Teke: szerencse is kell a továbbjutáshoz a Szegednek

2011. február 18., péntek

A férfi tekecsapat Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján szombaton 13 órától a Szegedi TE az újszegedi teke- és bowlingcentrumban a Zalaegerszeget fogadja.

A vendégek kedvező helyzetben vannak, hiszen 6-2-es előnyről várják a mérkőzést. A szegedieknél mindenki egészséges, és bizakodva várja a mérkőzést, bár azzal tisztában vannak a klubnál, hogy a százszázalék mellett még szerencse is kellene a négy közé jutásukhoz. A 7-1 és a 8-0 a legjobb végeredmény, de egy 6-2-es siker is üdvözítő lehet, ha a zalaiak a huszonnégyből csak kilenc szettpontot szereznek.