Elkészült az idei Kapusháború csoportbeosztása

kapushaboru_sorsolas_2017_06_16

Jövő szombaton rendezik a hatodik Kapuháborút a Felső Tisza-parti stadionban: idén öt kategóriában csapnak össze a résztvevők.

Összesen 155-en neveztek a 2017-es Kapusháborúra, ami az országban egyedülálló rendezvény történetében abszolút rekordnak számít. A nyílt kategóriába 86-an adták le nevezésüket, ezért a lebonyolítást ennél a létszámnál a szervezők úgy oldották meg, hogy a tíz ötfős, valamint a hat hatfős csoportból egyaránt hárman jutnak tovább a kieséses szakaszba – az ide eljutott 48 nevező pedig folyamatosan feleződik, míg hárman maradnak, akik körmérkőzésen döntik el, hogy ki lesz a végső győztes.

A pénteki sorsolást a Győri Audi ETO KC szegedi születésű, Bajnokok Ligája győztes kézilabdázója, Puhalák Szidónia, valamint párja, Szabó Marcell, a Hódmezővásárhelyi FC kapusa segítette. A küzdelmek június 24-én, 8 órától kezdődnek a Felső Tisza-parti stadionban. A helyszínen két könyv szerzőjével is találkozhatnak a kilátogatók: Apró Attila Az intelligens ragadozó c. könyv szerzője a helyszínen dedikál, valamint Lukácsy Tibor Óriási bravúrral c. képes kapuskönyv írójával is lehet találkozni.

A 2017-es Kapusháború csoportbeosztásai

Nyílt kategória

A csoport:

Garamvölgyi Csaba (Makói FC)
Martonosi Zsolt (Békéssámson)
Tóth Krisztián (Orosházi Rákóczi)
Rostás András (Gyulai Termál FC)
Csomós Gábor (Kunágota)

B csoport:

Krnács Richárd (Gyulai Termál FC)
Marunák Levente (OMTK-ULE)
Triznya Bence (Nyers István Akadémia)
Geló Gábor (Fidelity Gruppo 2003)
Buzsik Viktor (Csólyospálos)

C csoport:

Varga Ádám (Puskás Akadémia)
Képes Ákos (Budakalászi MSE)
Varga Máté (Jászárokszállási VSE)
Pipicz Sándor (Nagylak FC)
Benkó Tihamér

D csoport:

Kiss Tamás (Grosics Alapítvány)
Kotvics-Varga Dávid (Szentes)
Antal Tamás (FK Szeged)
Farkas Alex (Jászárokszállás)
Molnár Krisztián (SZVSE)

E csoport:

Baji Renátó (Ásotthalom)
Keszthelyi Dávid (Union Rabenwald)
Szél Bence (St. Mihály)
Nagy István Ádám (Szászberek)
Szabó Gergely (Tiszasziget)

F csoport:

Siska Richárd (SZEOL SC)
Keresztúri Márk (Kiszombor)
Puskás Róbert (St. Mihály)
Németh Szabolcs (FK Szeged)
Csordás Zoltán (Fülöpszállás)

G csoport:

Túri Roland (SZEOL)
Juhász Gergely (Csepel FC)
Kelkó Balázs (KFC Komarno)
Katona Tibor
Zsiga Zoltán (St. Mihály)

H csoport:

Veszelinov Deniel (SZEOL)
Kurilla Viktor (Gyomaendrőd)
Nagy Milán (HFC)
Nagy Máté Zsolt (Bozsik Akadémia)
Miklós Máté (Székkutas)

I csoport:

Gavlik Ferenc (Kunfehértó)
Koncz Péter (Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc LA)
Szabó Péter (Szeged 2011)
Bohata Gábor (FK Horgos 1911)
Kopasz Dániel (Üllés)

J csoport:

Németh László (Mórahalom)
Pápa Zsombor (Gyulai Termál FC)
Kökény Tamás (Csanádpalota)
Benkó Tamás
Farris Fabrizio (Komáromi VSE)

K csoport:

Pap Ádám Ferenc (Gyulai Termál FC)
Oláh Levente (Illés Akadémia)
Hajagos Tamás (TSC)
Répa Róbert Hunor (Balástya)
Vígh Sándor (Orosházi Rákóczi)
Borsi Bence (Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc LA)

L csoport:

Weszelovszky Gábor (Tiszasziget SE)
Szűcs Roland Mátyás
Seres István (SZVSE)
Molnár János (Fülöpszállás)
Fekes Sándor (Mélykút)
Faddi Sándor (Kiskunhalasi Szilárdy)

