Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

2017. április 16., vasárnap • Cikk nyomtatása • Küldés e-mailben
Fotó: Irimiás László

labdarugas_il

Véget értek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Nem lőtt gólt, mégis veretlen maradt a két szegedi csapat az NB II-ben vasárnap. Az NB III-ban otthon kapott ki a Mórahalom, kétgólos előnyt herdált el a fővárosban a Hódmezővásárhely. A megye I-ben Kisteleken hagyott két pontot az Ásotthalom, így a Tiszasziget foglalta el a bronzos pozíciót.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 16.30-kor (az ifiderbik 14.30-kor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 30. fordulójában:

Vác FC – Kisvárda Master Good 3-3 (0-2). Gól: Kákonyi D., Tóth B., Gulyás M., illetve Oláh G. (2), Rajczi P.
Credobus Mosonmagyaróvár – Szolnoki MÁV FC 1-2 (0-1). Gól: Deák I., illetve Pintér N., Rokszin Á.
BFC Siófok – Soroksár SC 3-2 (1-1). Gól: Petneházi M., Elek B., Nagy D., illetve Lovrencsics B. (2)
Nyíregyháza Spartacus – Budaörs 1-1 (1-0). Gól: Rudolf G., illetve Kinyik Á.
Dorogi FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 2-0 (1-0). Gól: Tóth M., Szedlár Z.
Szeged 2011-Grosics Akadémia – Ceglédi VSE 0-0.
Cigánd SE – Békéscsabai Előre 1912 0-5 (0-2). Gól: Nagy I., Viczián Á. (2-2), Bagi I.
SZEOL SC – HR_RENT Kozármisleny 0-0.
Aqvital FC Csákvár – Swietelsky-Soproni VSE 1-1 (0-0). Gól: Molnár Cs., illetve Erdélyi L.
ZTE FC – Puskás Akadémia FC 0-1 (0-1). Gól: Lencse L.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Puskás Akadémia 30 18 8 4 56 32 24 62
2. Kisvárda 30 16 7 7 43 24 19 55
3. Soroksár SC 30 15 9 6 51 27 24 54
4. Békéscsaba 30 16 5 9 45 28 17 53
5. Balmazújváros 30 16 5 9 36 28 8 53
6. Vác FC 30 13 8 9 38 33 5 47
7. Szeged-Grosics 30 12 11 7 36 18 18 47
8. Szolnoki MÁV FC 30 13 7 10 40 37 3 46
9. Dorogi FC 30 12 8 10 32 27 5 44
10. Mosonmagyaróvár 30 12 6 12 39 33 6 42
11. ZTE FC 30 10 11 9 46 41 5 41
12. BFC Siófok 30 11 6 13 34 38 -4 39
13. Swietelsky-Sopron 30 8 13 9 29 32 -3 37
14. Nyíregyháza 30 10 6 14 32 37 -5 36
15. Ceglédi VSE 30 9 6 15 36 44 -8 33
16. Budaörs 30 9 6 15 31 46 -15 33
17. Aqvital FC Csákvár 30 6 13 11 33 46 -13 31
18. Kozármisleny 30 8 6 16 24 42 -18 30
19. Cigánd SE 30 5 9 16 17 50 -33 21(-3)
20. SZEOL SC 30 4 4 22 16 49 -33 16

A 31. forduló műsora: Április 23. (vasárnap) 15.00: Puskás Akadémia FC – Credobus Mosonmagyaróvár. 16.00: Szolnoki MÁV FC – BFC Siófok. 17.00: HR-RENT Kozármisleny – Ceglédi VSE, Budaörs – Dorogi FC, Soroksár SC – Nyíregyháza Spartacus FC, Kisvárda Master Good – ZTE FC, Békéscsaba 1912 Előre – Aqvital FC – Csákvár, SZEOL SC – Cigánd SE. 18.00: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Szeged 2011-Grosics Akadémia, Swietelsky-Soproni VSE – Vác FC.

Az NB III Közép csoport 27. fordulójában:

Szentlőrinc SE – Pénzügyőr SE 0-3 (0-1). Gól: Luczek D., Feil M., Turi Á.

