Befejeződtek a hétvégi fordulók a labdarúgó NB III Alföld csoportban és a megyei bajnokságokban. Összeállításunkban valamennyi eredményt és a tabellákat is megtalálják.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szolnoki Spartacus 2-0 Szolnoki MÁV FC II. – FC Dabas 1-1 Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti TE II. 3-1
A Szarvasi FC a Jászberény visszalépése miatt 3 ponttal lett gazdagabb (3-0).
Jánoshidai SE – Szabadkígyósi SC 3-1
Újbuda – Tisza Volán SC Szeged 0-0
KITE-Szeged – Csepel FC június 8. (szerda) 17.00
Az NB III Alföld csoport állása:
H | Csapat | M | P | GK |
1. | Tököl | 25 | 52 | 49-20 |
2. | Újbuda | 25 | 49 | 54-32 |
3. | Szolnoki MÁV II. | 26 | 45 | 44-26 |
4. | Gyula | 25 | 45 | 42-26 |
5. | KITE-Szeged | 24 | 43 | 48-23 |
6. | Csepel | 24 | 43 | 52-27 |
7. | Dabas | 26 | 42 | 40-25 |
8. | Kecskemét II. | 25 | 40 | 53-37 |
9. | Hódmezővásárhely | 26 | 39 | 46-34 |
10. | Tisza Volán Szeged | 25 | 35 | 35-34 |
11. | Jánoshida | 25 | 19 | 37-77 (-2 pont) |
12. | Szolnoki Spartacus | 25 | 19 | 36-70 |
13. | Szarvas | 25 | 17 | 37-65 |
14. | Szabadkígyós | 25 | 12 | 21-70 |
15. | Jászberény: törölve |
A 28. forduló műsora:
Szarvasi FC – Szolnoki MÁV FC II., Tisza Volán SC Szeged – Várfürdő-Gyulai Termál FC, Tököl VSK – Hódmezővásárhelyi FC, Csepel FC – Újbuda május 28. (szombat) 17.00; Kecskeméti TE II. – KITE-Szeged, Jánoshidai SE – Szolnoki Spartacus május 29. (vasárnap) 17.00
Tápé – Nagymágocs 0-1 (ifi 3-2)
Csanádpalota – SZVSE-Gyálarét 1-4
(ifi 1-7)
(ifi 0-4) Üllés – Csongrád 0-4 (ifi 0-4) Balástya – Sándorfalva 1-2 (ifi 1-1) Kiskundorozsma – Kistelek 0-4 (ifi elmaradt) Röszke – Ásotthalom 2-4 (ifi 2-0) Mórahalom – Kiszombor 5-1 (ifi 4-1)
A megyei I. osztály állása:
H | Csapat | M | P | GK |
1. | Kistelek | 26 | 64 | 73-27 |
2. | Mórahalom | 26 | 59 | 91-23 |
3. | Ásotthalom | 26 | 53 | 69-33 |
4. | Mindszent | 26 | 48 | 56-43 |
5. | Csongrád | 26 | 48 | 55-24 |
6. | SZVSE | 26 | 45 | 47-35 |
7. | Sándorfalva | 26 | 43 | 43-34 |
8. | Balástya | 26 | 37 | 38-39 |
9. | Kiskundorozsma | 26 | 37 | 38-42 |
10. | Nagymágocs | 26 | 33 | 41-59 |
11. | Tápé | 26 | 25 | 26-59 |
12. | Csanádpalota | 25 | 25 | 43-51 |
13. | UTC | 25 | 23 | 32-55 |
14. | Kiszombor | 26 | 23 | 38-69 |
15. | Röszke | 26 | 14 | 29-79 |
16. | Üllés | 26 | 7 | 29-76 |
A korábban elhalasztott 16. forduló műsora:
Tápé – Csongrád, Ujszegedi TC – SZVSE-Gyálarét, Üllés – Balástya, Mórahalom – Csanádpalota, Röszke – Kiszombor, Kiskundorozsma – Sándorfalva, Ásotthalom – Nagymágocs, Kistelek – Mindszent május 25. (szerda) 18.00
A 28. forduló műsora:
Mindszent – Kiskundorozsma, Kiszombor – Tápé, SZVSE-Gyálarét – Balástya, Csongrád – Csanádpalota május 28. (szombat) 17.00; Sándorfalva – Mórahalom, Ásotthalom – Üllés, Nagymágocs – Ujszegedi TC, Kistelek – Röszke május 29. (vasárnap) 17.00
USC Tanárképző – Székkutas 1-1 Algyő – Szatymaz 1-1 (ifi 4-0)
