Kosárlabda: nyírségi öröm a Hódtóiban

2017. november 26., vasárnap

Három negyedig bírta a Nyíregyháza elleni derbit a Vásárhelyi Kosársuli szombat este.

Az agresszív és gyors játékkal operáló vendégeknél Stojanovic és Czura vitte a prímet, amit a régi önmagát idéző Vas eredményessége nem tudott ellensúlyozni. A kék-sárgák egy hét múlva a Békés otthonában javíthatnak.

Férfi kosárlabda NB I/B

Vásárhelyi Kosársuli – Nyíregyháza Blue Sharks 83-96 (24-26, 22-25, 24-20, 13-25) Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 410 néző. Vezette: Gál J., Rácz Zs. és Varga Z..

Kosársuli:

Szabó 17/9, Bálint -, BÉRES 13/9, VAS 26/9, Gajic 12/6. Csere: Molnár 5/3, Horváth -, Varga 10.

Utasi Gábor.

Nyíregyháza:

BUS 8, CZURA 23/9, STOJANOVIC 33/15, Sitku 6/6, NAGY 13/6. Csere: Mokánszki 13/6, Szondi -, Oláh -, .

Siska János. Utasi Gábor:

“96 pontot kaptunk, ami mindent elmond a mérkőzésről. A negyedik negyedben döntőnek bizonyult, hogy a zóna ellen nem dobtuk be a helyzeteket, illetve az ellenfélnél Stojanovic extra teljesítménye győzelmet ért.”