Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

2017. március 19., vasárnap • Cikk nyomtatása • Küldés e-mailben
Fotó: Irimiás László

labdarugas_il

Véget értek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Bravúros döntetlent ért el mindkét szegedi legénység az NB II-ben. A megyei I. osztályban a Kistelek megverte az UTC-t.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 15 órakor (az ifiderbik 13 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 26. fordulójában:

ZTE FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 4-1 (2-0). Gól: Paudits P. (2), Nagy T., Angyal Zs., illetve Belényesi M.
Cigánd SE – Szolnoki MÁV FC 1-1 (0-0). Gól: G. Popescu, illetve Hajba T.
Credobus Mosonmagyaróvár – Ceglédi VSE 0-1 (0-0). Gól: Tóth L.
Vác FC – Budaörs 2-1 (1-0). Gól: Balajti Á., Niedermüller Á., illetve Horváth R.
BFC Siófok – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-1 (1-0). Gól: Nagy D., illetve Germán T.
Nyíregyháza Spartacus FC – Dorogi FC 0-1 (0-0). Gól: Simon A.
Békéscsaba 1912 Előre SE – Kisvárda Master Good 0-0.
SZEOL SC – Puskás Akadémia FC 1-1 (0-1). Gól: Kéri T., illetve Szakály P.
Swietelsky-Soproni VSE – HR-RENT Kozármisleny 1-1 (0-0). Gól: Erdélyi L., illetve M. Grumic
Aqvital FC Csákvár – Soroksár SC 1-1 (1-0). Gól: Szalai T., illetve Lorentz M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Puskás Akadémia 26 15 7 4 46 30 16 52
2. Soroksár SC 26 14 8 4 46 22 24 50
3. Balmazújváros 25 14 5 6 30 22 8 47
4. Vác FC 26 13 6 7 31 22 9 45
5. Kisvárda 25 12 6 7 34 20 14 42
6. Szeged-Grosics 26 10 10 6 32 16 16 40
7. ZTE FC 26 10 9 7 41 33 8 39
8. Mosonmagyaróvár 26 11 5 10 35 27 8 38
9. Békéscsaba 25 11 5 9 31 27 4 38
10. Szolnoki MÁV FC 25 11 5 9 31 30 1 38
11. Nyíregyháza 26 10 5 11 29 31 -2 35
12. Dorogi FC 26 9 7 10 27 27 0 34
13. Swietelsky-Sopron 26 7 11 8 26 28 -2 32
14. Budaörs 26 9 3 14 27 40 -13 30
15. BFC Siófok 26 8 5 13 26 34 -8 29
16. Kozármisleny 26 8 5 13 22 32 -10 29
17. Aqvital FC Csákvár 26 6 10 10 30 42 -12 28
18. Ceglédi VSE 26 8 3 15 33 42 -9 27
19. Cigánd SE 26 5 8 13 17 39 -22 20(-3)
20. SZEOL SC 26 4 3 19 14 44 -30 15

A 27. forduló műsora: Április 2. (vasárnap) 16.30: HR-RENT Kozármisleny – Dorogi FC, Szeged 2011-Grosics Akadémia – Nyíregyháza Spartacus FC, Ceglédi VSE – BFC Siófok, Budaörs – ZTE FC, Soroksár SC – Vác FC, Szolnoki MÁV FC – Aqvital FC Csákvár, Kisvárda Master Good – SZEOL SC. 18.00: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Credobus Mosonmagyaróvár, Puskás Akadémia FC – Cigánd SE, Swietelsky-Soproni VSE – Békéscsaba 1912 Előre SE.

Az NB III Közép csoport 23. fordulójában:

Dabas-Gyón FC – Hódmezővásárhelyi FC 0-1 (0-1). Gól: Szabó D.
Szigetszentmiklós – Pénzügyőr SE 1-2 (0-1). Gól: Szanyó D., illetve Nagy B., Feil M.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – Mórahalom VSE 1-1 (0-0). Gól: Balogh M., illetve Szalma G.
Szekszárdi UFC – Budafoki MTE 0-1 (0-1) Gól: Pölöskei P.
Dunaújváros – FC Dabas 1-2 (0-1). Gól: Szepessy R., illetve Csordás Simon T., Sárközi N.

