Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

labdarugas_il

Véget értek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Gól nélküli döntetlent játszott a Budaörssel a Szeged 2011 az NB II-ben, a SZEOL pedig újabb vereségével lassan a bennmaradás matematikai esélyét is elveszíti. Ugyancsak döntetlent játszott az NB III-ban a Hódmezővásárhely.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 17 órakor (az ifiderbik 15 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 32. fordulójában:

Nyíregyháza Spartacus – Szolnoki MÁV FC 4-3 (2-2). Gól: Rudolf G., Rubus T., Kártik B. (2), illetve Rokszin Á., Hajba T., Tóth L.
Dorogi FC – Soroksár SC 0-1 (0-0). Gól: Lovrencsics B.
Szeged 2011-Grosics Akadémia – Budaörs 0-0.
Ceglédi VSE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1 (0-0). Gól: Albert I., illetve Rus A.
Vác FC – Békéscsaba 1912 Előre 1-0 (0-0). Gól: Rása G.
Credobus Mosonmagyaróvár – Kisvárda Master Good 1-1 (0-1). Gól: Laki B., illetve Gosztonyi A.
Cigánd SE – HR-RENT Kozármisleny 3-1 (1-0). Gól: Katona Gy., O. Nicorec, Angyal N., illetve Racskó R.
Aqvital FC Csákvár – SZEOL SC 2-0 (2-0). Gól: Kiprich D., Rácz L. (öngól)
ZTE FC – Swietelsky-Soproni VSE 0-1 (0-1). Gól: Eszlátyi I.
BFC Siófok – Puskás Akadémia FC 1-2 (1-0). Gól: Farkas N., illetve Vanczák V., Merkvárt I.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Puskás Akadémia 32 19 9 4 59 34 25 66
2. Kisvárda 32 17 8 7 47 25 22 59
3. Balmazújváros 32 17 6 9 38 29 9 57
4. Soroksár SC 32 16 9 7 52 28 24 57
5. Békéscsaba 32 17 5 10 46 29 17 56
6. Vác FC 32 14 9 9 39 33 6 51
7. Szeged-Grosics 32 12 12 8 36 19 17 48
8. Szolnoki MÁV FC 32 13 7 12 43 42 1 46
9. Mosonmagyaróvár 32 12 8 12 41 35 6 44
10. Dorogi FC 32 12 8 12 33 30 3 44
11. Nyíregyháza 32 12 6 14 37 40 -3 42
12. BFC Siófok 32 12 6 14 36 40 -4 42
13. ZTE FC 32 10 11 11 46 45 1 41
14. Swietelsky-Sopron 32 9 14 9 30 32 -2 41
15. Budaörs 32 10 7 15 33 47 -14 37
16. Ceglédi VSE 32 9 7 16 38 47 -9 34
17. Aqvital FC Csákvár 32 7 13 12 35 47 -12 34
18. Kozármisleny 32 9 6 17 27 46 -19 33
19. Cigánd SE 32 7 9 16 21 51 -30 27(-3)
20. SZEOL SC 32 4 4 24 16 52 -36 16

A 33. forduló műsora: Május 3. (szerda) 16.00: Puskás Akadémia FC – Nyíregyháza Spartacus. 17.30: HR-RENT Kozármisleny – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Budaörs – Ceglédi VSE, Soroksár SC – Szeged 2011-Grosics Akadémia, Kisvárda Master Good – BFC Siófok, SZEOL SC – Vác FC, Cigánd SE – Aqvital FC Csákvár. 18.00: Szolnoki MÁV FC – Dorogi FC, Swietelsky-Soproni VSE – Credobus Mosonmagyaróvár, Békéscsaba 1912 Előre – ZTE FC.

Az NB III Közép csoport 29. fordulójában:

Dabas-Gyón FC – Dunaújváros 0-4 (0-2). Gól: Dobos Á. (2), Ablonczy G., Tóth T.
Sport 36 Komlói Bányász – Méhkeréki SE 5-2 (1-1). Gól: Bölcsföldi M. (2), Németh T., Biró Cs., Mészáros T., illetve Hajdu Zs., Fülöp T.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – Dunaharaszti MTK 0-0.
Szekszárdi UFC – Pénzügyőr SE 0-0.
Budafoki MTE – FC Dabas 2-0 (1-0). Gól: Kovács D., Csizmadia Cs.
Mórahalom VSE – PMFC 0-4 (0-1). Gól: Turi T., Kónya D., Koller K., Károly B.

