Futsal: kötelező UTC-győzelem a Borsod Volán ellen (FRISSÍTVE)

2010. november 29., hétfő

Magabiztos játékkal, meggyőző fölénnyel, a papírformának megfelelően hozta hétfő esti mérkőzését az Ujszegedi TC futsalcsapata az NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában. Győzelmével az UTC továbbra is versenyben van a dobogóért.

Ahogyan az várható volt, magabiztosan hozta hazai mérkőzését a férfi futsal NB II Keleti csoportjának 9. fordulójában az Ujszegedi TC együttese.

Brinszky Adrián

gárdája a Borsod volánt fogadta és 5-2-es félidő után 12-5-re nyert. Jóllehet, a találkozó vendég találattal indult,

Schmidt László

szerezte meg a vezetést a borsodiaknak. A válasz nem késlekedett,

Hegyesi Zsolt

Tóth Attila

alig három perc alatt két-két gólt varrt be a vendégek kapujába, és máris 4-1 volt az UTC-nek.

Jakab Norbert

szépített a 15. percben, majd

Trucz Zsolt

talált be

Gável Balázs

ketrecébe (5-2). A fordulás után ismét Trucz neve mellé jegyezhettük az újabb hazai találatot, amire Jakab gyors választ adott. A 29. percben ismét duplázott az UTC: előbb Hegyesi lőtte be mai harmadik gólját, majd

Daróczi László

is feliratkozott a góllövőlistára (8-3). A 34. percben Jakab is háromnál járt, a Borsod Volán pedig négynél. Ezután percenként hullottak a gólok, kitámadott az elfáradó, kevés cserével operáló vendég együttes.

Pataki Sándor

, Hegyesi negyedszer,

Dürgő Péter

, majd

Simon István

vette be Gável kapuját (12-4). A mérkőzés első góljának szerzője, Schmidt lőtte az utolsót is, így feltéve a szépségtapaszt az UTC mai teljesítményére. Hétfő esti négy góljával Hegyesi Zsolt egyelőre átvette a vezetést a góllövőlistán 14 találattal, megelőzve a másik szegedi csapat, a ma este Berettyóújfaluban szereplő SZTE EHÖK SE játékosát, az egyelőre 13 gólos