Dabas-Gyón FC – Szigetszentmiklós 1-3 (0-3). Gól: Nagy A., illetve Rodenbücher I., Májer G., Varga B.
Sport 36 Komlói Bányász – Dunaharaszti MTK 1-2 (1-2). Gól: Ferencz B., illetve Ferenczi M., Benke B.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – FC Dabas 1-0 (0-0). Gól: Sipos K.
Szekszárdi UFC – PMFC 1-2 (1-1). Gól: Havasi D., illetve Károly B., Fellai J.
Dunaújváros – Méhkeréki SE 4-0 (0-0). Gól: Tóth T., Csehi T., Szepessy R., Blatt P.

Ferencvárosi TC II. – Hódmezővásárhelyi FC 2-2 (0-0). Gól: Csernik K., Adamcsek M., illetve Horváth B., Kormányos K.
Budafoki MTE – Békéscsabai Előre 1912 II. 5-0 (2-0). Gól: Csizmadia Cs. (2), Oláh L., Pölöskei P., Ihrig-Farkas S.
Mórahalom VSE – Paksi FC II. 1-4 (1-2). Gól: Magyar Gy., illetve Kesztyűs B. (3), Szalai A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Budafoki MTE 27 22 2 3 58 19 39 68
2. Szigetszentmiklós 27 19 4 4 60 26 34 61
3. Pécsi MFC 27 18 3 6 65 20 45 57
4. Dunaújváros 27 15 5 7 54 33 21 50
5. Hódmezővásárhely 27 14 6 7 41 31 10 48
6. Paksi FC II. 27 13 6 8 49 36 13 45
7. Pénzügyőr SE 27 12 5 10 34 35 -1 41
8. Szekszárdi UFC 27 9 10 8 27 26 1 37
9. Dunaharaszti MTK 27 10 3 14 33 38 -5 33
10. Mórahalom VSE 27 9 6 13 42 43 -1 33
11. FC Dabas 27 9 6 12 25 29 -4 33
12. Szentlőrinc SE 27 9 6 12 39 44 -5 33
13. Gyulai Termál FC 27 9 4 14 24 42 -18 31
14. Ferencvárosi TC II. 27 8 6 13 37 44 -7 30
15. Dabas-Gyón FC 27 8 4 15 34 64 -30 28
16. Békéscsaba II. 27 7 6 14 32 56 -24 27
17. Méhkeréki SE 27 6 6 15 24 41 -17 24
18. Komlói Bányász 27 1 2 24 15 65 -50 5

A 28. forduló műsora: Április 22. (szombat) 16.00: Pénzügyőr SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC. 17.00: Szigetszentmiklós – Dunaújváros, PMFC – Budafoki MTE. Április 23. (vasárnap) 11.00: Békéscsaba 1912 Előre II. – Mórahalom VSE. 17.00: Dunaharaszti MTK – Szentlőrinc SE, Hódmezővásárhelyi FC – Sport 36 Komlói Bányász, Méhkeréki SE – Ferencvárosi TC II., FC Dabas – Szekszárdi UFC, Paksi FC II. – Dabas-Gyón FC.

A megyei I. osztály 22. fordulójában:

Makó FC – Szegedi VSE 3-0 (1-0). Gól: Gémes B. (3)
Kiskundorozsmai ESK – Sándorfalva SK 0-0.
Tiszasziget SE – Szőregi RSE 5-1 (2-1). Gól: Drágity D. (3), Bernát P., Kasza F., illetve Bartos N.
Csongrád TSE – Ujszegedi TC 7-2 (4-0). Gól: Rácz D., Fodor B. (2-2), Borda Sz., Huszka M., Nagy Á., illetve Pióker Ti., Szántó D.
Foliaplast-Bordány SK – Hódmezővásárhelyi FC II. 0-2 (0-1). Gól: Bartyik R., Fábián I.
Szentesi Kinizsi SZITE – FK 1899 Szeged 0-1 (0-1). Gól: Prontvai B.

