Női vízilabda: vereséget szenvedett az Universitas + FOTÓK

2010. március 20., szombat
Az Universitas-Szeged ob I-es vízilabdacsapata kikapott hazai környezetben az Angyalföldi Sportiskolától. A rájátszásban a 7-10. helyért a fővárosiak 5-3 nyertek Szegeden. Elrontotta az első félidőt az Universitas-Szeged az Angyalföldi Sportiskola ellen az újszegedi sportuszodában. A szegedi hölgyek 16 perc alatt mindössze egy gólt lőttek és négyet kaptak. A hátrány behozhatatlannak bizonyult, még akkor is, ha egyre javuló játékot mutattak a hazaiak. A harmadik negyedet döntetlennel fejezték be, majd a befejező játékrészt megnyerték. Mindhárom szegedi gólt Dalmády Szandra lőtte. Universitas-Szeged – Angyalföldi Sportiskola 3-5 (1-2, 0-2, 1-1, 1-0) Újszegedi sportuszoda, 100 néző. Vezette: ifj. Juhász, Németh. Universitas-Szeged: Gundl – Lengyel Dorottya, Hajdú, Dalmády P. Dalmády Sz. 3, Miklós, Fabó. Csere: Lengyel Dominika, Erdélyi, Bordás. Edző: Lakó Gábor. Angyalföldi Sportiskola: Gyöngyössy – Kövesdi, Nehéz 1, Török 3, Sándor 1, Fekete, Sárcsevity. Csere: Pap, Zádor. Edző: Jenei Sándor. Gól- emberelőnyből: 6/0, ill. 5/2. Ötméteresből: 1/1, ill. -. További eredmény: Honvéd ELTE POLO – Héraklész II. 8-9.