Labdarúgás: a szerdai kupameccsek eredményei (FRISSÍTVE)

labdarugas_foci_futball_gs

Az Ásotthalom, az Algyő és a Csongrád is bejutott a legjobb négy közé a Magyar Kupa megyei selejtezőjében.

Nem hozott meglepetést a szerdai játéknap: az Ásotthalom és az Algyő is magabiztos győzelemmel lépett a legjobb négy közé, utóbbi együttes tehát megállította az eddig remekelő Székkutast. A Csongrád is legyőzte a SZVSE-t, érdekesség, hogy a két csapat ugyanúgy csongrádi pályaválasztással a szombati nyitófordulóban is megmérkőzik egymással.

A negyedik mérkőzést, a Bordány-FK Szeged találkozót jövő szerdán játsszák – az így kialakult elődöntőket követően a két vesztes játszik egymással a harmadik, még országos főtáblát érő helyért, az elődöntő két győztese pedig várhatja ellenfelét a Magyar Kupa főtábláján.

Magyar Kupa, Csongrád megyei 3. forduló

Fábiánsebestyén KSC – Ásotthalmi TE 2-7 Ásotthalmi gól: Baji R. (4), Hauk M., Major L., Varga K.
Csongrád TSE – Szegedi VSE 3-2 (2-1) Gól: Juhász (31′ – tizenegyesből), Molnár (36′), Fodor (57′) ill. Bakos (25′ – öngól), Hatvani (55′).
Székkutas TC – Algyő SK 0-5 (0-4) Gól: Kalapács (4′), Vékes (23′,36′), Gyurkovics (45′), Táncos (50′).

A Foliaplast-Bordány SK – FK 1899 Szeged mérkőzést augusztus 23-án játsszák.