Kisteleki TE – Ásotthalom TE 1-1 (1-1). Gól: Bárkányi B., illetve Vékes M.
Az Algyő SK szabadnapos.

Ifi A: Kiskundorozsma – Sándorfalva 8-0 (4-0). Gól: Ottlik M. (4), Kalapács F., Fábián K., Balogh Zs., Benkocs D.; Tiszasziget – Mindszent 1-1 (0-1). Gól: Csiszár M., illetve Hős V.; Csongrád – UTC 2-0 (1-0). Gól: Mácsai M., Horváth K.; Szentes – FK 1899 Szeged 2-1 (0-1). Gól: Bartucz P. (2), illetve Harasztos R.; Algyő – Deszk elmaradt; Kistelek – Ásotthalom 5-1 (3-1). Gól: Sutka M. (3), Antal R., Szabó G., illetve Popovics M.; Üllés – Csengele 6-1 (4-0). Gól: Pekurár B. (3), Zádori D. (2), Lapu Cs., illetve Papp B. A Hódmezővásárhely szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó FC 21 17 1 3 61 13 48 52
2. Csongrád TSE 20 16 2 2 62 18 44 50
3. Tiszasziget SE 20 13 2 5 50 24 26 41
4. Ásotthalom TE 20 12 5 3 46 18 28 41
5. Algyő SK 20 10 5 5 47 18 29 35
6. Hódmezővásárhely II. 21 9 5 7 45 31 14 32
7. Bordány SK 20 9 3 8 35 35 0 30
8. FK 1899 Szeged 20 8 3 9 30 41 -11 27
9. Szentesi Kinizsi 21 6 7 8 43 39 4 25
10. Sándorfalva SK 21 6 5 10 40 39 1 23
11. Szegedi VSE 20 7 1 12 31 37 -6 22
12. Kiskundorozsmai ESK 21 4 6 11 25 37 -12 18
13. Ujszegedi TC 21 5 2 14 24 54 -30 17
14. Kisteleki TE 21 4 5 12 27 47 -20 17
15. Szőregi RSE 21 2 0 19 15 129 -114 6

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 20 20 0 0 163 18 145 60
2. Algyő SK 20 16 1 3 90 31 59 49
3. Szentesi Kinizsi 21 15 3 3 72 24 48 48
4. FK 1899 Szeged 21 13 2 6 82 17 65 41
5. Csongrád TSE 21 11 3 7 53 49 4 36
6. Kiskundorozsmai ESK 20 9 2 9 61 50 11 29
7. Csengele KSE 22 9 1 12 40 44 -4 28
8. Mindszent SE 21 8 4 9 50 68 -18 28
9. Ujszegedi TC 20 8 2 10 49 37 12 26
10. Tiszasziget SE 20 7 2 11 46 67 -21 23
11. Deszk SC 19 6 2 11 36 85 -49 20
12. Üllési ISE 19 6 2 11 33 102 -69 20
13. Kisteleki TE 20 4 1 15 23 87 -64 13
14. Sándorfalvi UKSE 21 3 3 15 44 117 -73 12
15. Ásotthalom TE 21 2 4 15 27 73 -46 10

A 23. forduló műsora: Április 21. (péntek) 19.00: FK 1899 Szeged – Kisteleki TE. Április 22. (szombat) 17.00: Ujszegedi TC – Foliaplast-Bordány SK, Szegedi VSE – Kiskundorozsmai ESK, Ásotthalom TE – Makó FC, Algyő SK – Szentesi Kinizsi TE. Április 23. (vasárnap) 17.00: Szőregi RSE – Csongrád TSE, Sándorfalva SK – Tiszasziget SE. A Hódmezővásárhelyi FC II. szabadnapos.

A megyei II. osztály 22. fordulójában:

Kiszombor – Apátfalva 1-0 (0-0). Gól: Kovács A.
Üllés – Tömörkény 2-3 (2-1). Gól: Kormányos Cs., Cseh R., illetve Boldog G. (2), Elekes A.
Csengele – Székkutas 1-0 (0-0). Gól: Koncz M.
Zsombó – Csanytelek 8-2 (3-1). Gól: Mocsári Gy., Mihálffy Zs. (2-2), Németh T., Kószó T., Balog I., Megyeri K., illetve Nagy I. (2)
Móravárosi Kinizsi – Mindszent 1-1 (0-1). Gól: Magyar B., illetve Csatlós T.
St. Mihály FC – Deszk 0-4 (0-2). Gól: Gyenes J. (3), Kelemen Sz.