Szentesi Kinizsi – FK 1899 Szeged 1-2
(ifi 8-0)
(ifi 2-4) Bordány – HFC II. 4-2 (ifi 2-0)
Korábban elhalasztott meccs:
Bordány – Algyő május 25. (szerda) 17.00
A megyei II. osztály felsőház állása:
H | Csapat | M | P | GK |
1. | Algyő | 14 | 27 | 21-13 |
2. | HFC II. | 15 | 24 | 30-25 |
3. | Szatymaz | 15 | 24 | 34-21 |
4. | Baks | 15 | 23 | 28-20 |
5. | FK 1899 Szeged | 15 | 22 | 29-24 |
6. | Makó II. | 15 | 21 | 26-28 |
7. | Szentesi Kinizsi | 15 | 18 | 20-22 |
8. | Bordány | 14 | 17 | 22-26 |
9. | Székkutas | 15 | 16 | 22-32 |
10. | USC Tanárképző | 15 | 7 | 19-40 |
A 8. forduló műsora:
Szentesi Kinizsi – USC Tanárképző, Székkutas – Szatymaz, FK 1899 Szeged – Algyő, Makó II. – Bordány május 28. (szombat) 17.00; HFC II. – Baks május 29. (vasárnap) 17.00
Zákányszék – Szegvár 9-1 (ifi elmaradt) Újszentiván – Zsombó 0-1 (ifi 2-7) Szőreg – Csanytelek 4-1 (ifi 8-0) Tömörkény – Földeák 4-1 (ifi 3-4)
A megyei II. osztály alsóház állása:
H | Csapat | M | P | GK |
1. | Szőreg | 14 | 27 | 39-22 |
2. | Zákányszék | 13 | 25 | 25-15 |
3. | Fábiánsebestyén | 13 | 23 | 27-20 |
4. | Újszentiván | 14 | 20 | 29-26 |
5. | Tömörkény | 13 | 18 | 28-17 |
6. | Zsombó | 13 | 18 | 21-22 |
7. | Csanytelek | 11 | 15 | 17-24 |
8. | Szegvár | 12 | 11 | 19-43 |
9. | Földeák | 13 | 8 | 16-32 |
A 8. forduló műsora:
Szegvár – Tömörkény, Földeák – Zákányszék, Fábiánsebestyén – Zsombó május 28. (szombat) 17.00; Csanytelek – Újszentiván május 29. (vasárnap) 17.00
Kübekháza – Makó III. 2-3 HFC III. – Tiszasziget 1-1 Deszk – Sándorfalva II. 2-7 Csengele – Komlósi Trans Baktó 7-3 Algyő II. – Röszke II. 6-0 Domaszék – Csongrád II. 0-3
Öttömös – Ruzsa 5-1 Bütyök Csárda Mártély – Pusztamérges 2-1
Korábban elhalasztott mérkőzés:
Tiszasziget – Bütyök Csárda Mártély május 25. (szerda) 17.00
A megyei III. osztály állása:
H | Csapat | M | P | GK |
1. | Sándorfalva II. | 30 | 73 | 124-22 |
2. | HFC III. | 30 | 67 | 71-22 |
3. | Bütyök Cs. Mártély | 29 | 66 | 73-27 |
4. | Domaszék | 30 | 56 | 78-61 |
5. | Tiszasziget | 29 | 53 | 74-52 |
6. | Csongrád II. | 29 | 49 | 61-46 |
7. | Forráskút | 30 | 47 | 52-36 |
8. | IKV Alsóváros | 29 | 46 | 67-57 |
9. | Csengele | 28 | 42 | 102-74 |
10. | Makó III. | 30 | 40 | 49-55 (-1 pont) |
11. | Röszke II. | 28 | 35 | 55-67 |
12. | Ruzsa | 30 | 31 | 45-68 |
13. | Pusztamérges | 28 | 30 | 64-78 |
14. | Algyő II. | 30 | 26 | 46-78 |
15. | Deszk | 29 | 25 | 39-60 |
16. | Komlósi T. Baktó | 30 | 22 | 40-92 |
17. | Öttömös | 29 | 20 | 40-90 |
18. | Kübekháza | 30 | 15 | 22-117 |
A 31. forduló műsora:
Röszke II. – Kübekháza, Sándorfalva II. – Forráskút, Bütyök Csárda Mártély – Makó III., Tiszasziget – Csengele, IKV Alsóváros – Öttömös május 28. (szombat) 17.00; Csongrád II. – Deszk, Pusztamérges – Domaszék, Komlósi Trans Baktó – Algyő II., Ruzsa – HFC III. május 29. (vasárnap) 17.00
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.