Bombariadó volt a belvárosban

Bombariadó volt ma a kora délutáni órákban Szeged belvárosában – tájékoztatott Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Egy ismeretlen fiatal férfihang hívta az egyik belvárosi bankot és közölte, hogy a pénzintézetben bomba fog robbanni. A rendőrség a bejelentést követően körbezárta a bank körüli járdaszakaszt és kiürítette az épületet, majd bombakereső kutya segítségével megkezdte a helyiségek átvizsgálását. A telefonálás helyének és a betelefonáló személyének beazonosítása jelenleg folyamatban van. A Szegedi Rendőrkapitányság közveszéllyel fenyegetés vétség gyanúja alapján indított büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen.