Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

labdarugas_il

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

Kikapott a Szeged 2011 az NB II-ben, győzött, és így továbbra is éllovas a SZEOL az NB III-ban. A megye élvonalában Bordányban nyert rangadót a Tiszasziget. A megye II-ben kapaszkodik felfelé a Csengele.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 16 órakor (az ifiderbik 14 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB II 10. forduló:

Ceglédi VSE – Gyirmót FC Győr 0-4 (0-3). Gól: Kőris K., Nagy P., Szalánszki G., Jano R.
Kisvárda Master Good – Szolnoki MÁV FC 2-3 (0-1). Gól: S. Oltean, Horváth Z., illetve Katona L., Tóth Gy., Olasz D.
Credobus Mosonmagyaróvár – Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-0). Gól: Laki B., Hinora K. (öngól), illetve Papp M., Gajdos B.
Szeged 2011-Grosics Akadémia – KBSC 0-1 (0-0). Gól: Heil V.
BFC Siófok – Vác FC 0-2 (0-1). Gól: Króner M., Balajti Á.
Aqvital FC Csákvár – Békéscsaba 1912 Előre 0-6 (0-3). Gól: Birtalan B. (2), Szélpál N., Gránicz P., Mészáros M., Szatmári I.
ZTE FC – Budafoki MTE 2-2 (0-1). Gól: Kertész T., Vernes R., illetve Margitics A., Ihrig-Farkas S.
WKW ETO FC Győr – Budaörs 1-2 (0-1). Gól: Szimcso V., illetve Sajbán M., Czvitkovics P.
Soproni VSE – Dorogi FC 1-2 (0-1). Gól: Horváth P., illetve Szedlár Z., Faragó T.
MTK Budapest – Soroksár SC 5-2 (2-1). Gól: Gengeliczki G., Hrepka Á., Farkas II. B., Kanta J., Vass P., illetve Gyepes G., Pál A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. MTK Budapest 10 8 1 1 23 8 15 25
2. Kisvárda 10 7 2 1 24 13 11 23
3. Kazincbarcika 10 7 2 1 13 10 3 23
4. Szolnoki MÁV FC 10 5 3 2 14 8 6 18
5. Békéscsaba 10 5 2 3 18 9 9 17
6. Gyirmót FC Győr 10 5 2 3 21 13 8 17
7. Nyíregyháza 10 4 4 2 16 12 4 16
8. ZTE FC 10 4 3 3 14 13 1 15
9. Szeged-Grosics 10 4 2 4 10 12 -2 14
10. Ceglédi VSE 10 4 2 4 9 12 -3 14
11. Soroksár SC 10 3 4 3 12 12 0 13
12. Vác FC 10 3 4 3 9 9 0 13
13. Budaörs 10 3 3 4 19 20 -1 12
14. Dorogi FC 10 3 2 5 15 16 -1 11
15. ETO FC Győr 10 3 2 5 9 12 -3 11
16. Budafoki MTE 10 2 4 4 9 13 -4 10
17. Mosonmagyaróvár 10 1 5 4 7 11 -4 8
18. BFC Siófok 10 1 2 7 8 19 -11 5
19. Soproni VSE 10 0 4 6 5 16 -11 4
20. Aqvital FC Csákvár 10 0 3 7 7 24 -17 3

NB III Közép csoport 7. forduló:

FC Dabas – Iváncsa KSE 3-1 (0-1). Gól: Mundi R., Földes M., Sárközi N., illetve Balogh L.
Mórahalom VSE – Kozármisleny FC 3-4 (2-2). Gól: Fábián I., Podonyi N., Busa B., illetve Városi V., Udvardi D. (2-2)
Makó FC – Duna Aszfalt TVSE 0-3 (0-2). Gól: Kardos N. (2), Csáki R.
PMFC – Vecsési FC 3-0 (0-0). Gól: Kónya K., Kónya D., Rein B. (öngól)
Dunaújváros – Rákosmente KSK 2-1 (1-1). Gól: Szepessy R., Csehi T., illetve Herczeg L.

