Víz alá nyomta a Szeged Beton a BVSC-t

2010. január 16., szombat

A Szeged Beton vízilabdacsapata az első három negyedben mutatott remek játékkal biztosan, 15-6-ra nyert idegenben a BVSC ellen. A szegediek szinte csak akcióból lőtték góljaikat.

Folytatta szereplését a vízilabda ob I-ben a Szeged Beton együttese. A szegedi gárda bemelegítésként a 9. helyezett BVSC otthonába látogatott. A negyedik helyen álló Betonban

Somogyi

Kuncz

sérülés miatt nem játszhatott. A szeged egy pillanatnyi esélyt sem adott ellenfelének és a félidőben már 8-1-re vezetett. A folytatásban is csak az emberelőnyös helyzetek értékesítésével volt gondja a Szeged Betonnak, a vendég játékosok a 14 megítélt fórból mindössze hármat lőttek be. A Szeged a záró negyedben, 13-3-nál lazábban vette a meccset és a BVSC szépíthetett az eredményen, elérte, hogy nem lett tíz gólos a különbség.

Vízilabda, ob I., férfiak

BVSC – Szeged Beton 6-15 (1-3, 1-5, 1-5, 3-2)

Budapest, Szőnyi úti uszoda. Vezette: Fekete, Vojvoda.

BVSC:

Györke – Pecz 2, Nagy 1, Ambrus, Tóth, Simon, Galambos. Csere: Antal, Keresztes, Halek, Kriszt, Zsoldos, Hopkins 3.

Vincze Balázs.

Szeged Beton:

Baksa – Török 3, Lehmann 1, Vindisch 1, Komlósi, Molnár 3/1, Juhász 3. Csere: Németh (kapus), Varga, Ágner 1, Busila 1, Szabó 1, Kayes 1.

Kásás Zoltán.

Gól

– emberelőnyből: 5/2, illetve 14/3. Ötméteresből: - , illetve 1/1. További eredmény: Szentes – UTE 3-4.