Nagymágocs – Balástya 5-0 (2-0). Gól: Rácz M. (3), Heredea M. (2)
A Makó II. szabadnapos.

Ifi B: Szőreg – Tömörkény, St. Mihály FC – Baktó-Szegvár 5-0 (2-0). Gól: Császi Á. (3), Fátyol M. (2); Nagymágocs – Balástya 4-1 (2-1). Gól: Bubori D., Danka D., Tóth Cs., Varga M., illetve Tóth D.; Zsombó – Csanytelek 4-2 (2-2). Gól: Mihálffy G. (2), Vajda Zs., Szilágyi Á., illetve Székesi M., Károlyi A.; Móravárosi Kinizsi – Fábiánsebestyén 3-4 (1-3). Gól: Lakatos K., Schrek R., Szerencsés-Fekete D., illetve Varga I., Györgyi Cs., Valach M., Juhász E., Bordány – Székkutas 0-7 (0-5). Gól: Szabó I. (6), Rácz K. Az Apátfalva szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 20 16 3 1 67 14 53 51
2. Csengele 20 14 2 4 42 30 12 44
3. Deszk 20 12 3 5 67 33 34 39
4. Zsombó 20 10 8 2 58 31 27 38
5. Tömörkény 21 10 2 9 45 51 -6 32
6. Nagymágocs 21 9 3 9 46 47 -1 30
7. Apátfalva 20 8 5 7 36 38 -2 29
8. Kiszombor 21 9 1 11 48 49 -1 28
9. Csanytelek 21 8 3 10 46 59 -13 27
10. Üllés 20 7 4 9 42 49 -7 25
11. Mindszent 20 7 4 9 38 45 -7 25
12. Móravárosi Kinizsi 21 5 6 10 33 51 -18 21
13. Székkutas 21 5 2 14 33 50 -17 17
14. St. Mihály FC 21 5 1 15 34 58 -24 16
15. Balástya 21 5 1 15 25 54 -29 16

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Fábiánsebestyén 17 15 1 1 78 17 61 46
2. Zsombó 17 14 1 2 94 19 75 43
3. St. Mihály FC 19 12 2 5 79 33 46 38
4. Csanytelek 18 12 1 5 46 40 6 37
5. Bordány 17 10 0 7 36 35 1 30
6. Nagymágocs 19 9 3 7 46 29 17 30
7. Móravárosi Kinizsi 19 7 0 12 32 65 -33 21
8. Apátfalva 16 6 3 7 40 42 -2 21
9. Székkutas 17 6 2 9 40 42 -2 20
10. Balástya 16 5 1 10 40 41 -1 16
11. Tömörkény 17 3 3 11 33 67 -34 12
12. Szőreg 18 2 2 14 22 92 -70 8
13. Baktó-Szegvár 16 2 1 13 15 72 -57 7
14. Szegedi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0

A 23. forduló műsora: Április 22. (szombat) 17.00: Székkutas – Zsombó, Tömörkény – Csengele, Balástya – Üllés, Apátfalva – Nagymágocs, Deszk – Kiszombor, Mindszent – St. Mihály, Makó II. – Móravárosi Kinizsi. A Csanytelek szabadnapos.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 22. fordulójában:

Balotaszállás – Zákányszék 2-3 (1-1). Gól: Oláh M., Árvai R., illetve Ambrus B. (2), Farkas Cs.
Mórahalom II. – St. Mihály FC II. 7-1 (4-1). Gól: Dobák A., Papp T. (2-2), Papdi T., Nyári L., Király D., illetve Puskás R.