Ferencvárosi TC II. – Szigetszentmiklós 3-1 (1-1). Gól: Adamcsek M. (2), János N., illetve Szabó E.
Szentlőrinc SE – Hódmezővásárhelyi FC 1-1 (1-1). Gól: Tóth A., illetve Pataki Zs.
Paksi FC II. – Békéscsaba 1912 Előre II. 2-0 (2-0). Gól: Daru B., Báló T.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Budafoki MTE 29 23 3 3 61 20 41 72
2. Szigetszentmiklós 29 19 5 5 62 30 32 62
3. Pécsi MFC 29 19 4 6 70 21 49 61
4. Dunaújváros 29 16 6 7 59 34 25 54
5. Paksi FC II. 29 15 6 8 53 36 17 51
6. Hódmezővásárhely 29 14 8 7 43 33 10 50
7. Pénzügyőr SE 29 13 6 10 39 36 3 45
8. Szekszárdi UFC 29 10 11 8 29 27 2 41
9. Dunaharaszti MTK 29 10 5 14 35 40 -5 35
10. Szentlőrinc SE 29 9 8 12 42 47 -5 35
11. Mórahalom VSE 29 9 6 15 43 49 -6 33
12. Ferencvárosi TC II. 29 9 6 14 40 46 -6 33
13. FC Dabas 29 9 6 14 26 33 -7 33
14. Gyulai Termál FC 29 9 5 15 25 47 -22 32
15. Békéscsaba II. 29 8 6 15 34 59 -25 30
16. Dabas-Gyón FC 29 8 4 17 34 70 -36 28
17. Méhkeréki SE 29 7 6 16 27 46 -19 27
18. Komlói Bányász 29 2 3 24 21 68 -47 9

A 30. forduló műsora: Május 6. (szombat) 17.00: Pénzügyőr SE – Budafoki MTE. 17.30: Szigetszentmiklós – Sport 36 Komlói Bányász. Május 7. (vasárnap) 11.00: Békéscsaba 1912 Előre II. – Dabas-Gyón FC. 17.30: Méhkeréki SE – Szentlőrinc SE, PMFC – Paksi FC II., FC Dabas – Mórahalom VSE, Dunaharaszti MTK – Szekszárdi UFC, Hódmezővásárhelyi FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC. 18.30: Dunaújváros – Ferencvárosi TC II.

A megyei I. osztály 24. fordulójában:

Tiszasziget SE – Szegedi VSE 2-0 (1-0). Gól: Kasza F., Vörös M.
Csongrád TSE – Sándorfalva SK 3-0 (2-0). Gól: Bíró M., Maszlag T., Rácz D.
Hódmezővásárhelyi FC II. – Ujszegedi TC 1-2 (1-1). Gól: Brizik-Bodrogi I., illetve Nagy Á., Nagy G.
Makó FC – FK 1899 Szeged 4-0 (1-0). Gól: Tóth T. (2), Gémes B., Rakonczai Z.
Kiskundorozsmai ESK – Ásotthalom TE 0-1 (0-0). Gól: Mészáros Z.

Foliaplast-Bordány SK – Szőregi RSE 3-2 (2-1). Gól. Gajdacsi M. (2), K. Tóth Gy., illetve Pióker Ta., Néma D.
Kisteleki TE – Algyő SK 2-1 (1-0). Gól: Bertók G., Tóth T., illetve S. Drogba (öngól)
A Szentesi Kinizsi SZITE szabadnapos.

