Gólzáporos meccset vívott és remekül helytállt a fiatalos SZVE

2023. szeptember 16., szombat

A második fordulós bajnoki mérkőzésen a szegedi csapat másfél negyeden át, 5-5-ig tartotta magát. Az első és egyetlen negyed, amelyben nem maradt alul a vendégcsapat, az 4-4-el zárult.

A folytatásban aztán már a Zugló akarata érvényesült. 7-3, 4-3 és 5-4 arányban hozta le a játékrészeket a meccs előtt papíron is esélyesebb BVSC.

A találkozó legjobbja ugyanakkor nem hazai játékos volt, hanem az ötször is eredményes szegedi Bóbis Botond.

Ezzel a mérkőzéssel nem ért véget az SZVE kemény sorsolása: 27-én hazai környezetben látják vendégül a Vasas együttesét. Kiss Csaba vezetőedző azt mondta még a találkozó előtt, hogy a 6-7. forduló környékére kell teljesen készen állniuk, amikor is már olyan ellenfelek jönnek szembe, akik ellen reális esélye van csapatának.