Írjon nekünk

Bulvár

A Cicamentők is ott lesznek a Hídivásáron

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

cicamentok_hidivasar_2015

Május utolsó előtti hétvégéjén ismét „hidivásározik” a Szegedi Cicamentők Állatvédő Egyesülete, immár hetedik alkalommal vesznek részt a Szeged Napja ünnepségsorozat záróeseményén, a Hídivásáron, ahol ezúttal is családi programokkal, játékos és elgondolkodtató formában hívják fel a figyelmet az állatvédelem fontosságára.

“Egyesületünk évről évre a Szegedi Hídivásáron is igyekszik teljesíteni küldetését. Tesszük ezt azért, hogy közelebb hozzuk az emberekhez az állatvédelem ügyét, megismertessük az érdeklődőkkel a helyes állattartás szabályait, és bemutassuk lelkes kis közösségünk áldozatos munkáját. Ünnepi kitelepülésünk legkézzelfoghatóbb célja ugyanakkor nem más, mint hogy kevesebb cica és kutya kerüljön az utcára az emberek felelőtlensége miatt! Csökkenjen az állatkínzásos esetek száma!

Ezúttal május 19-e és 21-e között, naponta 9-től 19 óráig találkozhatnak standunkkal kicsik és nagyok Szegeden, az Oskola utcában. Szórakoztató, családi programjaink részeként a gyerekeket állatvédő Tudáspróba várja, a jól teljesítők közt értékes ajándékokat sorsolunk ki, a felnőtt állatbarátokat szaktanácsadással segítjük, kiadványainkból egyesületünk munkájába is bepillantást nyerhetnek, ott lesz két kutyusunk, Polly és Miru, várják majd a sok simit és jó idő esetén kiválasztható cicababákban is gyönyörködhet, aki megáll nálunk.

Természetesen folytatjuk a Plüsscicás adománygyűjtésünket is Szeged első Állatvédelmi és Állatjóléti Központjának létrehozásáért! Kampányunk keretében eddig néhány százezer forint gyűlt össze adományozóink jóvoltából, elsődleges célunk a központnak megfelelő ingatlan megszerzése lesz” – írja közleményében a Szegedi Cicamentők Állatvédő Egyesülete.

Kommentek

Bulvár

Hatalmas bulit csaptak Balázsék a Dóm téren

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Csípős beszólásokkal tarkított, hanghibában és játékokban gazdag volt a Rádió1 szegedi kitelepülése.

Tovább olvasom

Bulvár

A szegedi Nagy Péter tizenharmadszor is bajnok lehet

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

A szegedi ólomsúlyú biztos esélyese kategóriájának. Hajrá!

Tovább olvasom

Bulvár

Szegedi marketing ügynökség az ország legjobbjai között

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

A szegedi Marketing Store Kft. beadott munkái alapján 4 kategóriában, összesen 5 Marketing Gyémánt díjat kapott.

Tovább olvasom

Aktuál