Labdarúgás: a hétvége teljes Csongrád megyei programja + TABELLÁK

2017. április 21., péntek • Cikk nyomtatása • Küldés e-mailben
Fotó: Gémes Sándor

mako_asotthalom20_gs

Teljes fordulót rendeznek a megyei I., II., III. és IV. osztályban, a részletes program cikkünkben!

Online

Vasárnap 14 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a Szent Mihály – Vasas-Femina női NB II-es mérkőzésről, majd 17 órától a SZEOL SC – Cigánd SE, 18 órától pedig a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es derbiről lesz online. Tartsanak velünk!

Ásotthalom vív rangadót a megye I. éllovasa, a Makó, míg üldözője, a Csongrád számára kötelező a győzelem Szőregen.

Keretes írásunkban arról tájékozódhatnak, melyik összecsapásokról jelentkezünk élő, online közvetítéssel, fotókkal a Nemzeti Bajnokságokból és a megyei pontvadászatokból. A hétvége folyamán pedig nem maradhatnak el a részletes összefoglalók sem a kiemelt csatákról, illetve szélsebesen jelentkezünk a friss eredményekkel, tabellákkal is, ahogy már megszokták, megszerették.

A SZEGEDma.hu természetesen továbbra is minden részletre kiterjedően, frissen informálja olvasóit a történésekről. Ha velünk tart, semmiről sem marad le!

A megyei I. osztály 23. fordulójában:

Április 21. (péntek) 19.00: FK 1899 Szeged – Kisteleki TE.
Április 22. (szombat) 17.00: Ujszegedi TC – Foliaplast-Bordány SK, Szegedi VSE – Kiskundorozsmai ESK, Ásotthalom TE – Makó FC, Algyő SK – Szentesi Kinizsi TE.
Április 23. (vasárnap) 17.00: Szőregi RSE – Csongrád TSE, Sándorfalva SK – Tiszasziget SE. A Hódmezővásárhelyi FC II. szabadnapos.
Ifi A: Szombat 13.00: Ásotthalom – Üllés. 15.00: Algyő – Szentes. 17.00: FK 1899 Szeged – Kistelek. Vasárnap 15.00: Deszk – Hódmezővásárhely, Mindszent – Csongrád, Sándorfalva – Tiszasziget. 17.00: Csengele – Kiskundorozsma. Az UTC szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó FC 21 17 1 3 61 13 48 52
2. Csongrád TSE 20 16 2 2 62 18 44 50
3. Tiszasziget SE 20 13 2 5 50 24 26 41
4. Ásotthalom TE 20 12 5 3 46 18 28 41
5. Algyő SK 20 10 5 5 47 18 29 35
6. Hódmezővásárhely II. 21 9 5 7 45 31 14 32
7. Bordány SK 20 9 3 8 35 35 0 30
8. FK 1899 Szeged 20 8 3 9 30 41 -11 27
9. Szentesi Kinizsi 21 6 7 8 43 39 4 25
10. Sándorfalva SK 21 6 5 10 40 39 1 23
11. Szegedi VSE 20 7 1 12 31 37 -6 22
12. Kiskundorozsmai ESK 21 4 6 11 25 37 -12 18
13. Ujszegedi TC 21 5 2 14 24 54 -30 17
14. Kisteleki TE 21 4 5 12 27 47 -20 17
15. Szőregi RSE 21 2 0 19 15 129 -114 6

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 20 20 0 0 163 18 145 60
2. Algyő SK 20 16 1 3 90 31 59 49
3. Szentesi Kinizsi 21 15 3 3 72 24 48 48
4. FK 1899 Szeged 21 13 2 6 82 17 65 41
5. Csongrád TSE 21 11 3 7 53 49 4 36
6. Kiskundorozsmai ESK 20 9 2 9 61 50 11 29
7. Csengele KSE 22 9 1 12 40 44 -4 28
8. Mindszent SE 21 8 4 9 50 68 -18 28
9. Ujszegedi TC 20 8 2 10 49 37 12 26
10. Tiszasziget SE 20 7 2 11 46 67 -21 23
11. Deszk SC 19 6 2 11 36 85 -49 20
12. Üllési ISE 19 6 2 11 33 102 -69 20
13. Kisteleki TE 20 4 1 15 23 87 -64 13
14. Sándorfalvi UKSE 21 3 3 15 44 117 -73 12
15. Ásotthalom TE 21 2 4 15 27 73 -46 10