Ifi A: Kistelek – Algyő 1-5 (1-4). Gól: Sisák D., illetve Táncos B. (4), Sztancsik M.; Tiszasziget – Csengele 0-0, Csongrád – Sándorfalva 2-1 (1-1). Gól: Mácsai M. (2), illetve Palócz Á.; Hódmezővásárhely – UTC 11-0 (4-0). Gól: Kandó Zs. (4), Bürgés J. (3), Dér Á. (2), Pálinkó L., Biró B.; Kiskundorozsma – Ásotthalom 3-1 (0-1). Gól: Balogh Zs., Rózsa Cs., Kozma D. (öngól), illetve Kókai D.; Szentes – Deszk 24-1 (12-1). Gól: Fodor B. (5), Szatmári P., Bartucz P., Péter J., Bertók M. (3-3), Paczali S. (2), Prozlik I., Varga A., Bagi Z., Stabarecz M., Bellér B., illetve Huszti R. Üllés – FK 1899 Szeged 2-2. A Mindszent szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó FC 23 19 1 3 67 14 53 58
2. Csongrád TSE 22 18 2 2 73 20 53 56
3. Tiszasziget SE 22 15 2 5 54 24 30 47
4. Ásotthalom TE 22 13 5 4 48 20 28 44
5. Algyő SK 22 11 5 6 49 20 29 38
6. Bordány SK 22 11 3 8 41 39 2 36
7. Hódmezővásárhely II. 22 9 5 8 46 33 13 32
8. FK 1899 Szeged 22 8 4 10 31 46 -15 28
9. Szegedi VSE 22 8 1 13 35 41 -6 25
10. Szentesi Kinizsi 22 6 7 9 43 40 3 25
11. Sándorfalva SK 23 6 5 12 40 44 -4 23
12. Kisteleki TE 23 5 6 12 30 49 -19 21
13. Ujszegedi TC 23 6 2 15 28 58 -30 20
14. Kiskundorozsmai ESK 23 4 6 13 27 42 -15 18
15. Szőregi RSE 23 2 0 21 19 140 -121 6

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 22 22 0 0 188 18 170 66
2. Algyő SK 23 18 1 4 101 36 65 55
3. Szentesi Kinizsi 23 17 3 3 100 28 72 54
4. FK 1899 Szeged 23 14 3 6 91 19 72 45
5. Csongrád TSE 23 13 3 7 58 51 7 42
6. Kiskundorozsmai ESK 21 10 2 9 64 51 13 32
7. Ujszegedi TC 22 9 2 11 54 49 5 29
8. Csengele KSE 23 9 2 12 40 44 -4 29
9. Tiszasziget SE 22 8 3 11 50 68 -18 27
10. Mindszent SE 22 8 4 10 51 71 -20 27(-1)
11. Üllési ISE 22 6 3 13 37 115 -78 21
12. Deszk SC 22 6 2 14 37 126 -89 20
13. Kisteleki TE 22 4 1 17 24 99 -75 13
14. Ásotthalom TE 23 3 4 16 34 77 -43 13
15. Sándorfalvi UKSE 23 3 3 17 46 123 -77 12

A 25. forduló műsora: Május 5. (péntek) 19.00: FK 1899 Szeged – Kiskundorozsmai ESK. Május 6. (szombat) 17.00: Szegedi VSE – Csongrád TSE, Ásotthalom TE – Tiszasziget SE, Algyő SK – Makó FC, Szentesi Kinizsi SZITE – Kisteleki TE. Május 7. (vasárnap) 17.00: Szőregi RSE – Hódmezővásárhelyi FC II., Sándorfalva SK – Foliaplast-Bordány SK. Az Ujszegedi TC szabadnapos.

A megyei II. osztály 24. fordulójában:

Zsombó – Tömörkény 2-0 (2-0). Gól: Mihálffy Zs., Szilágyi Á.
Üllés – Apátfalva 2-1 (0-1). Gól: Cseh R., Gyuris M., illetve Baranyi A.
St. Mihály FC – Makó II. 2-3 (1-0). Gól: Fodor N., Erdélyi S., illetve Bány T. (2), Krucsó Á.
Kiszombor – Mindszent 3-1 (1-1). Gól: Kardos Zs. (2), Csizmadia K., illetve Csatlós T.

Csengele – Balástya 3-3 (2-1). Gól: Jójárt R., Nagy T., Novák B., illetve Domokos T., Vámos N., Szűcs J.
Csanytelek – Székkutas 1-2 (1-1). Gól: Nagy I., illetve Siha D. (öngól), Kovács R.
Nagymágocs – Deszk 0-0.
A Móravárosi Kinizsi szabadnapos.