Algyő II. – Bordány II. 2-1 (2-0). Gól: Kovács L., Bella D., illetve Belaidi A.
Szatymaz – Pusztamérges 3-2 (1-0). Gól: Kormos A. (2), Kiss M., illetve Ferenczi G., Kispál I.
Ruzsa – Sándorfalva II. 0-6 (0-2). Gól: Csúri Cs. (2), Kanász N. L., Kiss P., Papdi Cs., Tóth A.
Csongrád II. – Röszke 1-1 (1-1). Gól: Fodor B., illetve Pipic B.
Az USC Tanárképző – Ásotthalom II. meccs április 26-ra halasztva. A Dóc szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 21 16 3 2 102 24 78 51
2. Szatymaz 21 14 2 5 80 38 42 44
3. Röszke 20 14 1 5 66 36 30 43
4. Csongrád II. 21 12 5 4 60 27 33 41
5. Algyő II. 21 12 2 7 71 35 36 38
6. Dóc 20 9 5 6 50 42 8 32
7. Ruzsa 21 10 1 10 51 35 16 31
8. Bordány II. 20 9 3 8 55 38 17 30
9. Zákányszék 20 9 2 9 59 40 19 29
10. Balotaszállás 21 9 2 10 61 48 13 29
11. Mórahalom II. 21 7 3 11 63 53 10 24
12. Ásotthalom II. 19 7 3 9 39 61 -22 24
13. Pusztamérges 20 6 3 11 33 52 -19 21
14. USC Tanárképző 20 1 0 19 12 157 -145 2(-1)
15. St. Mihály FC II. 20 0 1 19 14 130 -116 1
16. Üllés II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 23. forduló műsora: Április 22. (szombat) 17.00: Dóc – Sándorfalva II., Röszke – Mórahalom II. Április 23. (vasárnap) 17.00: Pusztamérges – Ruzsa, Bordány II. – Szatymaz, Zákányszék – Algyő II., Ásotthalom II. – Balotaszállás, St. Mihály FC II. – USC Tanárképző. A Csongrád II. szabadnapos.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 22. fordulójában:

Fábiánsebestyén – Kübekháza: elmaradt, a vendégek nem álltak ki (3-0)
Maroslele – Szikáncs 2-7 (2-2). Gól: Szabó L. (2), illetve Nagy G., Mihály L. (2-2), Bozsó B., Kristó Á., Baracsi G.
Baktó-Petőfitelep – Csanádpalota 2-6 (1-2). Gól: Galiba I. (2), illetve Erdélyi M. (3), Csiszár J., Csókás Cs., Bakos D.

Pázsit – Mártély 1-2 (1-0). Gól: Molnár L., illetve Barta Á., Kovács A.
Csongrád III. – SZVSE II. 0-5 (0-1). Gól: Rózsa D., Baka M. (2-2), Buknicz Z.
Szegvár – Pitvaros 1-1 (1-0). Gól: Rácz T., illetve Zöldi V.
Földeák – Baks 4-3
Az FK 1899 Szeged II. – Nagylak meccs május 31-ére halasztva.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanádpalota 22 17 4 1 71 18 53 55
2. Mártély 22 17 2 3 69 24 45 53
3. Baks 22 16 4 2 102 23 79 52
4. Földeák 22 15 3 4 101 30 71 48
5. SZVSE II. 22 14 5 3 49 18 31 47
6. Fábiánsebestyén 22 14 1 7 60 27 33 43
7. Pitvaros 22 9 5 8 42 44 -2 32
8. Pázsit 22 7 7 8 24 36 -12 28
9. Nagylak 21 8 2 11 23 47 -24 26
10. Szikáncs 22 6 6 10 42 55 -13 24
11. Baktó-Petőfitelep 22 5 4 13 36 57 -21 19
12. Csongrád III. 22 4 5 13 39 49 -10 17
13. FK 1899 Szeged II. 21 4 4 13 26 66 -40 16
14. Szegvár 22 4 4 14 23 76 -53 16
15. Maroslele 22 1 6 16 27 106 -79 8
16. Kübekháza 22 1 5 16 24 82 -58 7(-1)

A 23. forduló műsora: Április 22. (szombat) 17.00: Baktó-Petőfitelep – Baks, Pitvaros – Földeák, Mártély – Szegvár, Szikáncs – FK 1899 Szeged II., Fábiánsebestyén – Maroslele. Április 23. (vasárnap) 16.00: SZVSE II. – Pázsit. 17.00: Nagylak – Csongrád III., Csanádpalota – Kübekháza.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport 13. fordulójában:

Ópusztaszer – Tömörkény II. 1-0 (0-0). Gól: Szűcs L.

