Simán verte a Szekszárdot a Szeviép

2009. március 3., kedd

Az Uniqa női kosárlabda NB I 18. fordulójában a Szekszárd együttesét látta vendégül a Szeviép-Szeged. A hazaiak magabiztos győzelmet arattak a kedd esti találkozón, így megerősítették harmadik helyüket a tabellán.

A Tisza-parti együttes sikere egyetlen percig sem forgott veszélyben,

Donkó Orsolya

vezetőedző bátran pihentetgethette kulcsembereit. A Szeviép továbbra is a harmadik helyen áll a bajnoki pontvadászatban, a következő hetekben azonban nehezebb ellenfelek várnak a lányokra.

A női kosárlabda NB I/A 18. fordulójában: Szeviép-Szeged – Atomerőmű KSC Szekszárd (22-15, 20-15, 30-20, 20-13).

Szeviép: Németh 5/3, Laczi 5, Fürész 2, Szakács 15, Vincze 5. Csere: Zserzserunova 13/3, Maslowski 14/6, Russai 15/6, Tóth, Dubrovina 6, Lengyel, Pusztai 12/6. Vezetőedző: Donkó Orsolya.