Ifi B: Szőreg – Apátfalva 1-5 (0-2). Gól: Gombár D., illetve Köteles A. (2), Bereczki Á., Keresztúri D., Tokai M.; Bordány – Balástya 2-2 (1-1). Gól: Barta D. (2), illetve Tóth D., Szána P.; Nagymágocs – Baktó-Szegvár 9-2 (5-0). Gól: Köteles Á. (3), Varga B., Varga Á., Czombos P., Bubori D., Tóth L., Virágh I., illetve Török B. (2); Csanytelek – Székkutas 4-0 (2-0). Gól: Czombos P. (2), Paróczai S., Bencsik B. Zsombó – Tömörkény május 17-re halasztva. A St. Mihály FC, a Móravárosi Kinizsi és a Fábiánsebestyén szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 22 18 3 1 75 17 58 57
2. Csengele 22 15 3 4 46 33 13 48
3. Deszk 22 13 4 5 72 34 38 43
4. Zsombó 22 11 8 3 60 33 27 41
5. Nagymágocs 23 10 4 9 48 48 0 34
6. Tömörkény 23 10 2 11 45 54 -9 32
7. Kiszombor 23 10 1 12 52 55 -3 31
8. Apátfalva 22 8 5 9 38 42 -4 29
9. Üllés 22 8 5 9 45 51 -6 29
10. Mindszent 22 8 4 10 41 48 -7 28
11. Csanytelek 22 8 3 11 47 60 -13 27
12. Székkutas 23 7 2 14 37 52 -15 23
13. Móravárosi Kinizsi 22 5 6 11 34 56 -22 21
14. Balástya 23 5 3 15 29 58 -29 18
15. St. Mihály FC 23 5 1 17 36 63 -27 16

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Fábiánsebestyén 18 16 1 1 80 17 63 49
2. Zsombó 18 15 1 2 103 21 82 46
3. Csanytelek 19 13 1 5 50 40 10 40
4. St. Mihály FC 20 12 2 6 79 35 44 38
5. Nagymágocs 21 10 3 8 56 33 23 33
6. Bordány 19 10 1 8 38 39 -1 31
7. Apátfalva 18 8 3 7 47 44 3 27
8. Móravárosi Kinizsi 19 7 0 12 32 65 -33 21
9. Balástya 19 6 3 10 51 50 1 21
10. Székkutas 19 6 2 11 42 55 -13 20
11. Tömörkény 19 5 3 11 43 68 -25 18
12. Szőreg 21 2 3 16 28 109 -81 9
13. Baktó-Szegvár 18 2 1 15 20 86 -66 7
14. Szegedi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0

A 25. forduló műsora: Május 6. (szombat) 17.00: Tömörkény – Csanytelek, Balástya – Zsombó, Apátfalva – Csengele, Deszk – Üllés, Mindszent – Nagymágocs, Makó II. – Kiszombor, Móravárosi Kinizsi – St. Mihály FC. A Székkutas szabadnapos.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 24. fordulójában:

Algyő II. – Ásotthalom II. 7-0 (2-0). Gól: Kovács L. (3), Kiséri K., Salamon N., Daróczi G., Belovai A.
Sándorfalva II. – Pusztamérges 7-1 (4-1). Gól: Csúri Cs., Kurucsai A. (2-2), Kiss P., Paksi A., Erdei A., illetve Sári T.
Balotaszállás – St. Mihály FC II. 9-1 (3-0). Gól: Mozgai L. (4), Szarvas E., Oláh M., Schveitzer M., Konkoly A., Takács S., illetve Szőke L.