A góllövőlista élmezőnye: 1. Hatvani József (Algyő) 21, 2. Gémes Bence (Makó) 19, 3. Gajdacsi Mátyás (Bordány) 17, 4. Dóra János (FK 1899 Szeged) 15, 5. Drágity Dusán (Tiszasziget) 13, 6. Brizik-Bodrogi István (HFC II.), Baji Renátó (Ásotthalom), Vaits Viktor (HFC II.), Bernát Péter (Tiszasziget), Rácz Dezső (Csongrád) 11-11, 11. Mihály Róbert (Szentes), Szőke Péter (Kiskundorozsma) 10-10, 13. Valach Péter (UTC), Benkő Jakab (FK 1899 Szeged) 9-9, 15. Kalász Zoltán (Makó), Tóth Attila (Sándorfalva), Kasza Ferenc (Tiszasziget) 8-8 találattal.

A megyei II. osztály 23. fordulójában:

Április 22. (szombat) 17.00: Székkutas – Zsombó, Tömörkény – Csengele, Balástya – Üllés, Apátfalva – Nagymágocs, Deszk – Kiszombor, Mindszent – St. Mihály, Makó II. – Móravárosi Kinizsi. A Csanytelek szabadnapos.
Ifi B: Szombat 10.00: Balástya – Szőreg. 15.00: Székkutas – Zsombó, Tömörkény – Bordány, Apátfalva – Nagymágocs, Fábiánsebestyén – St. Mihály FC. A Csanytelek, a Móravárosi Kinizsi és a Baktó-Szegvár szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 20 16 3 1 67 14 53 51
2. Csengele 20 14 2 4 42 30 12 44
3. Deszk 20 12 3 5 67 33 34 39
4. Zsombó 20 10 8 2 58 31 27 38
5. Tömörkény 21 10 2 9 45 51 -6 32
6. Nagymágocs 21 9 3 9 46 47 -1 30
7. Apátfalva 20 8 5 7 36 38 -2 29
8. Kiszombor 21 9 1 11 48 49 -1 28
9. Csanytelek 21 8 3 10 46 59 -13 27
10. Üllés 20 7 4 9 42 49 -7 25
11. Mindszent 20 7 4 9 38 45 -7 25
12. Móravárosi Kinizsi 21 5 6 10 33 51 -18 21
13. Székkutas 21 5 2 14 33 50 -17 17
14. St. Mihály FC 21 5 1 15 34 58 -24 16
15. Balástya 21 5 1 15 25 54 -29 16

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Fábiánsebestyén 17 15 1 1 78 17 61 46
2. Zsombó 17 14 1 2 94 19 75 43
3. St. Mihály FC 19 12 2 5 79 33 46 38
4. Csanytelek 18 12 1 5 46 40 6 37
5. Bordány 17 10 0 7 36 35 1 30
6. Nagymágocs 19 9 3 7 46 29 17 30
7. Móravárosi Kinizsi 19 7 0 12 32 65 -33 21
8. Apátfalva 16 6 3 7 40 42 -2 21
9. Székkutas 17 6 2 9 40 42 -2 20
10. Balástya 16 5 1 10 40 41 -1 16
11. Tömörkény 18 4 3 11 41 68 -27 15
12. Szőreg 19 2 2 15 23 100 -77 8
13. Baktó-Szegvár 16 2 1 13 15 72 -57 7
14. Szegedi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élmezőnye: 1. Béres Róbert (Makó II.), Nagy István (Csanytelek) 23-23, 3. Czibolya Árpád (Tömörkény), Csatlós Tamás (Mindszent) 18-18, 5. Bány Tamás (Makó II.), Rácz Martin (Nagymágocs) 17-17, 7. Koncz Miklós (Csengele), Mocsári Gyula (Zsombó) 16-16, 9. ifj. Major László (Deszk) 14, 10. Baranyi András (Apátfalva), Gyenes János (Deszk) 13-13, 12. Cseh Richárd (Üllés), Gallai Gábor (Deszk), Mihalkó Dávid (Üllés) 12-12, 15. Heredea Máté (Nagymágocs) 11, 16. Patkós Sándor (Makó II.), Kis Levente (St. Mihály FC), Mihálffy Zsolt (Zsombó), Kelemen Csongor (Deszk) 10-10 találattal.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 23. fordulójában:

Április 22. (szombat) 17.00: Dóc – Sándorfalva II., Röszke – Mórahalom II.
Április 23. (vasárnap) 17.00: Pusztamérges – Ruzsa, Bordány II. – Szatymaz, Zákányszék – Algyő II., Ásotthalom II. – Balotaszállás, St. Mihály FC II. – USC Tanárképző. A Csongrád II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 21 16 3 2 102 24 78 51
2. Szatymaz 21 14 2 5 80 38 42 44
3. Röszke 20 14 1 5 66 36 30 43
4. Csongrád II. 21 12 5 4 60 27 33 41
5. Algyő II. 21 12 2 7 71 35 36 38
6. Dóc 20 9 5 6 50 42 8 32
7. Ruzsa 21 10 1 10 51 35 16 31
8. Bordány II. 20 9 3 8 55 38 17 30
9. Zákányszék 20 9 2 9 59 40 19 29
10. Balotaszállás 21 9 2 10 61 48 13 29
11. Mórahalom II. 21 7 3 11 63 53 10 24
12. Ásotthalom II. 19 7 3 9 39 61 -22 24
13. Pusztamérges 20 6 3 11 33 52 -19 21
14. USC Tanárképző 20 1 0 19 12 157 -145 2(-1)
15. St. Mihály FC II. 20 0 1 19 14 130 -116 1
16. Üllés II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élmezőnye: 1. Kormos Attila (Szatymaz) 35, 2. Kiss Péter (Sándorfalva II.) 25, 3. Pipic Barnabás (Röszke) 22, 4. Farkas Csaba (Zákányszék) 21, 5. Csúri Csaba (Sándorfalva II.) 20, 6. Bitó Attila (Dóc) 19, 7. Masa Richárd (Ruzsa) 18, 8. Kiséri Krisztián (Algyő II.) 17, 9. Bagi Tamás (Ruzsa), Kovács László (Algyő II.) 15-15, 11. Krajnyák Szabolcs József (Dóc) 12, 12. Tanács Attila (Röszke), Jenei Csaba (Üllés II.), Mityók Krisztián János (Zákányszék) 11-11, 15. Tari Tamás (Mórahalom II.), Kovács Sándor (Bordány II.), Sevaracz László István (Pusztamérges), Landler Péter (Sándorfalva II.) 10-10 találattal.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 23. fordulójában:

Április 22. (szombat) 17.00: Baktó-Petőfitelep – Baks, Pitvaros – Földeák, Mártély – Szegvár, Szikáncs – FK 1899 Szeged II., Fábiánsebestyén – Maroslele. Április 23. (vasárnap) 16.00: SZVSE II. – Pázsit. 17.00: Nagylak – Csongrád III., Csanádpalota – Kübekháza.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanádpalota 22 17 4 1 71 18 53 55
2. Mártély 22 17 2 3 69 24 45 53
3. Baks 22 16 4 2 102 23 79 52
4. Földeák 22 15 3 4 101 30 71 48
5. SZVSE II. 22 14 5 3 49 18 31 47
6. Fábiánsebestyén 22 14 1 7 60 27 33 43
7. Pitvaros 22 9 5 8 42 44 -2 32
8. Pázsit 22 7 7 8 24 36 -12 28
9. Nagylak 21 8 2 11 23 47 -24 26
10. Szikáncs 22 6 6 10 42 55 -13 24
11. Baktó-Petőfitelep 22 5 4 13 36 57 -21 19
12. Csongrád III. 22 4 5 13 39 49 -10 17
13. FK 1899 Szeged II. 21 4 4 13 26 66 -40 16
14. Szegvár 22 4 4 14 23 76 -53 16
15. Maroslele 22 1 6 16 27 106 -79 8
16. Kübekháza 22 1 5 16 24 82 -58 7(-1)