Domaszék – Pusztaszer: elmaradt
Öttömös – Zsombó II. 3-4 (1-2). Gól: Varga M. (2), Tóth A., illetve Csikós K., Megyeri K. (2-2)
A Kistelek II. és a Csanytelek II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kistelek II. 14 12 1 1 77 22 55 37
2. Zsombó II. 14 8 3 3 51 38 13 27
3. Tömörkény II. 14 8 1 5 32 27 5 25
4. Ópusztaszer 14 7 2 5 31 32 -1 23
5. Csanytelek II. 14 6 3 5 52 37 15 21
6. Öttömös 14 5 1 8 48 50 -2 16
7. Domaszék 13 1 2 10 23 52 -29 4(-1)
8. Pusztaszer 13 1 1 11 13 69 -56 0(-4)
9. Szatymaz II. 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Szőreg II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 13. fordulójában:

Földeák U19 – Fábiánsebestyén II.-Eperjes 0-1 (0-0). Gól: Felföldi R.

KEAC – Gyálarét-LS 2015 0-7
Móravárosi Kinizsi II. – Szikáncs II. 1-4 (1-2). Gól: Bozsányi G., illetve Talmácsi Sz. (2), Dunai L., Nagy G.
Kiskundorozsma II. – Maros-menti UFC 10-2 (5-0). Gól: Fábián K. (3), Csányi T., Szabó A., Rudisch F. (2), Farkas Illés T., illetve Gera A., Varga A.
A Derekegyház szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Móraváros II. 16 12 2 2 71 24 47 38
2. Kiskundorozsma II. 16 12 2 2 71 27 44 38
3. Eperjes 16 12 0 4 59 27 32 36
4. Gyálarét 16 8 3 5 56 34 22 27
5. Földeák U19 16 6 1 9 33 51 -18 19
6. Maros-menti UFC 16 5 2 9 38 68 -30 17
7. Szikáncs II. 16 5 1 10 33 64 -31 16
8. Derekegyház 16 4 1 11 28 61 -33 13
9. KEAC 16 2 0 14 25 58 -33 5(-1)
10. UTC II. 0 0 0 0 0 0 0 0
Ugrás az oldal tetejére

Hozzászólások

Eddig 4 hozzászólás érkezett.

Kattintson ide! (automatikus fordítás)


Kattintson ide a kép beszúrásához.

A SZEGEDma.hu tekintettel van a személyiségi jogokra, elutasítja a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja!
Ön a(z) 54.162.19.123 IP címről szól hozzá.

  • 4. Igazi Szeged hozzászólt ekkor: 2017. április 16., vasárnap, 19:26
    Válaszolok

    nem tudom ki hogy van vele de azért gondolom szegediként kicsit örül a futballszerető ember ha a Gyula 2011-et pontot bukni látja… mégis csak ráültek a Szeged névre, méltatlanul használják. szóval ez jó hétvége :)

  • 3. aj hozzászólt ekkor: 2017. április 16., vasárnap, 19:08
    Válaszolok

    Födeák-Baks 4-3 azért megye 3 -ban is vannak olyan játékosok akik 3-nál többet tudnak dekázni és nem alkoholisták .lásd pázsit földeák .A 2 játékosnak sok sikert aki ezt kijelentette.

  • 2. I hozzászólt ekkor: 2017. április 16., vasárnap, 13:54
    Válaszolok

    St. Mihály FC – Deszk 0-4
    Gól: Gyenes J. 3, Kelemen Sz.

  • 1. vódka anyácska hozzászólt ekkor: 2017. április 16., vasárnap, 10:46
Ugrás az oldal tetejére