Ferencvárosi TC II. – PMFC 1-3 (0-2). Gól: Pergel B., illetve Hleba T., Koller K., Lőrincz B.
Méhkeréki SE – Dunaharaszti MTK 0-2 (0-0).
Sport 36 Komlói Bányász – Békéscsabai Előre 1912 II. 1-1 (1-1). Gól: Ferencz B., illetve Kálmán Sz.
Szentlőrinc SE – Paksi FC II. 1-1 (0-0). Gól: Nagy M. K., illetve Nagy Á. I.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Budafoki MTE 23 19 1 3 46 17 29 58
2. Szigetszentmiklós 23 17 3 3 55 24 31 54
3. Pécsi MFC 23 15 2 6 55 17 38 47
4. Dunaújváros 23 13 4 6 47 29 18 43
5. Hódmezővásárhely 23 13 3 7 36 27 9 42
6. Paksi FC II. 23 12 5 6 43 31 12 41
7. Pénzügyőr SE 23 10 5 8 28 30 -2 35
8. Szekszárdi UFC 23 8 9 6 23 21 2 33
9. Mórahalom VSE 23 8 5 11 35 32 3 29
10. Szentlőrinc SE 23 8 4 11 34 38 -4 28
11. Dunaharaszti MTK 23 8 3 12 28 32 -4 27
12. FC Dabas 23 7 5 11 22 27 -5 26
13. Ferencvárosi TC II. 23 7 5 11 31 38 -7 26
14. Gyulai Termál FC 23 7 3 13 19 38 -19 24
15. Dabas-Gyón FC 23 7 3 13 29 55 -26 24
16. Békéscsaba II. 23 6 6 11 31 46 -15 24
17. Méhkeréki SE 23 6 4 13 22 34 -12 22
18. Komlói Bányász 23 0 2 21 12 59 -47 2

A 24. forduló műsora: Március 25. (szombat) 14.00: Budafoki MTE – Dabas-Gyón FC. Március 26. (vasárnap) 11.00: Békéscsabai Előre 1912 SE II. – Szentlőrinc SE. 13.00: Pénzügyőr SE – Dunaújváros. 16.00: PMFC – Sport 36 Komlói Bányász, FC Dabas – Ferencvárosi TC II., Dunaharaszti MTK – Szigetszentmiklós, Hódmezővásárhelyi FC – Méhkeréki SE, Mórahalom VSE – Szekszárdi UFC, Paksi FC II. – Várfürdő-Gyulai Termál FC.

A megyei I. osztály 18. fordulójában:

FK 1899 Szeged – Szegedi VSE 2-4 (0-2). Gól: Benkő J., Dóra T., illetve Kelemen B., Nagy B., Molnár Zs., Csanádi I.

Algyő SK – Sándorfalva SK 2-0 (0-0). Gól: Lajkó A., Kalapács Z.
Szentesi Kinizsi SZITE – Szőregi RSE 3-0 (1-0). Gól: Kovács N., Kiss-Kása K., Ali Zs. (öngól)
Makó FC – Hódmezővásárhelyi FC II. 5-1 (3-0). Gól: Széll K. (2), Gémes B. (2), Solymosi A., illetve Dudás B.
Kiskundorozsmai ESK – Foliaplast-Bordány SK 1-2 (0-1). Gól: Szőke P., illetve Német J., Gajdacsi M.
Tiszasziget SE – Csongrád TSE 2-2 (1-1). Gól: Kasza F., Drágity D., illetve Rácz D. (2).

Kisteleki TE – Ujszegedi TC 2-0 (1-0). Gól: Koncz R., Bertók G.
Az Ásotthalom TE szabadnapos.