A góllövőlista élmezőnye: 1. Nana Mihály (Baks) 30, 2. Debreceni Dávid (Földeák) 25, 3. Molnár Zsolt (Földeák) 22, 4. Papp Ernő Erik (Mártély) 19, 5. Mihály Róbert (Baks) 17, 6. Horváth Gábor (Földeák) 16, 7. Pálinkó Attila (Baktó-Petőfitelep) 14, 8. Veréb Tamás (Csanádpalota) 13, 9. Földesi Mihály (Fábiánsebestyén), Gróf Norbert (Pitvaros), Ács Sándor (FK 1899 Szeged II.), Molnár László (Pázsit), Nana Roland (Baks) 12-12, 14. Banka Sándor (Fábiánsebestyén), Orosz Attila (Földeák), Erdélyi Mátyás (Csanádpalota), Csókás Csaba (Csanádpalota), Hegyi Norbert (Mártély) 11-11, 19. Rácz Roland (Nagylak), Kapitány Gergő (Csanádpalota), Fülöp László (Pitvaros), Határ Dávid (Baks) 10-10 találattal.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport felsőház 1. fordulójában:

Április 22. (szombat) 17.00: Ópusztaszer – Zsombó II.
Április 23. (vasárnap) 17.00: Tömörkény II. – Kistelek II.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport alsóház 1. fordulójában:

Április 23. (vasárnap) 17.00: Domaszék – Pusztaszer, Öttömös – Csanytelek II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kistelek II. 14 12 1 1 77 22 55 37
2. Zsombó II. 14 8 3 3 51 38 13 27
3. Tömörkény II. 14 8 1 5 32 27 5 25
4. Ópusztaszer 14 7 2 5 31 32 -1 23
5. Csanytelek II. 14 6 3 5 52 37 15 21
6. Öttömös 14 5 1 8 48 50 -2 16
7. Domaszék 13 1 2 10 23 52 -29 4(-1)
8. Pusztaszer 13 1 1 11 13 69 -56 0(-4)
9. Szatymaz II. 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Szőreg II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élmezőnye: 1. Csikós Krisztián (Zsombó II.) 27, 2. Borbola Roland (Öttömös), Kiss István Ákos (Kistelek II.) 21-21, 4. Czombos Patrik (Csanytelek II.), Bárkányi Andor (Szatymaz II.) 15-15, 6. Csanádi Dániel (Öttömös), Varga Mihály (Öttömös) 14-14, 8. Csontos Róbert (Szatymaz II.) 13, 9. Kiszner Antal (Kistelek II.) 11, 10. Balasi Tibor (Ópusztaszer), Béres István (Kistelek II.), Potor Róbert (Csanytelek II.) 10-10 találattal.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport felsőház 1. fordulójában:

Április 23. (vasárnap) 17.00: Gyálarét-LS 2015 – Fábiánsebestyén II.-Eperjes, Kiskundorozsma II. – Móravárosi Kinizsi II.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport alsóház 1. fordulójában:

Április 23. (vasárnap) 17.00: Derekegyház – Maros-menti UFC, Földeák U19 – Szikáncs II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Móraváros II. 16 12 2 2 71 24 47 38
2. Kiskundorozsma II. 16 12 2 2 71 27 44 38
3. Eperjes 16 12 0 4 59 27 32 36
4. Gyálarét 16 8 3 5 56 34 22 27
5. Földeák U19 16 6 1 9 33 51 -18 19
6. Maros-menti UFC 16 5 2 9 38 68 -30 17
7. Szikáncs II. 16 5 1 10 33 64 -31 16
8. Derekegyház 16 4 1 11 28 61 -33 13
9. KEAC 16 2 0 14 25 58 -33 5(-1)
10. UTC II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élmezőnye: 1. Mészáros Attila (Kiskundorozsma II.), Hamza Tibor (Móraváros II.) 23-23, 3. Mata Gyula (Móraváros II.) 18, 4. Szántó Dániel (UTC II.), Virág István (Gyálarét) 17-17, 6. Bozsányi Gábor (Móraváros II.) 16, 7. Gantner Gergő (Gyálarét) 15, 8. Kabai Illés (Eperjes), Vincze Imre (Eperjes) 12-12 találattal.

Ugrás az oldal tetejére

Hozzászólások

Eddig 5 hozzászólás érkezett.

Kattintson ide! (automatikus fordítás)


Kattintson ide a kép beszúrásához.

A SZEGEDma.hu tekintettel van a személyiségi jogokra, elutasítja a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja!
Ön a(z) 54.198.113.51 IP címről szól hozzá.

Ugrás az oldal tetejére