SZEOL SC – Szekszárdi UFC 1-0 (0-0). Gól: Göncző L.
Paksi FC II. – Hódmezővásárhelyi FC 2-1 (1-0). Gól: Adamcsek M., Simon M., illetve Varga B.
Budapest Honvéd-MFA II. – Szentlőrinc SE 2-1 (0-1). Gól: Bíró Á., Hegedűs M., illetve Dudás D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. SZEOL SC 7 6 0 1 9 3 6 18
2. Tiszakécske 7 5 1 1 20 10 10 16
3. Dunaújváros 7 5 1 1 12 7 5 16
4. Paksi FC II. 7 4 1 2 11 8 3 13
5. PMFC 7 4 0 3 14 8 6 12
6. Budapest Honvéd II. 7 3 2 2 9 6 3 11
7. Kozármisleny 7 3 1 3 9 11 -2 10
8. Iváncsa KSE 7 3 1 3 10 13 -3 10
9. Szentlőrinc SE 7 3 0 4 9 11 -2 9
10. FC Dabas 7 2 3 2 12 10 2 9
11. Szekszárdi UFC 7 2 3 2 7 7 0 9
12. Mórahalom VSE 7 1 2 4 9 12 -3 5
13. Rákosmente KSK 7 1 2 4 8 12 -4 5
14. Vecsési FC 7 1 2 4 3 11 -8 5
15. Hódmezővásárhely 7 0 4 3 6 12 -6 4
16. Makó FC 7 0 3 4 5 12 -7 3

Megyei I. osztály 6. forduló:

FK 1899 Szeged – Szentesi Kinizsi SZITE 3-2 (0-1). Gól: Dóra J., Mannheim D., Imre Z., illetve Kovács N., Juhász Cs.

Zsombó SE – Kiskundorozsmai ESK 0-0.
Csongrád TSE – Algyő SK 0-0.
Szegedi VSE – Sándorfalva SK 1-1 (1-0). Gól: Hatvani J., illetve Visnyei D.
Ujszegedi TC – Hódmezővásárhelyi FC II. 3-2 (1-1). Gól: Valach P., Koncz P., Szilágyi Zs., illetve Bódai D. (2)

Foliaplast-Bordány SK – Tiszasziget SE 0-2 (0-0). Gól: Kasza F., Réczi V.
Szőregi RSE – Deszk SC 4-0 (2-0). Gól: Pióker Ta. (2), Bartos N., Vörös M.
Az Ásotthalmi TE szabadnapos.

Ifi A: Zsombó – Kiskundorozsma 2-0 (0-0). Gól: Csikós D., Rácz B.; FK 1899 Szeged – Szentes 1-3 (0-0). Gól: Szerdahelyi P., illetve Púj E. (2), Bertók M.; Csongrád – Algyő 3-1 (1-0). Gól: Megyeri G., Pauli A., Debreceni Á., illetve Molnár G.; UTC – Hódmezővásárhely II. 0-0. Kistelek – Fábiánsebestyén 2-0 (2-0). Gól: Fődi K., Csókási Á.; Mindszent – Tiszasziget 3-2 (1-2). Gól. Kurucsai P., Mihály E., Antal Á., illetve Farkas M., Tóth M.; Üllés – Deszk 7-5 (4-2). Gól: Czékus M. (3), Pekurár B. (2), Fábián M., Kispál R., illetve N. Lünstedt (3), Benasnoun Á., Király Cs. Az Ásotthalom szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Foliaplast-Bordány 6 5 0 1 17 7 10 15
2. Szegedi VSE 6 4 1 1 16 7 9 13
3. Tiszasziget SE 5 4 0 1 14 5 9 12
4. Csongrád TSE 5 3 2 0 14 2 12 11
5. Algyő SK 6 3 1 2 9 8 1 10
6. Ujszegedi TC 6 3 1 2 8 8 0 10
7. Ásotthalmi TE 4 3 0 1 9 8 1 9
8. Hódmezővásárhely II. 5 2 0 3 12 10 2 6
9. Szőregi RSE 6 2 0 4 10 11 -1 6
10. Szentesi Kinizsi 5 2 0 3 8 12 -4 6
11. FK 1899 Szeged 6 1 3 2 8 9 -1 6
12. Zsombó SE 6 1 1 4 7 20 -13 4
13. Deszk SC 5 1 0 4 10 20 -10 3
14. Kiskundorozsma 5 0 2 3 3 14 -11 2
15. Sándorfalva SK 4 0 1 3 4 8 -4 1