Ifi A: Algyő – Sándorfalva 15-1 (7-1). Gól: Táncos B. (8), Molnár Sz., Molnár G. (3-3), Hűvös K., illetve Palócz Á.; Szentes – Mindszent 7-1 (2-0). Gól: Arató M. (2), Kanyó K., Péter J., Bertók M., Csurgó I., Szatmári P., illetve Szabó M.; Kistelek – UTC 1-0 (0-0). Gól: Szabó G.; Tiszasziget – Csongrád 0-2 (0-1). Gól: Debreczeni A., Horváth K., Deszk – Ásotthalom 3-2 (2-2). Gól: Huszti R., Fekete Á., Benasnoun Á., illetve Kókai D., Borbély B.; Üllés – Hódmezővásárhelyi FC II. 0-15 (0-4). Gól: Orovecz Á. (4), Jankelic I. (3), Mohácsi O. (2), Bürgés J., Kandó Zs., Gyürki L., Kovács L., Balog K., Dér Á. Az FK 1899 Szeged – Csengele ifimeccs április 5-ére halasztva. A Kiskundorozsma szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád TSE 17 14 2 1 50 11 39 44
2. Makó FC 17 13 1 3 49 12 37 40
3. Ásotthalom TE 16 11 2 3 38 12 26 35
4. Algyő SK 17 10 2 5 45 16 29 32
5. Tiszasziget SE 16 10 2 4 37 16 21 32
6. Bordány SK 17 8 3 6 29 27 2 27
7. Hódmezővásárhely II. 17 7 4 6 36 25 11 25
8. Szentesi Kinizsi 17 6 6 5 39 30 9 24
9. FK 1899 Szeged 17 7 2 8 28 38 -10 23
10. Sándorfalva SK 17 5 3 9 35 32 3 18
11. Kiskundorozsmai ESK 17 4 4 9 23 33 -10 16
12. Szegedi VSE 16 5 0 11 23 32 -9 15
13. Kisteleki TE 17 4 3 10 23 38 -15 15
14. Ujszegedi TC 17 4 2 11 21 43 -22 14
15. Szőregi RSE 17 0 0 17 10 120 -110 0

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 17 17 0 0 145 17 128 51
2. Algyő SK 16 13 0 3 79 26 53 39
3. Szentesi Kinizsi 17 11 3 3 61 22 39 36
4. FK 1899 Szeged 16 10 2 4 63 13 50 32
5. Csongrád TSE 17 8 3 6 43 35 8 27
6. Csengele KSE 16 8 1 7 34 25 9 25
7. Ujszegedi TC 17 7 2 8 44 28 16 23
8. Kiskundorozsmai ESK 16 7 2 7 48 41 7 23
9. Tiszasziget SE 17 7 1 9 43 58 -15 22
10. Deszk SC 17 6 2 9 32 72 -40 20
11. Mindszent SE 16 6 1 9 36 59 -23 19
12. Üllési ISE 16 5 1 10 23 93 -70 16
13. Ásotthalom TE 17 2 4 11 25 57 -32 11
14. Kisteleki TE 16 3 1 12 17 77 -60 10
15. Sándorfalvi UKSE 17 1 3 13 35 104 -69 6

A 19. forduló műsora: Március 25. (szombat) 15.00: Hódmezővásárhelyi FC II. – Kiskundorozsmai ESK, Ujszegedi TC – Makó FC, Szegedi VSE – Algyő SK, Ásotthalom TE – FK 1899 Szeged. Március 26. (vasárnap) 16.00: Foliaplast-Bordány SK – Tiszasziget SE, Szőregi RSE – Kisteleki TE, Sándorfalva SK – Szentesi Kinizsi SZITE. A Csongrád TSE szabadnapos.

A megyei II. osztály 18. fordulójában:

Mindszent – Apátfalva 3-3 (3-1). Gól: Hanga Cs., Csatlós T., Szabó J., illetve Matuz T., Sarnyai T., Széll N.
Móravárosi Kinizsi – Tömörkény 4-0 (1-0). Gól: Szeri L. (2), Dongó D., Annus Á.
St. Mihály FC – Székkutas 0-2 (0-2). Gól: Lakatos A., Kovács R.
Kiszombor – Csanytelek 2-3 (1-2). Gól: Tézsla K., Budai R., illetve Nagy I., Bátki D., Lévai J.
Üllés – Csengele 0-1 (0-1). Gól: Koncz M.
Makó II. – Balástya 5-0 (3-0). Gól: Béres R. (3), Bány T. (2)

Nagymágocs – Zsombó 2-2 (0-1). Gól: Kovács F., Varga B., illetve Kószó T., Mihálffy Zs.
A Deszk szabadnapos.

