Hátország: remekeltek a HFC focistái az Interligában + FOTÓK

2011. október 13., csütörtök
A magyar-román labdarúgó Interliga harmadik őszi játéknapjának egyik helyszíne ezúttal Hódmezővásárhely volt, ahol a rendező klub mellett az UTA Arad, a Berényi Gyermek FC és a Gyulai Termál FC csapatai mérték össze tudásukat. A HFC 8-9-10-11 éves korosztályos csapatai remekül kihasználták a hazai pálya adta előnyöket, és a tizenkét mérkőzésükből nyolc győzelemmel, két döntetlennel és két vereséggel zártak.

Eredmények (U8, U9, U10, U11 sorrendben):

Hódmezővásárhelyi FC - Gyulai Termál FC 4-1, 3-1, 4-2, 5-1 Berényi Gyermek FC - UTA Arad 1-1, 0-5, 0-2, 1-1 UTA Arad - Hódmezővásárhelyi FC 4-1, 0-0, 0-2, 1-2 Berényi Gyermek FC - Gyulai Termál FC 10-0, 0-1, 0-1, 4-0 Gyulai Termál FC - UTA Arad 0-3, 0-3, 6-3, 1-5 Hódmezővásárhelyi FC - Berényi Gyermek FC 0-3, 5-0, 8-0, 0-0 Az Interliga negyedik őszi játéknapján a HFC csapatai október 23-án (vasárnap) Debrecenben lépnek pályára, ahol a két hazai csapat, a Loki Focisuli és az Olasz Focisuli mellett a román CS FC Electrica Timisoara lesz a vásárhelyiek ellenfele.