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes 6 6 0 0 33 5 28 18
2. Zsombó 6 6 0 0 23 3 20 18
3. Hódmezővásárhely II. 5 4 1 0 34 1 33 13
4. Algyő 6 4 1 1 25 9 16 13
5. Tiszasziget 5 4 0 1 29 9 20 12
6. Fábiánsebestyén 5 3 1 1 19 9 10 10
7. FK 1899 Szeged 6 2 2 2 16 11 5 8
8. Kiskundorozsma 5 2 1 2 19 9 10 7
9. Csongrád 6 2 0 4 11 14 -3 6
10. Kistelek 6 1 1 4 10 27 -17 4
11. Mindszent 6 1 1 4 7 27 -20 4
12. Üllés 6 1 0 5 15 32 -17 3
13. Deszk 5 1 0 4 16 47 -31 3
14. Ujszegedi TC 6 0 2 4 2 27 -25 2
15. Ásotthalom 5 0 0 5 8 37 -29 0

Megyei II. osztály 6. forduló:

Mindszent – Röszke 3-2 (0-0). Gól: Brizik Bodrogi T., Szobácsi R., Varga R., illetve Pipic B. (2)
Makó II. – Üllés 2-0 (0-0). Gól: Bartucz M. (2)
Székkutas – St. Mihály FC 2-0 (2-0). Gól: Szabó I., Kovács R.
Balástya – Apátfalva 0-1 (0-0). Gól: Sarnyai T.
Móravárosi Kinizsi – Kiszombor 1-1 (0-0). Gól: Klippel Á., illetve Laczi N. (öngól)

Nagymágocs – Csanytelek 1-3 (1-2). Gól: Dovics M., illetve Forgó T., Czombos P., Faragó K.
Csengele – Tömörkény 1-0 (0-0). Gól: Varga L.
Csanádpalota – SZVSE II. 2-0 (1-0). Gól: Fülöp G., Barta Á.

Ifi B: Székkutas – St. Mihály FC 2-4 (2-2). Gól: Gyöngyösi Sz., Juhász M., illetve Császi Á. (2), Zatykó N., Prágai B. (öngól); Balástya – Apátfalva 1-1 (1-1). Gól: Barabás D., illetve Fodor R.; Móraváros – MUFC-Kiszombor 0-2 (0-1). Gól: Rácz B., illetve Bernát Cs. Nagymágocs – Csanytelek 7-0 (2-0). Gól: Danka D., Varga M. (2-2), Szabó Marcell, Szabó Martin, Molnár J.; Sándorfalva – Röszke 3-2 (3-0). Gól: Makra P., Király S., Fekete B., illetve Mulati D., Deák O. A Szőreg, a Tömörkény és a Bordány szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 6 6 0 0 25 6 19 18
2. Csengele 6 4 1 1 15 7 8 13
3. Móravárosi Kinizsi 6 4 1 1 16 10 6 13
4. Székkutas 6 4 0 2 17 10 7 12
5. Balástya 6 3 1 2 12 11 1 10
6. Röszke 6 3 0 3 19 17 2 9
7. SZVSE II. 6 3 0 3 8 9 -1 9
8. Kiszombor 6 2 2 2 14 14 0 8
9. Csanádpalota 6 2 2 2 8 10 -2 8
10. Apátfalva 6 2 1 3 5 8 -3 7
11. St. Mihály FC 6 2 0 4 17 18 -1 6
12. Csanytelek 6 2 0 4 10 15 -5 6
13. Nagymágocs 6 2 0 4 14 20 -6 6
14. Mindszent 6 1 2 3 10 18 -8 5
15. Tömörkény 6 1 1 4 7 10 -3 4
16. Üllés 6 1 1 4 8 22 -14 4

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 5 5 0 0 27 6 21 15
2. Sándorfalva 4 3 1 0 16 7 9 10
3. Nagymágocs 4 3 0 1 21 7 14 9
4. Röszke 5 3 0 2 17 15 2 9
5. Kiszombor 5 3 0 2 14 17 -3 9
6. Balástya 4 2 1 1 11 11 0 7
7. Bordány 4 2 1 1 9 10 -1 7
8. St. Mihály FC 6 2 1 3 15 18 -3 7
9. Csanytelek 5 2 0 3 13 19 -6 6
10. Apátfalva 5 1 2 2 8 9 -1 5
11. Móraváros 5 0 0 5 10 17 -7 0
12. Szőreg 2 0 0 2 2 12 -10 0
13. Székkutas 4 0 0 4 4 19 -15 0

Megyei III. osztály Homokháti csoport 6. forduló:

Balotaszállás – Bordány II. 5-2 (3-1). Gól: Oláh M., Teremi Z., Borbély B., Mozgai L., Balázs-Piri B., illetve Sólya G., Szabó Zs.
Sándorfalva II. – Zsombó II. 15-1 (9-0). Gól: Tóth A. (5), Kiss P., Tápai G., Szabó N. (2-2), Landler P., Kanász N. L., Paksi A., Török S., illetve Vér I.

Mórahalom II. – Dóc 12-2 (7-2). Gól: Hrabovszki Z. (5), Dobák A., Víg Zs. (2-2), Dobák N., Dobák T., Pipicz T., illetve Fischer D., Bárkányi A.
Ruzsa – Zákányszék 0-1 (0-0). Gól: Amburus B.
Algyő II. – Kistelek 2-2 (0-2). Gól: Sebők L. (2), illetve Kiszner A., Katona S.
A Pusztamérges és a Csongrád II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 5 5 0 0 24 3 21 15
2. Mórahalom II. 4 4 0 0 29 4 25 12
3. Kistelek 6 3 1 2 16 14 2 10
4. Ruzsa 4 3 0 1 10 4 6 9
5. Dóc 6 3 0 3 22 23 -1 9
6. Csongrád II. 4 2 2 0 17 6 11 8
7. Algyő II. 6 2 2 2 20 20 0 8
8. Balotaszállás 4 2 1 1 9 11 -2 7
9. Zákányszék 6 1 2 3 11 16 -5 5
10. Pusztamérges 5 1 0 4 6 16 -10 3
11. Zsombó II. 6 1 0 5 10 45 -35 3
12. Bordány II. 6 0 0 6 9 21 -12 0
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 6. forduló:

Szegvár – Baktó-Petőfitelep 3-2 (1-1). Gól: Piti J. (2), Gémes Z., illetve Tranger Zs. (2)
Pitvaros – Pázsit 0-2 (0-2). Gól: Vékes M. (2)
Baks – Kübekháza 6-2 (4-1). Gól: Mihály R. (3), Tóbiás N., Papp M., Bercsényi D., illetve Buknicz R., Madaras P.
Mártély – Gyálarét-LS 2015 2-0 (2-0). Gól: Papp Z. (2)

Földeák – Fábiánsebestyén 2-1 (0-0). Gól: Tari A., Horváth G., illetve Banka S.
Nagylak – Szikáncs 1-2 (1-2). Gól: Nagy T., illetve Dabis M., Tóth L.
A Csongrád III. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Földeák 6 5 0 1 19 4 15 15
2. Baks 5 4 0 1 25 8 17 12
3. Mártély 5 4 0 1 15 5 10 12
4. Pázsit 5 4 0 1 12 5 7 12
5. Fábiánsebestyén 5 3 0 2 8 7 1 9
6. Gyálarét 6 2 1 3 12 11 1 7
7. Szegvár 4 2 1 1 10 11 -1 7
8. Baktó-Petőfitelep 6 2 1 3 9 14 -5 7
9. Pitvaros 5 2 0 3 10 10 0 6
10. Szikáncs 6 2 0 4 8 16 -8 6
11. Nagylak 6 1 1 4 7 17 -10 4
12. Csongrád III. 5 1 1 3 11 21 -10 4
13. Kübekháza 6 0 1 5 7 24 -17 1

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 4. forduló:

Szatymaz – Kiskundorozsma II. 3-2 (1-1). Gól: Pit P. (2), Toldi L., illetve Faragó G., Lesznek F.
Ópusztaszer – Csengele II.-U19 3-2 (2-2). Gól: Kanalas M. (2), Zsótér Cs., illetve Nagymihály N., Nagy D.
Tömörkény II. – Csanytelek II. 0-3 (0-0). Gól: Tolnai A., Czombos P., Moszheim E.

