTÓK

2011. október 11., kedd
A KSZSE-Algyő vasárnap a dabasi DANUKE csapatát fogadta az Etelka soron. A mérkőzésen a két pont megszerzése volt a cél, melyet magabiztosan teljesítettek a lányok. A hazai gárda magabiztosan vette az újabb akadályt, készülve az elkövetkező fordulók nehéz meccseire. Szalma Nóra és Homoki Regina extrateljesítménye dicséretet érdemel. A junior mérkőzésen a dabasi csapat nagy ellenállást tanúsított, csak a végére fogytak el.

Női kézilabda NB II, Dél-Keleti csoport, 4. forduló:

Szeged, Etelka sor, 100 néző. Vezette: Őry, Sajti Kézilabda Szeged SE-Algyő - DANUKE 38-27 (19-14)KSZSE: Almási D. - Horváth 2, SZALMA N. 10, Szabó 2, Tótváradi S. 2, HOMOKI 9, Puhalák 4. Csere: Szalma D. (kapus), Forgó 1, POCSAI 3, Miklós, Török 1, Grandjean 4, Czifra. Edző: Bartók Csaba. Hétméteres: 5/3, ill. 6/5. Kiállítás: 12 perc, ill. 6 perc. Bartók Csaba: "Kisebb megingásokkal, de összességében jól játszott a csapat. Gratulálok a győzelemhez! Nehéz sorozat következik, fontos lesz a jó forma továbbvitele és a most gyengébbek felzárkózása. Mindenkire szükség van!"

Női kézilabda NB II, Dél-Keleti csoport, 4. forduló, junior mérkőzés:

Kézilabda Szeged SE-Algyő - DANUKE 31-20 (14-11)KSZSE: MÉSZÁROS - Bernátsky 3, Horváth 5, SEBESTÉNY 7, TÓTVÁRADI S. 5, PUHALÁK 7, Kis. Csere: Szántó (kapus), Deák 2, Répás, Német 2, Giricz, Balog, Speth. Edző: Bartók Csaba. Hétméteres: 7/5, ill. 5/4. Kiállítás: 10 perc, ill. 8 perc. Bartók Csaba: "Az eredmény nem tükrözi a mérkőzés színvonalát. Nagyon megizzadtunk a győzelemért, hatalmasat küzdöttek a lányok!"