Portálunk is előadást tartott a KKV-k helyzetéről


A kis-, illetve középvállalkozások fejlődési lehetőségeiről és új kihívásairól esett szó a Gazdaságtudományi kar épületében csütörtök délután rendezett fórumon. Több neves előadó mellett portálunk is meghívást kapott, hogy egy előadás keretén belül megoszthassa tapasztalatait a KKV-k marketing és médiatevékenységéről.
A KKV-k fejlődési lehetőségei a stagnáló piacon címmel tartottak konferenciát csütörtök délután a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi karának aulájában. A KKV – PROFIT Vállalkozásfejlesztési Kft. szervezésében megvalósult esemény célja, hogy a vállalkozások képviselőivel megismertessék az aktuális pénzügyi, szervezeti és irányításfejlesztési lehetőségeket, valamint hogy betekintést adjon a 2014–2020 Európai Uniós pályázati időszakba.
Vilmányi Márton
, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi karának dékánja köszöntötte a rendezvény résztvevőit, egyben örömét fejezte ki, hogy a kar otthont adhatott e gazdasági élet kulcsszereplőit érintő konferenciának. A klaszterszövetség megalapításáról
Füzesy István
, a Térségi Klaszterek Szövetségének elnöke beszélt, a Széchenyi Program Iroda munkatársa,
Varga Péter
pedig az EU-s pályázati lehetőségeket taglalta. A világ egyik vezető könyvvizsgálója, a PricewaterhouseCoopers képviseletében Árva Jenő is előadást tartott. Hírportálunk is meghívást kapott a rendezvényre:
Bonifert Gábor
kiadóigazgató a marketing és a média helyét és szerepét elemezte a megyei KKV-k életében. Mint mondta, a SZEGEDma hírportál, mint Csongrád megye egyik vezető online médiuma, mindig is kiemelt figyelmet fordított arra, hogy minél szorosabb kapcsolatot alakítson ki a helyi kis- és középvállalkozásokkal. Az idei évben elért sikerek és tapasztalatok megfelelő alapot jelenteken ahhoz, hogy 2014-ben további új lehetőségeket biztosítsanak partnereik számára. Kiadónk örömmel vette a felkérést a jövő év februárra tervezett következő konferenciára.