Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége megyei programja + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Teljes fordulót rendeznek a megyei bajnokságokban, összeállításunkban a program és a tabellák.

Megyei I. osztály 13. forduló

November 11. (szombat) 13.30: Tiszasziget SE – Algyő SK, Hódmezővásárhelyi FC II. – Sándorfalva SK, Ásotthalmi TE – FK 1899 Szeged, Deszk SC – Szentesi Kinizsi SZITE, Kiskundorozsmai ESK – Ujszegedi TC.
November 12. (vasárnap) 13.30: Szegedi VSE – Foliaplast-Bordány, Szőregi RSE – Csongrád TSE.

Ifi A: szombat 11.30: Tiszasziget SE – Algyő SK, Hódmezővásárhelyi FC – Fábiánsebestyén KSC, Ásotthalmi TE – FK 1899 Szeged, Kiskundorozsmai ESK – Ujszegedi TC. Vasárnap 11.30: Mindszent – Kisteleki TE, Deszk SC – Szentesi Kinizsi SZITE. 13.00: Üllési ISE Csongrád TSE. A Zsombó szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tiszasziget SE 11 9 1 1 32 8 24 27(-1)
2. Ásotthalmi TE 11 8 2 1 23 14 9 26
3. Algyő SK 12 7 2 3 23 11 12 23
4. Csongrád TSE 11 6 4 1 26 9 17 22
5. Szegedi VSE 11 6 3 2 30 13 17 21
6. Foliaplast-Bordány 11 6 1 4 24 17 7 19
7. Hódmezővásárhely II. 11 5 2 4 32 24 8 17
8. Kiskundorozsma 11 4 3 4 16 22 -6 15
9. Ujszegedi TC 11 4 1 6 14 19 -5 13
10. Zsombó SE 12 3 3 6 21 41 -20 12
11. Szőregi RSE 11 3 1 7 18 27 -9 10
12. Szentesi Kinizsi 12 3 1 8 15 29 -14 10
13. FK 1899 Szeged 11 2 3 6 11 20 -9 9
14. Sándorfalva SK 11 2 1 8 14 22 -8 7
15. Deszk SC 11 2 0 9 16 38 -22 6

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes 12 11 0 1 46 10 36 33
2. Zsombó 12 9 0 3 43 14 29 27
3. Hódmezővásárhely II. 11 8 2 1 57 7 50 26
4. Fábiánsebestyén 11 8 1 2 35 16 19 25
5. Tiszasziget 11 6 1 4 38 24 14 19
6. FK 1899 Szeged 11 5 2 4 46 27 19 17
7. Kiskundorozsma 11 5 1 5 44 17 27 16
8. Algyő 12 5 1 6 35 39 -4 16
9. Kistelek 11 4 2 5 31 40 -9 14
10. Csongrád 11 4 1 6 22 23 -1 13
11. Mindszent 11 4 1 6 28 38 -10 13
12. Üllés 11 3 0 8 24 50 -26 9
13. Ujszegedi TC 11 2 3 6 12 34 -22 9
14. Deszk 11 2 0 9 23 87 -64 6
15. Ásotthalom 11 0 1 10 20 77 -57 1

Megyei II. osztály 13. forduló

November 11. (szombat) 13.30: St. Mihály FC SE – Tömörkény KSE, Csanádpalota FC – Tömörkény KSE, Kiszombor KSK – Mindszent, Apátfalva SC – Üllési ISE, Röszke SK – Székkutas TC.
November 12. (vasárnap) 13.30: Csanytelek SC – Szegedi VSE II, KSE Balástya – Nagymágocs SE, Móravárosi Kinizsi – Makói FC II.

Ifi B: szombat 11.30: Kiszombor – Sándorfalvi UKSE. Vasárnap 11.30: Balástya – Nagymágocs, Móravárosi Kinizsi – Szőregi RSE, Röszke SK – Székkutas TC, St. Mihály FC SE – Tömörkény KSE. A Csanytelek, az Apátfalva és a Bordány szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 12 11 0 1 36 10 26 33
2. Röszke 12 8 0 4 40 25 15 24
3. Móravárosi Kinizsi 12 6 4 2 30 22 8 22
4. Székkutas 12 7 0 5 29 21 8 21
5. Csengele 12 5 4 3 25 20 5 19
6. Kiszombor 12 5 3 4 27 23 4 18
7. Balástya 12 5 1 6 26 31 -5 16
8. Apátfalva 12 5 1 6 12 19 -7 16
9. Mindszent 11 4 3 4 25 20 5 15
10. SZVSE II. 10 4 2 4 15 14 1 14
11. Tömörkény 12 4 2 6 15 17 -2 14
12. Csanádpalota 12 3 4 5 13 19 -6 13
13. St. Mihály FC 12 3 3 6 25 28 -3 12
14. Üllés 11 3 3 5 14 28 -14 12
15. Nagymágocs 12 2 3 7 25 35 -10 9
16. Csanytelek 12 2 1 9 15 40 -25 7

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva 9 7 1 1 35 14 21 22
2. Tömörkény 10 7 1 2 39 21 18 22
3. Kiszombor 10 7 0 3 35 29 6 21
4. Csanytelek 10 6 0 4 39 33 6 18
5. Nagymágocs 9 5 1 3 34 19 15 16
6. Röszke 10 5 0 5 33 31 2 15
7. Bordány 10 4 2 4 22 26 -4 14
8. Balástya 8 4 1 3 29 23 6 13
9. Apátfalva 10 3 3 4 17 17 0 12
10. St. Mihály FC 10 2 1 7 26 37 -11 7
11. Székkutas 10 2 1 7 18 43 -25 7
12. Szőreg 9 2 1 6 22 49 -27 7
13. Móraváros 9 2 0 7 22 29 -7 6

