Vízilabda: kikapott az Universitas a Honvédtól

2010. március 27., szombat

A női vízilabda ob I-ben a 7-10. helyért lejátszott találkozón az Universitas Szeged együttese a Honvéd ELTE POLO otthonában szállt vízbe.

A szegedi hölgyek az első félidő után még 6-5-re vezettek, de a harmadik negyedet nagyon elrontották. Ekkor a Honvéd öt gólt szerzett, amire csak kettővel tudott válaszolni a Tisza-parti együttes. A záró játékrészben mindkét együttes két-két találatot szerezett, ezzel a Honvéd megőrizte előnyét és megnyerte a mérkőzést. Az Universitas Szeged a középszakaszt a Honvéd mögött a második helyen fejezte be.