Teke: öt éremmel tér haza a magyar csapat

A Szegedi TE két játékosa összesen öt éremmel zárta a lengyelországi Lesznóban befejeződött egyéni teke világbajnokságot.
Kiss Norbert
a sprintszámot megnyerte, kombinációban harmadik lett,
Ernyesi Róbert
pedig három ezüstéremmel (sprint, klasszikus egyéni, kombináció) zárt. A szerb színekben versenyző Ernyesi a legutolsó számban, a kombinációban kikapott a román
Mihalcioiutól
.
Végeredmények, klasszikus egyéni, döntő:
Mihalcioiu (román) Ernyesi Róbert (szerbiai) 1-0 (2-2, 625-605).
A végeredmény:
1. Mihalcioiu, 2. Ernyesi, 3. Lupu (román) és Zavarkó (szerbiai).
Kombináció:
1. Zavarkó, 2. Ernyesi, 3. Kiss Norbert. Sprint: 1. Kiss N., 2. Ernyesi, 3. D. Tepsa (szerbiai) és Zavarkó.
Tandem mix:
1. M. Musanic, A. Bacan (horvát), 2. Kiss Tamás, Sajermann Nóra.
Nemzetek rangsora:
1. Szerbia, 2. Horvátország, 3. Magyarország.