Vízilabda: újabb Beton-vereség

2009. december 2., szerda

Ismét kikapott a Ferencváros otthonában a Szeged Beton vízilabdacsapata. A bajnoki találkozón 9-5-re nyert az FTC.

Négy nap alatt kétszer mérkőzött meg a Ferencváros és a Szeged Beton. Mindkét találkozót a Fradi otthonában játszották és ugyanúgy, mint vasárnap a LEN Kupában, szerdán, a bajnoki meccsen is az FTC nyert. A félidőben még döntetlen volt az eredmény, ezt követően 16 perc egy gólt lőtt a Szeged Beton és ez kevés volt a győzelemhez.

FTC-Szeged Beton 9-5 (2-2, 2-2, 2-1, 3-0)

Budapest, Népligeti uszoda, 200 néző. Vezette: Kiszelly, Juhász.

FTC:

Jászberényi - Dunca 2, Balatoni 1, Weszelovszky , Steinmetz, Czigány 1, Tóth M. Csere: Georgescu 2, Mátyás 2, Máthé, Babay 1, Tóth B. Edző: Godova Gábor.

Szeged Beton:

Baksa - Komlósi 2, Juhász 1, Somogyi, Vindisch 1, Molnár, Lehmann. Csere: Török 1, Busila, Varga, Kayes, Kuncz. Edző: Kásás Zoltán. Gól - emberelőnyből: 9/3 ill. 8/2. Ötméteresből: - ill. 1/1. További eredmények: Vasas – Honvéd 8-5, Eger – Szolnok 12-6.