Futsal: fájó UTC-vereség Monoron

2010. november 27., szombat

Vereséget szenvedett az Ujszegedi TC futsalcsapata a férfi NB II Keleti csoportjának 7. fordulóbeli, pénteken megtartott mérkőzésén a Monor otthonában. Az UTC-től a 11. percben Tombácz kapust kiállították.

Két hét bajnoki kihagyás - időközben egy nagy fölénnyel nyert edzőmeccs Dunaújvárosban - után péntek este 20 óra 30 perckor lépett pályára a tabella addigi második helyén álló Ujszegedi TC futsalcsapata a Monor otthonában, az NB II Keleti csoportjának 7. fordulóból elhalasztott mérkőzésén. Ami sikerült az SZTE EHÖK SE-nek négy nappal korábban az, sajnos nem jött össze

Brinszky Adrián

gárdájának. Az első félidőben tíz perc alatt két gólos hátrányba került a csapat Bokros Bálint és Szőke Tamás révén, de ami a nagyobb baj,

Tombácz Róbert

kapust kiállították a játékvezetők a 11. percben, amit a Monor azonnal ki is használt, az emberhátrány ideje alatt

Bánszki Gergő

háromra növelte előnyüket. A második félidőben sem igazán találta a ritmust a vendégcsapat, így

Hegyesi Zsolt

szórt négy perc alatt három gólt (5-3). Sajnos pillanatokkal a harmadik szegedi gól után ismét Bán és Szőke Tamás villant, ami után Csúri Csaba második gólja az utolsó percben már csak szépségtapasz volt. Az UTC legközelebb a Borsod Volán csapatát fogadja, míg az SZTE EHÖK SE ahhoz a Berettyóújfalu II-höz látogat, amelyik nem csak, hogy az UTC-t 10-2-re legyőzte a 3. fordulóban, de a végső győzelemre is esélyes a csoportban.