Megyei III. osztály Homokháti csoport 13. forduló

November 11. (szombat) 13.30: Zákányszék KSK – Döc KE, Kisteleki TE – Pusztamérges FMC, Csongrád TSE II – Mórahalom VSE II.
November 12. (vasárnap) 13.30: Ruzsa KSE – Balota TFC, Zsombó SE II – Foliplast-Bordány SK II.
A Sándorfalva SK II szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 11 10 0 1 47 12 35 30
2. Mórahalom II. 10 8 1 1 47 14 33 25
3. Csongrád II. 10 6 2 2 46 22 24 20
4. Balotaszállás 10 5 1 4 24 27 -3 16
5. Dóc 10 5 0 5 33 34 -1 15
6. Zákányszék 10 4 2 4 25 26 -1 14
7. Ruzsa 10 4 2 4 24 26 -2 14
8. Algyő II. 11 4 2 5 31 39 -8 14
9. Kistelek 10 3 2 5 22 28 -6 11
10. Bordány II. 10 3 0 7 23 30 -7 9
11. Pusztamérges 10 2 0 8 14 34 -20 6
12. Zsombó II. 10 1 0 9 14 58 -44 3
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 13. forduló

November 11. (szombat) 11.30: Csongrád TSE III – Baks. 13.30: Pitvaros KSK – Mártély, Szikáncs – Pázsit SE, Gyálarét – Fábiánsebestyén, Baktó – Kübekháza.
November 12. (vasárnap) 13.30: Nagylak – Szegvár.
A Földeák TC szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 11 10 0 1 60 10 50 30
2. Mártély 10 8 0 2 36 15 21 24
3. Gyálarét 11 7 1 3 31 11 20 22
4. Földeák 12 7 1 4 28 15 13 22
5. Fábiánsebestyén 11 6 1 4 24 16 8 19
6. Szegvár 10 6 1 3 21 33 -12 19
7. Szikáncs 11 5 0 6 18 31 -13 15
8. Pázsit 11 4 2 5 18 20 -2 14
9. Nagylak 11 3 2 6 12 24 -12 11
10. Baktó-Petőfitelep 11 3 2 6 16 33 -17 11
11. Csongrád III. 11 2 3 6 20 38 -18 9
12. Pitvaros 11 2 1 8 14 26 -12 7
13. Kübekháza 11 0 2 9 13 39 -26 2

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 11. forduló

November 11. (szombat) 13.30: Szatymaz – Öttömös, Móravárosi Kinizsi II – Kiskundorozsmai ESK II.
November 12. (vasárnap) 13.00: Domaszék – Ópusztaszer, Csengele U19 – Csanytelek SC II.
A Tömörkény KSE II szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény II. 9 7 1 1 24 12 12 22
2. Csanytelek II. 8 6 2 0 27 7 20 20
3. Öttömös 8 5 1 2 26 10 16 16
4. Csengele II.-U19 9 5 0 4 19 21 -2 15
5. Ópusztaszer 9 4 1 4 22 23 -1 13
6. Móraváros II. 8 3 2 3 32 21 11 11
7. Kiskundorozsma II. 9 2 1 6 18 27 -9 7
8. Szatymaz 9 1 2 6 11 27 -16 5
9. Domaszék 9 1 0 8 16 47 -31 3

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 11. forduló

November 11. (szombat) 12.00: Földeák – Kecskés. 13.30: Maroslele SE – FC Szegvár II.
November 12. (vasárnap) 10.00: Maros-menti UFC – Fábiánsebestyén-Eperjes. 13.30: Nagymágocs II – Szentesi Kinizsi II, Derekegyház – Ujszegedi TC II-Tanárképző

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes II. 10 10 0 0 60 15 45 30
2. Szegvár II. 10 7 1 2 33 25 8 22
3. Nagymágocs II. 10 6 2 2 36 16 20 20
4. Maros-menti UFC 10 6 1 3 38 21 17 19
5. Földeák U19 10 4 1 5 32 30 2 13
6. Eperjes 10 4 1 5 20 19 1 13
7. UTC II.-Tanárképző 10 4 0 6 34 39 -5 12
8. Derekegyház 10 3 0 7 23 38 -15 9
9. Maroslele 10 2 2 6 16 28 -12 8
10. Kecskés 10 0 0 10 16 77 -61 0

Hirdetés

Kommentek

Hírzóna

Kézilabda: újabb spanyol világbajnok költözhet Szegedre

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Sajtóhírek szerint a 2018-as nyári átigazolási időszakban játékost cserélhet a BL-címvédő Vardar Szkopje és a MOL-Pick Szeged.

Tovább olvasom

Hírzóna

Nem ütötte ki a Ceglédet a MOL-Pick Szeged

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Pedig úgy indult a találkozó, hogy nagy verésnek lesz kisgazdája a hazai csapat.

Tovább olvasom

Hírzóna

Ekkora felújításon még soha nem esett át az újszegedi sportuszoda

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Meg is mutatjuk, hogy néz ki a felújított uszoda!

Tovább olvasom

Aktuál