M csoport:

Csontos Krisztián (Balatonfüredi FC)
Tománovity Tibor
Gulyás Richárd
Maszlag István (Dóc)
Németh János (Hajdúszoboszló)
Börcsök Péter

N csoport:

Papp Tamás (Jászárokszállás)
Petyarity József
Kurucsai Tamás (Ásotthalom)
Reguli Máté (UTC)
Fodor Ákos (OFK Vrbas)
Kozma György (Kiskundorozsma)

O csoport:

Kollár Ádám (Hajós FC)
Ivicevic Márk (Dunaújváros)
Répási Adrián (FK Szeged)
Batancs István (Algyő)
Zalai Tamás (Ráckeve)
Menceles Iván (Jászberény)

P csoport:

Tarjányi László (Bucsa)
Nagy Krisztián (FK Szeged)
Makra István (FK Horgos)
Lévai Balázs (Szarvas)
Csák László (Borsodnádasd)
Gróh Attila (Kétegyháza)

Nők

A csoport:

Dékány Dóra (St. Mihály)
László Henrietta (Szeged AK)
Szél Anett (Nagymágocs)
Gyöngy Krisztina (Grosics Kapusiskola)

B csoport:

Terestyéni Anna (Grosics Kapusiskola)
Sávai Vivien (St. Mihály)
Börcsök Ágota (St. Mihály)
Gulyás Kíra (Dóc)

C csoport:

Schildkraut Fruzsina (St. Mihály)
Puskás Dóra Alexandra (St. Mihály)
Rövid Letícia (St. Mihály)
Koczka Dóra (Dunaújvárosi ASE)

D csoport:

Jankulár Zita (St. Mihály)
Szabó Rebeka (Arany Bácska)
Rohonka Gréta (St. Mihály)
Tóth Zsuzsa Regina (HFC)

U14-es korosztály

A csoport:

Telek Vanda (HFC)
Vuletity Viktor (Nyers István LA)
Talián László (Bozsik József LA)
Salka Olivér (OMTK-ULE)

B csoport:

Oláh Zalán (Békéscsabai LA)
Reisz Csaba (Gyulai Termál FC)
Ruzsáli Dénes (SZEOL)
Németh Bálint (Dunakeszi)

C csoport:

Losonczy Pál (Budafok)
Dombi Gergő (Tiszasziget)
Szilágyi Levente (Gyulai Termál FC)
Szabó Richárd (Mórahalom)

D csoport:

Horváth Artúr (SZEOL)
Simon Attila
Csernus Albert (FK Egység-Kishegyes)
Juhász Zoltán (Gyulai Termál FC)

U13-as korosztály

A csoport:

Ásós Dániel (L-IT-SZEAC)
Ménesi Edvárd (Vasas Kubala Akadémia)
Lehoczki Attila (Tatai AC)
Horváth Márk (FK Szeged)
Tallósi Dániel (MSK Hurbanovo)

B csoport:

Kőrösi Valentin (SZEAC)
Engedi Márk (Maros-menti UFC)
Kálló Roland (Dorog)
Pillár-Bán Zsombor (Budaörs)
Sebestyén Zalán (Puskás Ferenc LA)

C csoport:

Gál Kristóf (SZEAC)
Simon Márkó
Németh Ákos (Dunakeszi)
Fábián Imre (Dunaújvárosi PASE)
Baranyi Gergő Balázs (SZVSE)

D csoport:

Zelman Levente (SZEOL)
Némethy Kolos (St. Mihály)
Gera Norbert Máté (SZEAC)
Engedi Krisztián (Maros-menti UFC)
Szabó Zsolt István (Aranyszarvas SE)
Yaakobishvili Áron (MTK)

+35-ös korosztály

A csoport:

Szabó Attila (Bozsik Akadémia)
Szabó Tibor (Gyálarét-LS 2015)
Szabó László Attila (Deszk)
Andrusko László (Tisza Adorján)
Kiss Márió (Szatymaz)

B csoport:

Kollár Ádám (Hajós FC)
Nagy Balázs (Debreceni Sportklub)
Kispéter Zoltán (Deszk)
Németh Attila (Dunakeszi)
Szanka Tibor

C csoport:

Szűcs Marcell (Bordány)
Tóth Péter (Kiskunfélegyházi Honvéd TK)
Tuska János (Bozsik József Akadémia)
Pillár André (Sóskút)
Szőke Imre

0 hozzászólás

Kattintson ide! (automatikus fordítás)


Kattintson ide a kép beszúrásához.