Szatymaz – Zákányszék 1-5 (0-1). Gól: Tápai G., illetve Mityók K. (2), Molnár F., Deli Zs., Papp N.
Ruzsa – Bordány II. 3-0 (1-0). Gól: Varga G., Masa R., Bagi T.
Csongrád II. – Dóc 4-0 (3-0). Gól: Horváth K. (2), Deli J., Sándor D.
USC Tanárképző – Röszke 0-10 (0-4). Gól: Papdi Sz. (3), Tanács A. (2), Szurcsik P., Pipic D., Vass G., Zsidek J., Hatala Á.
A Mórahalom II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 23 18 3 2 115 27 88 57
2. Röszke 22 15 1 6 80 42 38 46
3. Algyő II. 23 14 2 7 80 36 44 44
4. Szatymaz 23 14 2 7 81 45 36 44
5. Csongrád II. 22 13 5 4 64 27 37 44
6. Ruzsa 23 12 1 10 57 36 21 37
7. Bordány II. 22 10 3 9 57 41 16 33
8. Zákányszék 22 10 2 10 65 43 22 32
9. Balotaszállás 23 10 2 11 70 52 18 32
10. Dóc 22 9 5 8 52 52 0 32
11. Ásotthalom II. 22 9 3 10 54 68 -14 30
12. Mórahalom II. 22 8 3 11 69 57 12 27
13. Pusztamérges 22 6 3 13 35 62 -27 21
14. USC Tanárképző 23 1 1 21 15 182 -167 3(-1)
15. St. Mihály FC II. 22 0 2 20 18 142 -124 2
16. Üllés II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 25. forduló műsora: Május 6. (szombat) 17.00: Dóc – Pusztamérges, Bordány II. – Sándorfalva II., Zákányszék – Ruzsa, Röszke – Balotaszállás. Május 7. (vasárnap) 17.00: Ásotthalom II. – Szatymaz, St. Mihály FC II. – Algyő II., Csongrád II. – Mórahalom II. Az USC Tanárképző szabadnapos.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 24. fordulójában:

Baks – Pitvaros: elmaradt (3-0).
Maroslele – Csanádpalota 1-11 (1-4). Gól: Kővágó B., illetve Kapitány G. (5), Erdélyi M., Pintér R., Csókás Cs., Bornemissza G., Sepsik I., Trényi T.
Baktó-Petőfitelep – Kübekháza 7-1 (4-1). Gól: Pálinkó A. (3), Bíró Gy., Galiba I., Tóth Z., Szabó Á., illetve Pásztor K.
FK 1899 Szeged II – Fábiánsebestyén 0-4 (0-0). Gól: Borák J. (2), Paczuk P., Varga I.

Pázsit – Nagylak 1-3 (0-2). Gól: Kocsis-Savanya K., illetve Szabó B. (2), Locskai Z.
Csongrád III. – Szikáncs 1-2 (1-1). Gól: Palásti A., illetve Nagy G., Czuczi F.
Szegvár – SZVSE II. 0-1 (0-1). Gól: Buknicz Z.
Földeák – Mártély 1-2 (1-2). Gól: Debreceni D., illetve Kovács K., Papp E.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanádpalota 24 19 4 1 86 21 65 61
2. Mártély 24 19 2 3 74 27 47 59
3. Baks 24 18 4 2 110 27 83 58
4. SZVSE II. 24 16 5 3 52 18 34 53
5. Földeák 24 16 3 5 110 33 77 51
6. Fábiánsebestyén 24 16 1 7 67 27 40 49
7. Nagylak 23 10 2 11 28 49 -21 32
8. Pitvaros 24 9 5 10 43 55 -12 32
9. Szikáncs 24 8 6 10 46 56 -10 30
10. Pázsit 24 7 7 10 25 41 -16 28
11. Baktó-Petőfitelep 24 6 4 14 47 63 -16 22
12. Csongrád III. 24 4 5 15 41 53 -12 17
13. FK 1899 Szeged II. 23 4 4 15 26 72 -46 16
14. Szegvár 24 4 4 16 25 80 -55 16
15. Maroslele 24 1 6 18 28 120 -92 8
16. Kübekháza 24 1 5 18 27 93 -66 7(-1)

A 25. forduló műsora: Május 6. (szombat) 17.00: Baktó-Petőfitelep – Pitvaros, Mártély – Baks, Fábiánsebestyén – Csongrád III., Maroslele – Kübekháza. Május 7. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Szikáncs. 17.00: SZVSE II. – Földeák, Nagylak – Szegvár, Csanádpalota – FK 1899 Szeged II.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport felsőház 2. fordulójában:

Kistelek II. – Ópusztaszer 4-1 (2-0). Gól: Katona S. (3), Sejben Gy., illetve Bereczki L.

