Asztalitenisz: bosszantó vereség a Békéstől

2011. január 16., vasárnap

Nem várt könnyű összecsapás a téli szünet során alaposan megerősödött sereghajtó ellen a Floratom együttesére a férfi asztalitenisz Extraliga 10. fordulójában a Békési TE vendégjátékakor.

A páros mérkőzés ezúttal sem hozott szegedi sikert, a

Dudás – Perei

duó négy játszmában veszített. Dudás lesöpörte a védekező stílusban játszó

Bérest

, ezt követően

Lukács

hajszálnyira állt a bravúrtól, mérkőzéslabdáról veszített a tavalyi bajnokcsapatból igazolt

Pagonyi

ellen. Perei öt játszmában, ám mégis sima szettekben múlta felül Bohácsot, majd Dudás Pagonyi felett aratott parádés győzelmével már a Szeged vezetett, 3–2. Perei nem várt vereségét követően Lukács is veszített, így újból a vendégeknél volt az előny, 3–4. Perei két játszmás előnyre tett szert Pagonyi ellen, sőt mérkőzéslabdához jutott, ám ő sem tudta feltenni az i-re a pontot. Dudás sima győzelmét követően a csereként szóhoz jutó

Erdélyi

a pontért játszhatott, kiélezett találkozón azonban nem sikerült az ehhez szükséges győzelmet megszereznie.

Szeged, férfi asztalitenisz Extraliga 10. forduló

Floratom Szeged – Békési TE 4–6

Győzelmeket szerezték: Dudás 3, Perei 1 Lukács Levente: "Bosszantó, hogy a szezon során ez a negyedik minimális arányú vereségünk, ráadásul most két összecsapást is meccslabdáról buktunk el."