Móraváros II. – Domaszék 12-0 (7-0). Gól: Mata Gy. (5), Kanalas F., Barna G. (2-2), Bozsányi G., Forgó B., Czirok S.
Az Öttömös szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Öttömös 3 3 0 0 15 3 12 9
2. Csanytelek II. 3 3 0 0 12 1 11 9
3. Ópusztaszer 3 3 0 0 12 6 6 9
4. Móraváros II. 4 2 1 1 19 9 10 7
5. Tömörkény II. 3 2 0 1 7 6 1 6
6. Szatymaz 4 1 1 2 7 14 -7 4
7. Csengele II.-U19 4 1 0 3 9 13 -4 3
8. Kiskundorozsma II. 4 0 0 4 4 12 -8 0
9. Domaszék 4 0 0 4 4 25 -21 0

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 4. forduló:

Maros-menti UFC – Földeák U19 4-1 (2-0). Gól: Bíró T. (2), Bogya L., Gera M., illetve Szűcs Z.
Szentes II. – Fábiánsebestyén II.-Eperjes 7-0 (5-0). Gól: Prozlik Á. (3), Polyák Cs. (2), Tóth L., Polyák A.
Kecskés – Maroslele 1-5 (1-3). Gól: János O., illetve Ohát T. (3), Aradán M., Török D.
UTC II.-Tanárképző – Szegvár II. 1-1 (1-0). Gól: Markella T., illetve Maróthi S.
Nagymágocs II. – Derekegyház 6-0 (1-0). Gól: Makai S. (3), Magyar L., Harsányi G., Borbás T.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes II. 4 4 0 0 21 7 14 12
2. Nagymágocs II. 4 3 0 1 12 5 7 9
3. Maroslele 4 2 1 1 11 12 -1 7
4. Földeák U19 4 2 0 2 23 9 14 6
5. Maros-menti UFC 4 2 0 2 11 10 1 6
6. Szegvár II. 3 1 2 0 8 6 2 5
7. UTC II.-Tanárképző 4 1 1 2 9 18 -9 4
8. Eperjes 3 1 0 2 7 10 -3 3
9. Derekegyház 4 1 0 3 13 17 -4 3
10. Kecskés 4 0 0 4 7 28 -21 0

24 hozzászólás

Kattintson ide! (automatikus fordítás)


Kattintson ide a kép beszúrásához.

  • '>
    24. laci
    2017. szeptember 25., hétfő, 18:28
    Válaszolok

    Igazad van! Mármint a szabály kialakításról!!

  • '>
    23. szöszös mackó
    2017. szeptember 25., hétfő, 15:40
    Válaszolok

    Laci, a versenykiírás így szól a megyekettőben:
    “Megyei II. osztályú csapatoknak kötelező az U19, U16, U14 korosztályú férfi csapatok közül KETTŐ szerepeltetése az utánpótlás bajnokságok versenykiírásának Egyéb rendelkezéseiben foglaltak alapján.”

    A Csengelének van U16-os és U14-es csapata is. Látod, csak tudni kell jól alakítani a szabályokat….

  • '>
    22. laci
    2017. szeptember 25., hétfő, 14:08
    Válaszolok

    Látszik a szinted!! Ezzel csak az a baj, hogy nem a MAKÓ II-nek van ott ifjusági csapata!! Figyelbedbe ajánlom, hogy a versenykiírás értelmében MINDEN csapat köteles ifjusági csapatot versenyeztetni, kivéve a frissen feljutott csapatot!! Ja és kivéve a csókosokat!! / Makó II,Csengele./

  • '>
    21. vélemények1.
    2017. szeptember 25., hétfő, 13:42
    Válaszolok

    Hagyjad Zsdeszka a bunkó Laci úgy kritizálja a rendszert,hogy nem is ismeri el a versenykiírásokat,ellenkező esetben nem járatná le magát hülyeségekkel.t.