Ifi B: Szőreg – Bordány 2-1 (1-1). Gól: Farkas P. (2), illetve Szabó D.; Fábiánsebestyén – Apátfalva 4-2 (2-1). Gól: Györgyi Cs. (2), Kasza D., Miszlai M., illetve Tokai M., Kardos G.; Móravárosi Kinizsi – Tömörkény 4-2 (1-2). Gól: Unghi R. (2), Lakatos K., Schrek R., illetve Németh Zs. (2); St. Mihály FC – Székkutas 5-0 (1-0). Gól: Fátyol M. (3), Fátyol A., Babarczi M.; Nagymágocs – Zsombó 0-3 (0-2). Gól: Mihálffy G. (2), Mocsári Gy. A Csanytelek, a Balástya és a Baktó-Szegvár szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 17 16 1 0 64 10 54 49
2. Csengele 17 13 1 3 39 26 13 40
3. Zsombó 17 8 7 2 47 27 20 31
4. Deszk 16 9 2 5 55 30 25 29
5. Apátfalva 16 7 3 6 34 36 -2 24
6. Üllés 16 6 4 6 32 39 -7 22
7. Mindszent 17 6 3 8 35 42 -7 21
8. Nagymágocs 17 6 3 8 35 42 -7 21
9. Csanytelek 17 6 3 8 36 44 -8 21
10. Tömörkény 17 6 2 9 35 46 -11 20
11. Kiszombor 17 6 1 10 40 44 -4 19
12. Székkutas 17 5 2 10 30 40 -10 17
13. St. Mihály FC 17 5 1 11 33 51 -18 16
14. Móravárosi Kinizsi 17 4 4 9 30 45 -15 16
15. Balástya 17 4 1 12 21 44 -23 13

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Fábiánsebestyén 15 13 1 1 69 13 56 40
2. Zsombó 14 11 1 2 73 14 59 34
3. Csanytelek 14 11 1 2 37 28 9 34
4. St. Mihály FC 15 10 0 5 65 27 38 30
5. Bordány 14 9 0 5 29 20 9 27
6. Nagymágocs 15 6 3 6 35 22 13 21
7. Apátfalva 13 5 2 6 34 38 -4 17
8. Balástya 13 5 1 7 38 32 6 16
9. Székkutas 14 4 2 8 23 40 -17 14
10. Móravárosi Kinizsi 15 4 0 11 21 58 -37 12
11. Tömörkény 14 3 1 10 30 59 -29 10
12. Baktó-Szegvár 12 2 1 9 12 54 -42 7
13. Szőreg 14 1 1 10 17 78 -61 4
14. Szegedi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0

A 19. forduló műsora: Március 25. (szombat) 15.00: Zsombó – Üllés, Székkutas – Kiszombor, Tömörkény – St. Mihály FC, Balástya – Móravárosi Kinizsi, Apátfalva – Makó II., Deszk – Mindszent. Március 26. (vasárnap) 16.00: Csanytelek – Nagymágocs. A Csengele szabadnapos.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 18. fordulójában:

Röszke – Ásotthalom II. 8-0 (4-0). Gól: Pipic B. (4), Szurcsik P. (2), Hoffmann Zs., Berta M.
Balotaszállás – Ruzsa 1-0 (0-0). Gól: Árvai R.

Csongrád II. – Bordány II. 2-2 (0-0). Gól: Deli J., Túri J., illetve Belaidi A. (2)
Mórahalom II. – Pusztamérges 1-4 (1-2). Gól: Dobó A., illetve Sári T. (2), Kisfaludi T., Sevaracz L.
Algyő II. – Szatymaz 3-4 (0-3). Gól: Belovai A., Kovács L., Kiséri K., illetve Kormos A. (4)
St. Mihály FC II. – Dóc 1-2 (0-1). Gól: Szabó D., illetve Mikus K., Krajnyák Sz.
USC Tanárképző – Sándorfalva II. 0-4 (0-3). Gól: Csúri Cs. (2), Kiss P., Landler P.
A Zákányszék szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 17 13 3 1 81 17 64 42
2. Szatymaz 17 13 1 3 72 22 50 40
3. Röszke 17 12 0 5 60 33 27 36
4. Csongrád II. 17 10 4 3 54 23 31 34
5. Dóc 17 9 4 4 45 32 13 31
6. Algyő II. 17 9 2 6 62 30 32 29
7. Balotaszállás 17 8 2 7 54 33 21 26
8. Ruzsa 17 7 1 9 39 27 12 22
9. Bordány II. 16 6 3 7 46 34 12 21
10. Ásotthalom II. 17 6 3 8 36 55 -19 21
11. Zákányszék 16 6 2 8 38 33 5 20
12. Mórahalom II. 17 5 3 9 49 44 5 18
13. Pusztamérges 16 5 3 8 29 46 -17 18
14. USC Tanárképző 17 1 0 16 12 141 -129 2(-1)
15. St. Mihály FC II. 17 0 1 16 13 120 -107 1
16. Üllés II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 19. forduló műsora: Március 25. (szombat) 15.00: Dóc – Szatymaz, Sándorfalva II. – Balotaszállás, Bordány II. – Mórahalom II., Zákányszék – Csongrád II. Március 26. (vasárnap) 16.00: Ruzsa – Algyő II., Pusztamérges – USC Tanárképző, St. Mihály FC II. – Röszke. Az Ásotthalom II. szabadnapos.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 18. fordulójában:

Fábiánsebestyén – Nagylak 5-0 (2-0). Gól: Felföldi R., Borák J., Földesi M., Nagy T., Szabó Á.
Csanádpalota – SZVSE II. 0-0.
Mártély – Kübekháza 5-2 (3-1). Gól. Papp E. (2), Kovács K., Kulima A., Sörös H., illetve Miksi Cs., Getyinás I.
Maroslele – Pitvaros 2-3 (0-0). Gól: Kővágó B., Szabó L., illetve Gróf N. (2), Maglóczki Zs.
Szikáncs – Baktó-Petőfitelep 3-2 (1-1). Gól: Kristó Á., Gábor S., Kun Szabó Á., illetve Czomba G., Kratochwill R.
FK 1899 Szeged II. – Baks 1-1 (0-0). Gól: Katona R., illetve Mihály R.

Csongrád III. – Földeák 2-3 (0-2). Gól: Berkes K., Kiss I., illetve Debreceni D. (2), Horváth G.
Pázsit – Szegvár 1-0 (0-0). Gól: Molnár L.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 18 14 4 0 82 16 66 46
2. Csanádpalota 18 13 4 1 55 16 39 43
3. Mártély 18 13 2 3 50 22 28 41
4. Földeák 18 11 3 4 85 25 60 36
5. SZVSE II. 18 10 5 3 30 17 13 35
6. Fábiánsebestyén 18 11 1 6 48 24 24 34
7. Pázsit 18 6 7 5 21 26 -5 25
8. Nagylak 18 7 1 10 21 43 -22 22
9. Pitvaros 17 6 3 8 31 39 -8 21
10. Baktó-Petőfitelep 18 5 4 9 34 42 -8 19
11. Szikáncs 18 4 6 8 30 39 -9 18
12. Csongrád III. 18 4 5 9 39 37 2 17
13. FK 1899 Szeged II. 18 4 3 11 22 57 -35 15
14. Szegvár 18 3 3 12 17 58 -41 12
15. Kübekháza 18 1 5 12 21 69 -48 8
16. Maroslele 17 1 5 12 23 79 -56 7

A 19. forduló műsora: Március 25. (szombat) 15.00: Baktó-Petőfitelep – Szegvár, Baks – Csongrád III., Pitvaros – FK 1899 Szeged II., Mártély – Maroslele, Szikáncs – Fábiánsebestyén. Március 26. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Földeák. 16.00: SZVSE II. – Kübekháza, Nagylak – Csanádpalota.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport 15. fordulójában:

Ópusztaszer – Csanytelek II. 4-4 (0-0). Gól: Kanalas M. (2), Balasi T., Fülöp I., illetve Szivák I., Czombos P., Tolnai A., Fejes T.

Szőreg II. – Kistelek II. 1-9 (1-2). Gól: Orvos Cs., illetve Lajos T., Kiss I. (3-3), Kiszner A., Bakonyi S., Fekete L.
Öttömös – Tömörkény II. 0-1 (0-0). Gól: Tóth Z.
Zsombó II. – Pusztaszer 5-3 (5-2). Gól: Csikós D. (4), Tóth O., illetve Tóbiás N. (2), Hegedűs A.
A Domaszék szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kistelek II. 13 11 1 1 68 19 49 34
2. Zsombó II. 13 8 2 3 65 37 28 26
3. Tömörkény II. 12 8 0 4 34 24 10 24
4. Öttömös 13 7 1 5 55 32 23 22
5. Csanytelek II. 12 6 2 4 51 29 22 20
6. Ópusztaszer 12 6 2 4 29 24 5 20
7. Domaszék 12 2 1 9 24 53 -29 6(-1)
8. Pusztaszer 13 2 1 10 20 65 -45 6(-1)
9. Szőreg II. 12 1 0 11 19 82 -63 3
10. Szatymaz II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 16. forduló műsora: Március 25. (szombat) 15.00: Csanytelek II. – Domaszék, Kistelek II. – Ópusztaszer, Pusztaszer – Szőreg II. Március 26. (vasárnap) 16.00: Tömörkény II. – Zsombó II. Az Öttömös szabadnapos.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 15. fordulójában:

Maros-menti UFC – Szikáncs II. 3-1 (2-1). Gól: Varga A., Marczikna Zs., Kalász T., illetve Dabis M.