Zsombó II. – Tömörkény II. 4-1 (1-1). Gól: Megyeri K., Tápai V., Csikós K., Mocsári Gy., illetve Losonczi D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kistelek II. 16 14 1 1 84 24 60 43
2. Zsombó II. 16 9 4 3 58 42 16 31
3. Tömörkény II. 16 8 1 7 34 34 0 25
4. Ópusztaszer 16 7 3 6 35 39 -4 24

A 3. forduló műsora: Május 6. (szombat) 17.00: Ópusztaszer – Tömörkény II., Kistelek II. – Zsombó II.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport alsóház 2. fordulójában:

Pusztaszer – Öttömös 2-1 (1-1). Gól: Ekő S., Bánfi N., illetve Varga M.
Csanytelek II. – Domaszék 2-3 (0-1). Gól: Kelemen Z., Paróczai S., illetve Csara F., Fodor M., Balogh-Vígh N.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanytelek II. 16 7 3 6 57 41 16 24
2. Öttömös 16 5 1 10 50 55 -5 16
3. Domaszék 16 3 3 10 30 55 -25 11(-1)
4. Pusztaszer 16 2 2 12 16 74 -58 4(-4)

A 3. forduló műsora: Május 6. (szombat) 17.00: Pusztaszer – Csanytelek II. Május 7. (vasárnap) 17.00: Öttömös – Domaszék.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport felsőház 2. fordulójában:

Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Kiskundorozsma II. 2-0 (0-0). Gól: Kabai M., Vincze I.
Móravárosi Kinizsi II. – Gyálarét-LS 2015 4-1 (3-1). Gól: Hamza T. (2), Mata Gy., Beke K., illetve Antalik G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Móraváros II. 18 14 2 2 80 25 55 44
2. Eperjes 18 13 0 5 61 30 31 39
3. Kiskundorozsma II. 18 12 2 4 71 34 37 38
4. Gyálarét 18 9 3 6 60 38 22 30

A 3. forduló műsora: Május 7. (vasárnap) 17.00: Kiskundorozsma II. – Gyálarét-LS 2015, Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Móravárosi Kinizsi II.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport alsóház 2. fordulójában:

Szikáncs II. – Derekegyház 6-1 (1-1). Gól: Kristó Á. (4), Dunai L., Dabis M., illetve Janzsó J.

Maros-menti UFC – Földeák U19 5-2.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maros-menti UFC 18 7 2 9 46 72 -26 23
2. Szikáncs II. 18 7 1 10 43 65 -22 22
3. Földeák U19 18 6 1 11 35 60 -25 19
4. Derekegyház 18 4 1 13 31 70 -39 13

A 3. forduló műsora: Május 6. (szombat) 17.00: Földeák U19 – Derekegyház. Május 7. (vasárnap) 17.00: Maros-menti UFC – Szikáncs II.

8 hozzászólás

Kattintson ide! (automatikus fordítás)


Kattintson ide a kép beszúrásához.

  • '>
    8. SZVSE
    2017. május 2., kedd, 09:13
    Válaszolok

    Szegvár – SZVSE II. 0-1 (ifj.Buknicz Z.)

  • '>
    7. Megyeri K.
    2017. április 30., vasárnap, 21:06
    Válaszolok

    A Zsombó II gólszerzői helyesen: Megyeri K.,Tápai V.,Csikós K., Mocsári Gy.

  • '>
    2017. április 30., vasárnap, 20:50
    Válaszolok

    Köszönjük, javítottuk a tévedést!

  • '>
    2017. április 30., vasárnap, 20:34
    Válaszolok

    Itt egy nagy elìrás van a Megye IV Tisza- Maros Csoport alsòház MUFC – Földeák U19 illetően, az eredmèny ugyanis 5-2 lett!

  • '>
    4. aj
    2017. április 30., vasárnap, 19:33
    Válaszolok

    FÖLDEÁK- MÁRTÉLY 1-2

  • '>
    3. Nn
    2017. április 30., vasárnap, 19:20
    Válaszolok

    MVK II – Gyálarét 4-1

  • '>
    2. vódka anyácska
    2017. április 30., vasárnap, 18:48
    Válaszolok

    Eperjes-Dorozsma II 2-0

  • '>
    1. Puma
    2017. április 30., vasárnap, 14:34
    Válaszolok

    Pázsit 1-3 Nagylak