Elkészült az idei Kapusháború csoportbeosztása

2017. június 17., szombat • Cikk nyomtatása • Küldés e-mailben
Fotó: Kapusháború / Facebook

kapushaboru_sorsolas_2017_06_16

Jövő szombaton rendezik a hatodik Kapuháborút a Felső Tisza-parti stadionban: idén öt kategóriában csapnak össze a résztvevők.

Összesen 155-en neveztek a 2017-es Kapusháborúra, ami az országban egyedülálló rendezvény történetében abszolút rekordnak számít. A nyílt kategóriába 86-an adták le nevezésüket, ezért a lebonyolítást ennél a létszámnál a szervezők úgy oldották meg, hogy a tíz ötfős, valamint a hat hatfős csoportból egyaránt hárman jutnak tovább a kieséses szakaszba – az ide eljutott 48 nevező pedig folyamatosan feleződik, míg hárman maradnak, akik körmérkőzésen döntik el, hogy ki lesz a végső győztes.

A pénteki sorsolást a Győri Audi ETO KC szegedi születésű, Bajnokok Ligája győztes kézilabdázója, Puhalák Szidónia, valamint párja, Szabó Marcell, a Hódmezővásárhelyi FC kapusa segítette. A küzdelmek június 24-én, 8 órától kezdődnek a Felső Tisza-parti stadionban. A helyszínen két könyv szerzőjével is találkozhatnak a kilátogatók: Apró Attila Az intelligens ragadozó c. könyv szerzője a helyszínen dedikál, valamint Lukácsy Tibor Óriási bravúrral c. képes kapuskönyv írójával is lehet találkozni.

A 2017-es Kapusháború csoportbeosztásai

Nyílt kategória

A csoport:

Garamvölgyi Csaba (Makói FC)
Martonosi Zsolt (Békéssámson)
Tóth Krisztián (Orosházi Rákóczi)
Rostás András (Gyulai Termál FC)
Csomós Gábor (Kunágota)

B csoport:

Krnács Richárd (Gyulai Termál FC)
Marunák Levente (OMTK-ULE)
Triznya Bence (Nyers István Akadémia)
Geló Gábor (Fidelity Gruppo 2003)
Buzsik Viktor (Csólyospálos)

C csoport:

Varga Ádám (Puskás Akadémia)
Képes Ákos (Budakalászi MSE)
Varga Máté (Jászárokszállási VSE)
Pipicz Sándor (Nagylak FC)
Benkó Tihamér

D csoport:

Kiss Tamás (Grosics Alapítvány)
Kotvics-Varga Dávid (Szentes)
Antal Tamás (FK Szeged)
Farkas Alex (Jászárokszállás)
Molnár Krisztián (SZVSE)

E csoport:

Baji Renátó (Ásotthalom)
Keszthelyi Dávid (Union Rabenwald)
Szél Bence (St. Mihály)
Nagy István Ádám (Szászberek)
Szabó Gergely (Tiszasziget)

F csoport:

Siska Richárd (SZEOL SC)
Keresztúri Márk (Kiszombor)
Puskás Róbert (St. Mihály)
Németh Szabolcs (FK Szeged)
Csordás Zoltán (Fülöpszállás)

G csoport:

Túri Roland (SZEOL)
Juhász Gergely (Csepel FC)
Kelkó Balázs (KFC Komarno)
Katona Tibor
Zsiga Zoltán (St. Mihály)

H csoport:

Veszelinov Deniel (SZEOL)
Kurilla Viktor (Gyomaendrőd)
Nagy Milán (HFC)
Nagy Máté Zsolt (Bozsik Akadémia)
Miklós Máté (Székkutas)

I csoport:

Gavlik Ferenc (Kunfehértó)
Koncz Péter (Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc LA)
Szabó Péter (Szeged 2011)
Bohata Gábor (FK Horgos 1911)
Kopasz Dániel (Üllés)

J csoport:

Németh László (Mórahalom)
Pápa Zsombor (Gyulai Termál FC)
Kökény Tamás (Csanádpalota)
Benkó Tamás
Farris Fabrizio (Komáromi VSE)

K csoport:

Pap Ádám Ferenc (Gyulai Termál FC)
Oláh Levente (Illés Akadémia)
Hajagos Tamás (TSC)
Répa Róbert Hunor (Balástya)
Vígh Sándor (Orosházi Rákóczi)
Borsi Bence (Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc LA)

L csoport:

Weszelovszky Gábor (Tiszasziget SE)
Szűcs Roland Mátyás
Seres István (SZVSE)
Molnár János (Fülöpszállás)
Fekes Sándor (Mélykút)
Faddi Sándor (Kiskunhalasi Szilárdy)

M csoport:

Csontos Krisztián (Balatonfüredi FC)
Tománovity Tibor
Gulyás Richárd
Maszlag István (Dóc)
Németh János (Hajdúszoboszló)
Börcsök Péter

N csoport:

Papp Tamás (Jászárokszállás)
Petyarity József
Kurucsai Tamás (Ásotthalom)
Reguli Máté (UTC)
Fodor Ákos (OFK Vrbas)
Kozma György (Kiskundorozsma)

O csoport:

Kollár Ádám (Hajós FC)
Ivicevic Márk (Dunaújváros)
Répási Adrián (FK Szeged)
Batancs István (Algyő)
Zalai Tamás (Ráckeve)
Menceles Iván (Jászberény)

P csoport:

Tarjányi László (Bucsa)
Nagy Krisztián (FK Szeged)
Makra István (FK Horgos)
Lévai Balázs (Szarvas)
Csák László (Borsodnádasd)
Gróh Attila (Kétegyháza)

Nők

A csoport:

Dékány Dóra (St. Mihály)
László Henrietta (Szeged AK)
Szél Anett (Nagymágocs)
Gyöngy Krisztina (Grosics Kapusiskola)

B csoport:

Terestyéni Anna (Grosics Kapusiskola)
Sávai Vivien (St. Mihály)
Börcsök Ágota (St. Mihály)
Gulyás Kíra (Dóc)

C csoport:

Schildkraut Fruzsina (St. Mihály)
Puskás Dóra Alexandra (St. Mihály)
Rövid Letícia (St. Mihály)
Koczka Dóra (Dunaújvárosi ASE)

D csoport:

Jankulár Zita (St. Mihály)
Szabó Rebeka (Arany Bácska)
Rohonka Gréta (St. Mihály)
Tóth Zsuzsa Regina (HFC)

U14-es korosztály

A csoport:

Telek Vanda (HFC)
Vuletity Viktor (Nyers István LA)
Talián László (Bozsik József LA)
Salka Olivér (OMTK-ULE)

B csoport:

Oláh Zalán (Békéscsabai LA)
Reisz Csaba (Gyulai Termál FC)
Ruzsáli Dénes (SZEOL)
Németh Bálint (Dunakeszi)

C csoport:

Losonczy Pál (Budafok)
Dombi Gergő (Tiszasziget)
Szilágyi Levente (Gyulai Termál FC)
Szabó Richárd (Mórahalom)

D csoport:

Horváth Artúr (SZEOL)
Simon Attila
Csernus Albert (FK Egység-Kishegyes)
Juhász Zoltán (Gyulai Termál FC)

U13-as korosztály

A csoport:

Ásós Dániel (L-IT-SZEAC)
Ménesi Edvárd (Vasas Kubala Akadémia)
Lehoczki Attila (Tatai AC)
Horváth Márk (FK Szeged)
Tallósi Dániel (MSK Hurbanovo)

B csoport:

Kőrösi Valentin (SZEAC)
Engedi Márk (Maros-menti UFC)
Kálló Roland (Dorog)
Pillár-Bán Zsombor (Budaörs)
Sebestyén Zalán (Puskás Ferenc LA)

C csoport:

Gál Kristóf (SZEAC)
Simon Márkó
Németh Ákos (Dunakeszi)
Fábián Imre (Dunaújvárosi PASE)
Baranyi Gergő Balázs (SZVSE)

D csoport:

Zelman Levente (SZEOL)
Némethy Kolos (St. Mihály)
Gera Norbert Máté (SZEAC)
Engedi Krisztián (Maros-menti UFC)
Szabó Zsolt István (Aranyszarvas SE)
Yaakobishvili Áron (MTK)

+35-ös korosztály

A csoport:

Szabó Attila (Bozsik Akadémia)
Szabó Tibor (Gyálarét-LS 2015)
Szabó László Attila (Deszk)
Andrusko László (Tisza Adorján)
Kiss Márió (Szatymaz)

B csoport:

Kollár Ádám (Hajós FC)
Nagy Balázs (Debreceni Sportklub)
Kispéter Zoltán (Deszk)
Németh Attila (Dunakeszi)
Szanka Tibor

C csoport:

Szűcs Marcell (Bordány)
Tóth Péter (Kiskunfélegyházi Honvéd TK)
Tuska János (Bozsik József Akadémia)
Pillár André (Sóskút)
Szőke Imre

Ugrás az oldal tetejére

Hozzászólások

Eddig nem érkezett hozzászólás. Szóljon hozzá!

Kattintson ide! (automatikus fordítás)


Kattintson ide a kép beszúrásához.

A SZEGEDma.hu tekintettel van a személyiségi jogokra, elutasítja a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja!
Ön a(z) 54.224.76.150 IP címről szól hozzá.

Ugrás az oldal tetejére