KEAC – Fábiánsebestyén II.-Eperjes 2-3 (2-1). Gól: Schreier P., János O., illetve Vincze I., Felföldi L., Liszkai J.
Földeák U19 – UTC II.: elmaradt, az UTC II. visszalépett (3-0)
Móravárosi Kinizsi II. – Derekegyház 4-0 (1-0). Gól: Mata Gy. (2), Bozsányi G., Menyhárt I.
Kiskundorozsma II. – Gyálarét-LS 2015 3-2 (0-1). Gól: Kapa M., Kozma Gy., Mészáros A., illetve Antal I., Szigeti T.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Eperjes 14 12 0 2 54 22 32 36
2. Móraváros II. 14 11 2 1 67 17 50 35
3. Kiskundorozsma II. 14 11 1 2 62 24 38 34
4. Gyálarét 14 8 2 4 50 33 17 26
5. UTC II. 14 6 1 7 43 33 10 18(-1)
6. Földeák U19 14 5 0 9 28 54 -26 15
7. Maros-menti UFC 14 4 2 8 32 51 -19 14
8. Derekegyház 14 4 0 10 26 57 -31 12
9. Szikáncs II. 14 2 2 10 25 70 -45 7
10. KEAC 14 2 0 12 22 48 -26 6

A 16. forduló műsora: Március 26. (vasárnap) 15.00: Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Móravárosi Kinizsi II., UTC II. – KEAC, Gyálarét-LS 2015 – Maros-menti UFC, Derekegyház – Kiskundorozsma II., Szikáncs II. – Földeák U19.

Ugrás az oldal tetejére

Hozzászólások

Eddig 6 hozzászólás érkezett.

Kattintson ide! (automatikus fordítás)


Kattintson ide a kép beszúrásához.

A SZEGEDma.hu tekintettel van a személyiségi jogokra, elutasítja a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja!
Ön a(z) 54.145.123.86 IP címről szól hozzá.

  • 6. Hajrá Szeged! hozzászólt ekkor: 2017. március 19., vasárnap, 21:16
    Válaszolok

    Az első mondat: Bravúros döntetlent ért el mindkét szegedi legénység az NB II-ben.
    A SZEOL esetében valóban bravúrról beszélhetünk, de sajnos ez annyit ér, mint halottnak a csók. Talán már az egyesületnél sem tagadják: Sajnos megvan az egyik kieső.
    A Szeged 2011 esetében azonban szó sincs bravúrról. Csak a táblázatra kell nézni, vagy a Siófok idei szereplésére kell gondolni, és ismét elmondhatjuk, hogy a csapat -sajnos- nem megnyert 1 pontot, hanem elveszített kettőt. Már nem először. Egy erős középcsapatról van szó, pedig többre lennének képesek. Tudom én: Nincs még stadion, ami nélkül hatalmas gondot jelentene az egyébként elérhető NB I. Na, majd jövőre.
    HAJRÁ SZEGED!
    Elolvasva az írásom, háromszor írtam, hogy sajnos. Mert valóban sajnálom mind a kettő helyzetet. Szegeden, egy NB I-es csapat mögött, egy biztos NB II-es háttér: Szerintem a szurkolók álma. Talán egyszer valóra válik.

  • 5. szegedi hozzászólt ekkor: 2017. március 19., vasárnap, 18:46
    Válaszolok

    utc II visszalépett

  • 4. Üllési hozzászólt ekkor: 2017. március 19., vasárnap, 18:39
    Válaszolok

    Üllés-Csengele 0-1 Gól: Kormos Krisztián (öngól)
    Csengele ha 300 percig játszanak akkor sem tudott volna gólt rúgni.

  • 3. vódka anyácska hozzászólt ekkor: 2017. március 19., vasárnap, 18:37
    Válaszolok

    Az MLSZ adatbank szerint a Földeák U19-UTC II megyenégyes meccs nem elmaradt, hanem elhalasztották.
    http://adatbank.mlsz.hu/index/15/6/15171/15.html

  • 2. butragényó hozzászólt ekkor: 2017. március 19., vasárnap, 18:09
    Válaszolok

    Az FK Szeged II. – Baks tévesen nem 0-0 lett,hanem 1-1!!!!!! Gól:Katona ill.Mihály

  • 1. szurkoló hozzászólt ekkor: 2017. március 19., vasárnap, 17:05
    Válaszolok

    KITE-UTC 2:0 GÓL: Koncz R., Bertók G.

Ugrás az oldal tetejére