Asztalitenisz: messze járt a bravúrtól a Floratom

2009. november 15., vasárnap

Sima vereséget szenvedett Pécsett a Floratom Szeged a férfi asztalitenisz extraliga 5. fordulójában.

Csak a tökéleteshez közeli produkcióval lehetett volna esélye szombaton a pontszerzésre a Floratom Szeged együttesének az extraliga 5. fordulójában. A hibátlan mérleggel büszkélkedő, nyíltan a bajnoki címre törő Pécs hazai környezetben repülőrajtot vett: a Dudás-Kriston-pár szoros szettekben bukott a Zwickl-Varga-kettőssel szemben, míg

Zwickllel

szemben, 3-1. Kristont a sokszoros magyar bajnok Varga állította meg, Erdélyi egy játszmára volt jó Zwickl ellen; 5-1. Dudás hiába küzdött jól, kiélezett mérkőzésen végül kikapott Muskótól. A Floratom Szeged a következő fordulóban szintén egy élcsapattal találkozik, a Lombard AC látogat a Tisza partjára. A meccs november 21-én (szombaton) 17 órakor kezdődik az újszegedi Déryné utcai csarnokban.

A férfi asztalitenisz extraliga 5. fordulójában:

PTE – PEAC Pécs – Floratom Szeged AC 6-1.

A szegedi győztes: Kriston. Lukács Levente:

„Koncentrált játékkal sem volt esélyünk a bajnokesélyes otthonában, reális eredmény született.”