Női labdarúgás: nem hibáztak a listavezetők

2017. október 30., hétfő

Mindkét Csongrád megyei női labdarúgó-bajnokságban győzni tudott az élen álló együttes.

Női labdarúgó Csongrád megyei II. osztály, A csoport

A listavezető Nagymágocs ugyan a szünetig hátrányban volt Vásárhelyen, viszont a második félidőben nyolc perc alatt háromszor is betaláltak, így ötödik sikerüket aratták. Hiába egalizált a Békéscsaba ellen az Újszentiván, másodjára már nem tudtak válaszolni, így továbbra is egy ponttal állnak a bajnokságban. A játéknap leggólgazdagabb mérkőzésén többek között Sasvári Annabella mesternégyesével nyert a Szent Mihály, amely zsinórban negyedjére szerzett három pontot.

Eredmények, 9. forduló

Újszentiván SE - Wanted Békéscsaba 1-2 (1-1) Gól: Molnár Barbara ill. Kardos Dóra, Urbán Ágnes. Székkutas TC - Szent Mihály 2-9 (0-3) Gól: Tapodi Renáta, Végh Szilvia Krisztina ill. Börcsök Ágota (2), Frankó Nikolett Anett (2), Sasvári Annabella (4), Fehér Zsuzsanna. Hódmezővásárhelyi FC - Nagymágocs 1-3 (1-0) Gól: Orovecz Éva ill. Gila Nóra, Boda Virág, Lakatos Szabina Zsanett.

A 10. forduló programja:

november 4., szombat 10.00 Nagymágocs SE - Szent Mihály. november 5., vasárnap 10.00 Szentesi Kinizsi SZITE - Wanted Békéscsaba.

Női labdarúgó Csongrád megyei II. osztály, B csoport

Kétgólos hátrányból csípett meg egy pontot Dócon a Csengele. Két duplázónak köszönhetően a szünet után nyerte meg a meccset a Kistelek a Bordány ellen, míg a SZVSE és a Csanytelek meccse nem hozott gólt.

Eredmények, 8. forduló

Dóc KE - Csengele KSE 2-2 (2-1) Gól: Szabó Adrienn, Buknicz Inez ill. Becsei Ibolya, Kertész Anasztázia. Kisteleki TE - Bordány SK 4-0 (0-0) Gól: Szabó Bernadett (2), Balázs Nóra (2). Szegedi VSE - Csanytelek SC 0-0