Kézilabda Eb: küzdöttünk, de túl nagy falat volt Dánia

Hétgólos vereséggel nyitott szombaton este a magyar válogatott a horvátországi Európa-bajnokságon.

A mérkőzés esélyese, az olimpiai bajnok Dánia ellen több mint egy félideig tartotta magát a magyar csapat. A találkozó végére kijött az erőfölény, sőt, nagyarányú vereségbe futottak bele fiaink. A találkozón pályára lépett mindhárom szegedi játékos. Balogh Zsolt, Bánhidi Bence és Bodó Richárd is jó teljesítményt nyújtott az első Európa-bajnoki csoportmérkőzésünkön.

Végeredmény: Dánia-Magyarország 32-25

A magyar válogatott legközelebb január 15-én hétfőn, 18:15 órakor Spanyolország ellen mérkőzik.

MTI Fotó: Illyés Tibor