Labdarúgás: a szombati megyei eredmények

2011. június 4., szombat

Megkezdődtek a hétvégi fordulók a labdarúgó NB III Alföld csoportban és a megyei bajnokságokban. Összeállításunkban a szombati eredményeket találják.

Érdekesen alakul a hajrá az NB III Alföld csoportban! A szombati napot követően a Tököl 55 ponttal (27 meccs) vezeti a tabellát. A második helyre lépett föl a rangadót nyerő KITE-Szeged 49 ponttal (26 meccs), harmadik és negyedik ugyancsak 49 ponttal az Újbuda (26 meccs, vasárnap a Kecskeméti TE II.-t fogadja) és a Gyula (27 meccs). Az ötödik helyen a 48 pontos Szolnoki MÁV FC II. (27 meccs), a hatodikon a 46 pontos Csepel FC (26 meccs) található. Vereségével kiesett a Szabadkígyósi FC együttese. Egy héttel a pontvadászat vége előtt tehát éremközelbe került a KITE-Szeged, sőt, matematikailag még az első hely is elérhető

Major László

együttese számára! Szerdán 17 órakor a Csepelt fogadják majd a srácok, szombaton pedig Dabason fejezik be a bajnokságot a kék-fekete-zöldek. A megyei II. osztályban is bajnokot avattak immár, a Tanárképzőt verő Algyő bebiztosította aranyérmét. Az ezüst és a második feljutó hely akár vasárnap eldőlhet a Szatymaz - HFC II. rangadón, amit majd online közvetítünk!

Az NB III Alföld csoport 29. fordulójában:

Szarvasi FC – Szabadkígyósi SC 2-1

KITE-Szeged – Tököl VSK 2-1

Jánoshidai SE – Tisza Volán SC Szeged 0-1

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Csepel FC 2-0

A Szolnoki Spartacus a Jászberény visszalépése miatt 3 ponttal lett gazdagabb (3-0).

A megyei I. osztály 29. fordulójában:

Tápé – Sándorfalva 1-4 (ifi 1-2) Ujszegedi TC – Kiszombor 1-1 (ifi 2-3)

- összefoglaló vasárnap reggel

A megyei II. osztály felsőházának 9. fordulójában:

Székkutas – Baks 6-7 (ifi 11-1) Algyő – USC Tanárképző 2-0 Makó II. – FK 1899 Szeged 5-2 (ifi 6-0)

A megyei II. osztály alsóházának 9. fordulójában:

Fábiánsebestyén – Tömörkény 7-2 (ifi 7-2) Zákányszék – Szőreg 1-3 (ifi 3-3)

A megyei III. osztály 32. fordulójában:

Kübekháza – Komlósi Trans Baktó 4-2 Makó III. – Röszke II. 6-0 HFC III. – IKV Alsóváros 5-2 Deszk – Pusztamérges 5-2